MERHABA,TECRÜBELİ ADAYLARIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR :(

melos0508

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
119
49
28
Kızlar merhaba,

son 4-5 aydır düzenli olarak regl oluyorum 28 günde bir. fakat bu ay gecikmem oldu. bugün 32. günüm. yaklaşık 4-5 gün önce gebelik testi yapmıştım erken olanlardan eke de koydum. silik çizgi çıktı fakat sonra testi tekrarladım boş gibi çıktı. test olayından sonra 5 gün geçti hala regl olamadım göğüslerimde aşırı hassasiyet var ve sürekli kasıklarım sancıyor sanki her an regl olmuşum gibi wc ye gidiyorum ama hala bişey yok. kan testi verip vermemek arasında gidip geliyorum ve malumunuz beklemekte işin en zor kısmı. böyle bir durum yaşayan var mı aranızda tecrübelerini paylaşsa benimle biliyorum sonuç hüsran olacak gibi ama Allahtan umut kesilmez tabiki o yüzden sabırlı olmaya çalışıyorum...
bu arada geçtiğimiz ay yine gününde olmuştum ama biraz uzun sürmüştü o yüzden de gecikmiş olma ihtimali var mıdır sizce ?

Eklentiler

• 49930161-03e8-4e25-8c04-2e13e324afae.jpg
    49930161-03e8-4e25-8c04-2e13e324afae.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 93
Kızlar merhaba,

son 4-5 aydır düzenli olarak regl oluyorum 28 günde bir. fakat bu ay gecikmem oldu. bugün 32. günüm. yaklaşık 4-5 gün önce gebelik testi yapmıştım erken olanlardan eke de koydum. silik çizgi çıktı fakat sonra testi tekrarladım boş gibi çıktı. test olayından sonra 5 gün geçti hala regl olamadım göğüslerimde aşırı hassasiyet var ve sürekli kasıklarım sancıyor sanki her an regl olmuşum gibi wc ye gidiyorum ama hala bişey yok. kan testi verip vermemek arasında gidip geliyorum ve malumunuz beklemekte işin en zor kısmı. böyle bir durum yaşayan var mı aranızda tecrübelerini paylaşsa benimle biliyorum sonuç hüsran olacak gibi ama Allahtan umut kesilmez tabiki o yüzden sabırlı olmaya çalışıyorum...
bu arada geçtiğimiz ay yine gününde olmuştum ama biraz uzun sürmüştü o yüzden de gecikmiş olma ihtimali var mıdır sizce ?
Kimyasal olabilir

Kızlarrrr nerelerdesiniz kimse yok mu ben halaaa regl olamadım hafta sonu gittim kan verdim ama negatifti ultrasona girdim herhangi bir kist vs olumsuz bir durum yok dedi doktor stres yapma dedi ama ciddi anlamda stres yapmıyorum sadece nerde kaldı bu regl onu merak ediyorum :KK70: bi arkadaş geç döllenme olabilir dedi ama bilemedim biraz daha bekleyip gelmezse tekrar mı kan testi yaptırayım yok mu hiç aynı durumu yaşayan yaa :KK43:

Kızlar merhaba,

Bende cok düzenli adeti olan biriyim hamile kalmaya çalışırken düzensizlik başladı sitresten. Keşke sitres yapmasak. Ovülasyon testi ile yumurtlamamı takip edip 8 ay sonra hamile kalabildim. Allah herkese nasip etsin ♥️

X