Mersin'de fotoğrafçı arıyorum

Esos33

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2013
7
0
33
Kızlar Mersin'de düğünüm olacak tanıdığınız daha önce çalıştığınız uygun fiyata yapan bir fotoğrafçı varr mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar, Mersin'de Stüdyo Güney'i çok beğeniyorum ben ama ne kadara yapar hiçbir fikrim yok. Bir de Silifke'de Foto Savaş var ikisini de facebookta bulabilirsiniz. Foto Savaşta arkadaşım dış çekim, albüm, düğünde video ve bir miktar (kaç tane tam bilmiyorum) fotoğraf için 1880e anlaşmıştı. Tek bildiğim bunlar.

Saolasın şekerim. Benim için normal bi fiyat ama nişanlım çok buluyor erkekler neden bu konuları gereksiz görüyor acaba?

İnş. Buldum bi kaç yer ile görüştüm 500 700 arası dış çekim yaptıracağım kısmet olursa :KK66: sende çok saol arkadaşım yardımcı olmaya çalıştın.

İnş. Buldum bi kaç yer ile görüştüm 500 700 arası dış çekim yaptıracağım kısmet olursa :KK66: sende çok saol arkadaşım yardımcı olmaya çalıştın.

Çok güzel fiyat vermişler =) inşallah güzel fotoğraflarınız olur =)

Silifke'de iseniz foto savaş derim Abimin düğün çekimlerini yaptı çok güzel oldu ben foto ozana yaptırdım nişan resimlerini kesinlikle tavsiye etmem rezil etmiş profesyonelik sıfır

Silifke'de değilim merkezdeyim. Çok teşekkürler tavsiyen için.

X