Saç Kesim Şekilleri Mezuniyet Balosu için Saç önerisi?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

FaCiA

Kardan bayan eriyo! :)
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
345
2
Merhabalar :)

Mezuniyet telaşı sarmışken fikirleriniiz almak istedim. Yeşil balık model, straplez (ancak ince askılarını taktırdım, öyle kullanacağım) bir elbise aldım. Elbiseye açık saç daha çok gitti sanki :/ ama bir yandan da dağınık topuzun asilliği ve baloda genelde toplu saçın tercih ediliyor olmasından dolayı çok kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum :nazar::nazar:

Eğer Soma'daki talihsiz olay yaşanmasaydı ve mezuniyet balomuz iptal edilmeseydi bende aynı renk ve modelde bir elbise giyecektim. ve saçlarımı da şu şekilde yaptırcaktım. Bu yılda çok moda ve dünyaca ünlüler bu şekilde tercih etmiş katıldıkları davetlerde :KK66: Sana bir fikir olabilir

$images7WROV9KJ.jpg $imagesNBBJ0Z8K.jpg $untitled.png

Merhabalar :)

Mezuniyet telaşı sarmışken fikirleriniiz almak istedim. Yeşil balık model, straplez (ancak ince askılarını taktırdım, öyle kullanacağım) bir elbise aldım. Elbiseye açık saç daha çok gitti sanki :/ ama bir yandan da dağınık topuzun asilliği ve baloda genelde toplu saçın tercih ediliyor olmasından dolayı çok kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum :nazar::nazar:

dağınık topuz kesinlikle açık saçla uğraşılmaz baloda. şahsen ben dağınık topuz düşünüyorum :))

X