merhaba meltem hanım

irem edanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
43
0
merhaba meltem hanım daha önce sizinle yazışmıştık eşimin ailesiyle sorunlarım var diye ve eşimle yatağımı ayırdım diye sizi dinledim ve eşimle barıştım iyikide barışmışım eşim bir ucurum ucundaymış dün doktora gitmek istediğini söyledi
bende hemen randevu aldım ssk dan aşkam oturuken yalnızdık ilk defa içini döktü bana beni ne kadar sevdiğini hayatta cocuklarının ve benim olduğunu benim sizden başka kimse yok dedi şaşırdım son zamanlar bana düşman gibi davranıyordu bunlar için özür diledi sana sebebsiz yere çıkıştım bağırıp çağırdıktan sonra senden özür dileyemedim pişman olduğumu sana söyleyemedim diye ağladı .bütün gece sarıldı bana aslında bütün gece o da uyumadı bende ama hissettirmedik birbirimize yada sadece sarılmak istedik o anki huzurlu ortamı bozmak istemedik . bugün doktora gitti bende arkasından gittim ona destek olmak için doktorla konuştu malum hastanede ne kadar konuşulursa o kadar kısa sürede anlattı derdini ben dışardaydım 3 tane hap yazmış şuan isimlerini bilmiyorum
ve ben bundan sonra nasıl davrancam bilemiyorum tamamen ailesini silmiş gibiydi aslında bu olaylar gelinlerin hoşuna gider ama benim gitmedi kimsenin ailesiyle arasının bozulmasını hayatta istemedim ama bazı olaylar bizi bu duruma sürükledi sizden tekrar akıl danışmak istiyorum eğer mümkünse şimdiden teşekkür ederim (olayım hakkında konuşmak isteyenler varsa eleştiriye açığım)

Sevgili İrem Edanur, çok sevindim. Her zaman görünen gerçek resim olmayabilir. Sizde de böyle olmuş. Eşiniz zor bir süreç yaşıyor. Ailesi ile ilgili davranışını kalıcı karar olarak görmeyin. Ona zaman tanıyın. Kendi içindeki çalkantılar sakinleşsin biraz, sonrasında ailesi ile ilişkisini tekrar gözden geçirecektir.
Her şey sizin ve eşiniz için iyi olsun.
Sağlıkla,
Dr.Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

X