Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet evet banada kasıntı etkisi yapıyor bakalım hayırlısı artık 😇🙏
Demek ki oyle etkiliyor, sizin günlük sayi cok guzel azalmıs ☺️
İlk tüp bebek tedavimi olsam nasıl oluyor nasıl geçiyor cok merak ediyorum cok heyecanlıyım yani kendiliğinden olma ihtimali cok az oldugundan bunu bıraktım artık tedavi yoluyla deneycekler o tedavi sürecini heyecanla merak ediyorum 😇
Yaaa kıyamam, ınsallah hersey yoluna girer bir an once baslarsınız tedavıye, her asaması heyecanlı, bebeğe adam adım yaklasıyorsunuz, ben ıkı kere tedavı gordum, ıkıncı de nasip olmustu ama erken dogum sebebiyle kaybettim bebeklerımı.. Insallah ilk denemenızde mucizenize kavusursunuz❤️

Demek ki oyle etkiliyor, sizin günlük sayi cok guzel azalmıs ☺️

Yaaa kıyamam, ınsallah hersey yoluna girer bir an once baslarsınız tedavıye, her asaması heyecanlı, bebeğe adam adım yaklasıyorsunuz, ben ıkı kere tedavı gordum, ıkıncı de nasip olmustu ama erken dogum sebebiyle kaybettim bebeklerımı.. Insallah ilk denemenızde mucizenize kavusursunuz❤️
Herşey kısmet olmuyorsada vardır bir hayır ben artık akısına bıraktım en aza indirdim düşünmeyi sadece heyecan var inşallah sizde bende tüm isteyen hakeden herkes yavrusunu kucağına alsın yasınız kaç sorması ayıp 😇

Merhaba 3-2-3-2 nasıl uygulanıyor ?
Mesela bugün ilişki oldu tam 3 gün sonra 3. Gün mu girilecek 4. Gün mu ?
2 gun deyince 1 gün yapıyosun 1 gun yapmıyosun.. 3 te de 2 gun yapmayıp 3.gun yapıyosun... Şöyle 🙂

Eklentiler

• Screenshot_20220428_211902_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20220428_211902_com.whatsapp.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 106
Çok teşekkür ederim :) bu 8. Gün muhabbeti nedir ? Ben böyle liste oluşturdum ama 8. Gün yapınca sonra yine 3-2-3-2 mi devam edicem yoksa 8 . Gün hiç mi yapmicam kafam karıştı 🙏
Adet bitti diyelim o zaman ilişki başlar ve 3-2-3-2 kuralı bu şekilde devam eder.
Bir kadın en erken 8.gün yumurtlama yaşayabileceği için öyle söylüyor.

Biz 9 yıllık evliyiz. Bir kızım var 5 yaşına girecek. Tüpbebek yöntemiyle oldu. Eşimin sperm sayısı az hateketllik morfolojı. Temmuz 13 te 2 ay olucak kullanıyor mfk ürünlerni. Benim daha bır ay olmadı advictor ve eş paketine başladım. Eşim sigara hala kullanıyor. Ve geç uyuyor. Mehmet bey erken yatmanın öneminden bahsedıyor. Bu konuda çok skıntı yaşıyorum ve dertlıyım. Takviyelere rağman hamile kalamamaktan çok korkuyorum. Sigara ve geç yatması yüzünden. Böyle yaşayan varmı aranızdaa. Sigraya ve geç yatmaya ragmen hamile kalan 🥺

Allahın izniyle devam ederse sadece test yaparak öğrendim henüz doktora gitmedim bende hamliyim ve mfk yöntemi ürünleriyle kaldım, benim eşimde sigara kullanıyor ve geç yatıyor haftanın çoğu günü ekstraya gittiği için bence bukadar takılma derim endişe ve stres daha zararlı herşeyden eğer kullanmıyorsa antox sigaranın etkilerini azaltsın diye kullansa ayrıca ikinizde valsed kullansanız hem senın rahatlaman için hemde uyku getiriyor

Merhaba bende eş paketi kullanıyorum 2. ayımıza başladık bekliyoruz 1 yıl öncede boş gebelik geçirdim kürtaj oldum bir daha gebelik oluşmadı.

Merhaba bende eş paketi kullanıyorum 2. ayımıza başladık bekliyoruz 1 yıl öncede boş gebelik geçirdim kürtaj oldum bir daha gebelik oluşmadı.
İnşallah kullandığınız takviyeler işe yarar ben de 1ay sadece iş paketi kullanmıştım yurtdışında olduğum için bir daha da alamadım gebelikte olmadı

kızlar ben mfk plus karışım paketinden almıştım ikinci ayımızda adetim gecikince test yaptım çift çizgiyi gördüm 1 yıldır hiç hamile kalamıştım ve adet olmam gereken tarihten bir hafta sonra kanamam başladı yine kimyasal yaşadım bu 4.üncü kimyasalım ve bir tanede kürtajım var kalbi durduğu için 9 yıllık evliyim tüp bebek aşılama çatlatma iğneleri vs kullandım ama onlarda hiç gebelik oluşmadı pıhtılaşma genetik testleri yapıldı onlarda da birşey çıkmadı, benimkine benzer durumu yaşayan ve gebeliği devam eden varmı? adendoyu hamileliği öğrenir öğrenmez sipariş ettim fakat elime ulaştğında benim kanamam başlamıltı karışımımdan az kaldı onunla birlikte adendoya başlayım diyorum

Kızlar merhaba
Tüp bebek deneme başarısız oldu. Doğal yola devam. Bu ay 3232 yapamadık çünkü yeni keşfettim. Gün aşırı yapıyoruz.
eş paketi ve athena birlikte kullanılır mı hocaya ulaşamıyorum

Kızlar merhaba
Tüp bebek deneme başarısız oldu. Doğal yola devam. Bu ay 3232 yapamadık çünkü yeni keşfettim. Gün aşırı yapıyoruz.
eş paketi ve athena birlikte kullanılır mı hocaya ulaşamıyorum
Canım uzun süredir takip etmiyorum artık saldım inşallah sana faydası olur muhtemelen bayramdan sonra dönüş yapar

X