Mesaj krizi...

o kızlada senlede olmak hoşuna gitmiş beyimizin.. allah kurtarmış ilerde kimbilir daha neler yapardı

canım günlerdir arıyor. açmıyorum meşgule veriyorum. bu sefer de msj atıyo. ben seni kendimden çok seviyorum, seni merak ettim. iyi misin., benden nefret edebilirsin. bana çok kızmış olabilirsin. ama sen benim gözyaşlarımı da gördün.. gibi birsürü mesajlar...

en sonunda aradığında açtım artık. yeter beni arama, bitti artık dedim. ağlamaklı bi şekilde nolur beni affet, o kız bana mesaj atmış olabilir, ama ben ona cvp yazmadım, ben onunla muhatap bile olmuyorum, zaten şu olaydan sonra yüzünü bile görmem fln dedi. ben de madem muhatap olmuyodun, neden ahmet e mehmet e değil de sana mesaj atıyo, demek ki o cesareti o kıza sen veriyosun dedim. hiçbişey diyemedi. ben günden güne eriyorum, çok kötüyüm fln dedi. "iş arkadaşın" sana destek olur, merak etme dedim. beni artık arama, ben yokum dedim, kapattım. ama hala da aramaya msj atmaya devam ediyo. yani son gelişmeler bunlar.

Süper laf sölemişsin inş. miğdesine güm diye oturmuştur.. sen hiç bişey kaybetmedin bence o kaybetti.. :mymeka: erkekler kendilerini çok uyanık
(akıllı) sanıyo bazen:1closedeyes:

bakalım gerçekten sigara mı içiyolar yoksa o bi şifre mi

ya da ben çok mu paranoyağım bilmiyorum :bbo:

canım bence yeterince burnunu sürtmüşsün ama sanırım pek fazla sevmiyosun bide burdaki çoğu insan yıkıcı konuşmuş aşk kolay bulunan bişey değilki kolayca bitsin bence biraz geniş açıdan bakın tabii yaptığı hiç güzel bişey değil ama sonuçta ALDATMAMIŞ şimdi sizin iş yerinizden bi arkadaşınız numaranızı istese erkek arkadaşım kızıyo vermemem diyemezsiniz ki sonuçta o o kızı isteseydi hep onunla olurdu seninle değil yada bu ayrılıkta ona koşar giderdi arkandan ağlamazdı bence bir şans daha vermelisin ilerde sonra keşke barışsaydım diye üzülme =( öfkeyle kalkan zararla oturur bilirsin kuzum..

herkes destek olmuş :) aslında bende cok sertimdir ama bu sefer farklı bir bakiş açısından yana olucam.Belki seni cok seviyor ve kaybetmekten olesiye korktuğu için yalan soylemek zorunda kaldı.belki kıza telefonunu vermek zorunda kaldı belki msjına cvp bile vermedi.belki aynı bolumde çaliştikları için sadece beraber sigara içiyorlar.msjlarda pek ole haşir neşirik samimiyet yok gibi ben olsam evire çevire konuşur sonra kararımı verirdim dicem ama konuşupta nolucak seni kazanmak için tüm yalanları atmaya hazır :) burda yapacağın eski davranışlarından guç almak şuan olayın içyüzünü anlayamayız.Sence kişiliği nasıl çapkın mı?ya da her kıza yüz veren tipten mi? sen biliyorsun sevgilini.

bir de olayın şu yonu var msj atıyorsa sanırım aynı bolumde değiller.dediğin gibi başkasına niye atmıyor.gerçi belki atıyordur da biz bilmiyoruz cok mu yılışık bir tip.belki boşuna da gunahını alıyor olabilirsin ama bence sen sevgilinin az cok davranışlarını biliyorsun bir bayana ne kadar yuz verdiğini heralde doğru kararı vermişsindir.

evet arıyo msjlar atıyo cnm. hatta en yakın arkadaşı da aradı. yengecim bi şans ver ona. seni çok seviyo., fln dedi.

canım sana hella olsun diyorum.. alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

sebebi ne olursa olsun, isterse kız kardeşi gibi görüyor olsun, senin yanında gözünün içine baka baka yalan söylemesi kabul edilebilecek birşey değil... :eek:klava:

ayrılma kararına gerçekten sevindim, kadınların gururunun hala ayakta olduğunu görmek çok mutlu etti beni canım benim :teytey:

gururhiçbir zaman iyi birşey değildir, genelde hiçbir zamanda yapıcı olduğu görülmemiştir :1closedeyes:

belki öyledir belki böyledir diye kıvırıcı bahanelere sahip arkadaşlar,sizin için yazayım dedm sırnaşık şey
bikere aldatmamış derken nası bukadar emin olabiliyosunuz??
çok aranır diye de bişey yok ben çok şükür öyle biriyle beraberim.:nazar:Ne o benim o tür ''erkek'' arkadaşlarımdan habersizdir ne de ben onun etrafındaki kızlardan ..
gayet de rahatız kimsenin birbirine köle hayatı yaşattığı yok.sadece birbirimize SAYGILIYIZ! :lepi:
daha önce de yazdım,eğer sütten çıkmış akkaşık bile olsaydı,arkadaşın bu şekilde öğrenmesi arka arkaya çok iğrenç bi durum bence.böyle normal bi arkadaşlık bile varsa laf arası bahsedilir,ayrıca sanırım konuyu adam gibi takip etmeden yazmışsınız,sevgilisinin o kızla olan muhatabından rahatsız olduğu için numarasını değiştirmişler ve çocuk herşey düzelmiş-hiç kızla alakası yokmuş gibi konuşmalar savuruyomuş
ama nooldu???bak yine yakalandı.Eğer niyeti çokkkk sıradan bi iş arkadaşlığı olsaydı,sevgilisinin okadar rahatsız olduğu biriyle inattttla görüşmezdi.başka sigara içilecek adam mı yokmuş?telefon numarasını tekrar vermesi saf yerine koymak değil mi.
komiksiniz vallahi :roflol: evet biz sert çıktık çünkü empati yapıyoruz,biz böyle bişey yaşasaydık ne hale gelirdik diye düşünerek davranıyoruz.Laf olsun diye aman ayrılmayın canıım nolcak demekle yürümez ilişkiler.O kızcağızı daha çookk süründürürdü o tip

güvenme canım... ben güvendimde nolduu.. the end oldu:p salla gitsin erkeklerin topu böyle yalancı üç kağıtçı!

aldatma olarak görmüyor demekki ve numarasını değiştirmesinin sebebi ise senin içini rahatlatması ve bidaha böyle birşeyin olmicağına inandırması bence. ama nafile hiçbirşey gizli kalmaz..

X