Mesaj atsam m?ne olur acil akl verin,canm ok ama ok skkn..

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
Ya kızlar ogün sevgilime hiç mesaj atmadığım için tartıştık biraz.ben çok kıskanırım oda şakalaşır ben "seni rahatsız eden varmı diyince" " çook "gibisinden işte kıskandırmaya falan çalışır yine öle oldu ve sonrada mesaj atmadığımdan şikayetçi olduğunu söledi anlayın işte ben anlatamadım doru düzgün .dünde msnde slm yazim dedim madem öle diyo yazdım bende tamda çıkıyodum bye yazdı okadar çok kırdıki kalbimi.....2 gündür söledikleri çok kırdı beni.ama şimdide tahmin ediyorumki mesaj bekliyor benden ama ben ona çok dargınım..napmalıyım mesaj atsammı?????

Son düzenleyen: Moderatör:
sen kaç yaşındasın güzelim...sen 3 sevgilinde 5 herhal ...

olaya bak ya sevgilin rahat rahat sana bana diger kızlar mesaj atıyo ama sen atmıyon dedimi gerçekten ...umarım hala sevgilin degildir ...

vee sen hala onula birliktesin....-tatlicadiarzu-
senin söğleyeceğin tek şey :sana mesaj atan kızlarla mutluluklar ...
mirmirmirmir
bulunmaz hint kumaşımı cicim yoksa aşkından öldünmü
adam resmen başka kızlar mesaj atıyor diyor sana nisbet yapıyor
sen ne diyorsun...sengözlerimebaksanab

ya kafam okadar karışık ki .. ya şimdi bunun demek istediği beni kıskandırmak için onları dedi oraya yanlış yazdım düzeltirim şimdi kısaca şöle başladı ben çok kıskanırım oda şakalaşır ben "seni rahatsız eden varmı diyince" " çook "gibisinden işte kıskandırmaya falan çalışır yine öle oldu ve sonrada mesaj atmadığımdan şikayetçi olduğunu söledi anlayın işte ben anlatamadım doru düzgün

ben olsam ne mesaj atarım nede ararım..ukalaya bak ya cok rahatsız eden var demiş..rahat rahat cook dedigine göre rahatsız olmuyor demekki.böyle sacma saka mı olur.cocuk ilişkisi gibi.deli oluyorum kendini abartıp nimetten sanan erkeklere

cnm bnce erkk arkadsın senn cok msj atmamndan hoslanmayablr ama sana söleys tarzı ksnlkle yanlıs bk baskalrı atıo yani neblym baskalarnı araya sokark seni kzkandırark sölemesi hos deil sen blrsn tabiki

cnm bnce erkk arkadsın senn cok msj atmamndan hoslanmayablr ama sana söleys tarzı ksnlkle yanlıs bk baskalrı atıo yani neblym baskalarnı araya sokark seni kzkandırark sölemesi hos deil sen blrsn tabiki

evet ya anlatmak istediğim .. ya ben karar verdim atıcam ve ayrılcam yoksa içim rahat etmez

Konuyu tam olarak anlayamadim düzenleme yaptigin icin.
Bana kalirsa arama birak beklesin dursun cok istiyorsa arar zaten seni
Aradigindada o tür sakalardan hazetmedigini söylersin tehdit edersin

gurur olmaz derler dorumu bu durumda bilyorum ama bi anda gaza gelip attım ....cevap yazarsa ondan hesap sorcam yazmazsada yol vericem geç bile kaldım gerçi ama neyse

gurur olmaz derler dorumu bu durumda bilyorum ama bi anda gaza gelip attım ....cevap yazarsa ondan hesap sorcam yazmazsada yol vericem geç bile kaldım gerçi ama neyse

bence atmamalıydın..kacan kovalanır sonucta..bence kacan taraf sen olmalıydın.o zaman o pesinden kovalardı

hiiç bişey anlamadım. zaten "cevap vermezse ayrılırım"a kadar basite indirgenmiş ilişkileri anlamıyorum.

Ya kızlar ogün sevgilime hiç mesaj atmadığım için tartıştık biraz.ben çok kıskanırım oda şakalaşır ben "seni rahatsız eden varmı diyince" " çook "gibisinden işte kıskandırmaya falan çalışır yine öle oldu ve sonrada mesaj atmadığımdan şikayetçi olduğunu söledi anlayın işte ben anlatamadım doru düzgün .dünde msnde slm yazim dedim madem öle diyo yazdım bende tamda çıkıyodum bye yazdı okadar çok kırdıki kalbimi.....2 gündür söledikleri çok kırdı beni.ama şimdide tahmin ediyorumki mesaj bekliyor benden ama ben ona çok dargınım..napmalıyım mesaj atsammı?????

-tatlicadiarzu-

ne diyon kız sen:1ninca:

yazısı düzenlemişsin heralde.

bu metinden birşey anlaşılmıyor

haklısın bence.bende olsam kırılırdım ve mesaj atmazdım.
sende aynen şunu de.sana demiş ya rahatsız eden varmı diye sormuşsun oda 'çoook'demiş.
rahatsız edenler atar zaten sana mesaj,aranıza girmeyim ben diyebilirsin.benneyaptımki

X