Meryem suresi..

ReLaX02

Üzerimden atamadığım mutsuzluklarım var..
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
196
725
Merhaba arkadaslar.. allahin izniyle bebek sahibi olmak icin meryem suresinin okundugunu duydum.. ama sey kac gun okunacak onu bilmiyorum.. bilgisi olanlar yazabilir mi acaba lutfen?

Merhaba arkadaslar.. allahin izniyle bebek sahibi olmak icin meryem suresinin okundugunu duydum.. ama sey kac gun okunacak onu bilmiyorum.. bilgisi olanlar yazabilir mi acaba lutfen?
Genelde 41 MEryem okunuyor ama ben kaç 41 okudum sayısı belli değil her zaman bol dua et canım ALlah gönlüne göre versin inşallah

Ben de 41 gun boyunca gunde 1' er tane diye duydum.

Regl döneminde ara verip muhtemel biyinve kaldigimi yerden devam.ediyoruz değil mi ?

Başliycam hayirlısıyla ama tam usulünce olsun diye detay öğrenip öyle niyet edeyim diyorum.

Regl döneminde ara verip muhtemel biyinve kaldigimi yerden devam.ediyoruz değil mi ?

Başliycam hayirlısıyla ama tam usulünce olsun diye detay öğrenip öyle niyet edeyim diyorum.
Sen adetliyken senin yerine başka biri okuyor ve tilavet secdesi var unutulmamalı ben okuyalı biraz zaman oldu daha nasibim değilmiş demekki

Aynn oyle ya.. bende tam ogreneyim oyle baslayayim dedimm.. allahim gonlune gore versin canim...

Sen adetliyken senin yerine başka biri okuyor ve tilavet secdesi var unutulmamalı ben okuyalı biraz zaman oldu daha nasibim değilmiş demekki
Kismet.. ins hayirlisiyla rabbim gonlundekini verir sana.. suphesiz gonlumuzden geceni en iyi bilen odur.. allahim gonlune gore versin..

X