merhabalar

cigdem78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
3
0
45
merhaba arkadaşlar ben 4 senelikevli 3 yaşında bir kız çocuğum var o benim dünyam eşimle evliliğim zorla onun isteğine göre oldu ve hiç sevmiyordum sevgisinden haberim olmadan doğru dürüst tanımıyordum bile ve sonradan işsizlik alkol kumar hovardalık güvensizllik ne derseniz var defalarca dava açtım ayrılmayı çok istedim ne tuttu nede bıraktı şimdi tamamiyle nefretim oldu ben çalışıyorum emekliemde 7 yıl felan kaldı ondan ne kocalık nede babalık göremedim maalesef 3 ay oldu tekrar birleştik bana güvenmesini çok isterdim ama nafile onun kendine güveni yok ki banada olsun.
ve şimdi kaçıncı olacak ama boşanmak istiyorum dilekcemi hazırladım bugün ailemle konuşup halletmem lazım ...:tomato:

merhaba arkadaşlar ben 4 senelikevli 3 yaşında bir kız çocuğum var o benim dünyam eşimle evliliğim zorla onun isteğine göre oldu ve hiç sevmiyordum sevgisinden haberim olmadan doğru dürüst tanımıyordum bile ve sonradan işsizlik alkol kumar hovardalık güvensizllik ne derseniz var defalarca dava açtım ayrılmayı çok istedim ne tuttu nede bıraktı şimdi tamamiyle nefretim oldu ben çalışıyorum emekliemde 7 yıl felan kaldı ondan ne kocalık nede babalık göremedim maalesef 3 ay oldu tekrar birleştik bana güvenmesini çok isterdim ama nafile onun kendine güveni yok ki banada olsun.
ve şimdi kaçıncı olacak ama boşanmak istiyorum dilekcemi hazırladım bugün ailemle konuşup halletmem lazım ...:tomato:

Hakkınızda hayırlısı olsun....

yani boşanma davasını bir kez açtım ikinci celsede ailelerin zoru ile vazgeçtim defalarca boşanacam diye feryat ettim yanlış anlaşaılmak istemem

Hakkında hayırlısı ne ise o olsun boşanmak gerçekten çok zor anlattığın kadarıylada evlilik diye bir şey kalmamış.Bu evliliği yaşayan sensin dört duvar arasında yaşananları senden başka kımse bilmez Şansta vermişin inşallah kızınla mutlu ve huzurlu bir yaşam sürersin mutluluklar

Canım güven ve saygının bittiği yerde hiçbir birliktelik devamlılığını sürdüremez.Bende boşanma aşamasında biri olarak evlenmek kadar boşanmanında bir hayli zor karar olduğunu söylemeliyim.Bir ilşki benliğinden birşeyler alıp götürüyorsa kesinlikle dur denmeli bu en hayırlısı.Evladının ve seninde hakkınızda hayırlısı olsun canım, anladığım kadarıyla kendi ayakları üzerinde durabilen bir bayansın,kararını beynin kadar yüreğinde onaylıyorsa doğru yoldasın.Bol şanslar zaman herşeyin ilacı bugünlerde geçecek güzel günler bizler için.
Sevgiyle kal...a.s.

X