Merhabalar Güzellik uzmanıyım ve hemşireyim sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

İyi aksamlar ben troid ameliyatlisiyim sürekli ilac kullaniyorum buz lazer epilasyona basladim 6.seanstayim azalma oldu fakat bitmedi tekrar bir paket daha alsammi yoksa bu kullandigim ilactan dolayimi bitmedi kafam karisti bilginiz varmi acaba?

İyi aksamlar ben troid ameliyatlisiyim sürekli ilac kullaniyorum buz lazer epilasyona basladim 6.seanstayim azalma oldu fakat bitmedi tekrar bir paket daha alsammi yoksa bu kullandigim ilactan dolayimi bitmedi kafam karisti bilginiz varmi acaba?
100% bir bitiş yoktur arzu hanım tiroidlerden kaynaklı bir durum olduğunu düşünmüyorum kullandıkları lazer Epilasyon aletine ve estetisyene dikkat edin lütfen

ben 2 buçuk ay önce dekolte bölgem için iğneli epilasyon oldum 2 gün gittim toplamda 8 saat sürdü en ince tüylere kadar alındı ilk 2 haftaya yakın full kabukluyfu sonrasında kabuklar döküldü ama bendeki kızarıklıklar asla gitmedi leke gibi duruyor yani amele yanığı olmuşum gibi dekolte bölgem dalgalı dalgalı kırmızı kahverengiye dönük izler var ve ne yaptıysam geçmedi doğru düzgün bazen çok belirsiz gözüküyor bazen bariz belli oluyor bunun nedeni nedir ve geçer mi

Bulunduğum yerde Soprano ice ve umex kullanan güzellik merkezi var sizce hangisine gitmeliyim hafif esmerim ve tüylerim siyah, bikini bölgemde doğum nedeniyle kararma mevcut yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar iğneli Epilasyon da sormak istediğiniz lazer ile ilgili sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz
merhaba yaşım 21, polikistik overim olduğu için yüzümde ,dekolte bölgemde tüyler var.Dayanamayıp geçen jiletle göğüs aramı göbeğimi jiletledim ve çok çıkmaya başladı gözenek gözenek oldu. Dekolte bölgeme ve göbeğime hangi lazeri yaptırmam lazım?

X