Microblading yaptırdım ama pişmanım sildirmek istiyorum

Darknight002

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
19
3
24
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var 3 gündür psikolojim berbat sürekli ağlıyorum napacağımı bilmiyorum kaşımın Boşluklu olmasından dolayı microblading yaptırdım ama o kadar pişmanım ki keşke yapmasaydım en doğalı kendi kaşınız ya cidden olan kaşımı aldılar kaşımın olmadığı yerde işlem yaptılar kalın aşırı kalkık recep İvedik gibi oldum bu boya gitse bile kaş olmayan bölgeye yapıldığı için çok kötü duracak napıcam bilmiyorum yaptırmak için o kadar para biriktirdim öğrenci halimle şimdi sildirmek için nasıl yapıcam bilmiyorum

Özelden bana fotoğraf atarmısınız sadece kaşlarınızı atmanız yeterli kalıcı makyaj uzmanıyım belkide boşuna böyle evhamlanıyorsundur☺️

Birde zaten ilk 1 bir hafta o koyu görüntü çok normal ama tabi atışlar nasıl atıldı onu bilemiyorum. Eğer memnum değilsen 2.seansa gitme derim. Çünkü silme işlemi öyle kolay bir işlem değil. Solüsyonla ve lazer cihazıyla siliniyor. Solüsyonlu olan işlemin derinliğine göre 3 4 seansta silinir ama tam silinmez silik bir görüntü kalır. Lazerle olan silme işlemide daha hızlı acısız bir yöntemdir ama bir bekle su değirdikten sonra zaten 2 ton açılacaktır kaşların

Sildirmek istiyorum ama onun parasını nasıl yapacam bilmiyorum o kadar pahalılar ki bunu biriktirirken çok düşündüm sonra ya kadın güzel yapıyor yap işte dedim kendime demez olaydım aptal kafam

Sildirmek istiyorum ama onun parasını nasıl yapacam bilmiyorum o kadar pahalılar ki bunu biriktirirken çok düşündüm sonra ya kadın güzel yapıyor yap işte dedim kendime demez olaydım aptal kafam
Silme işlemi hemen yapılmıyor melasef
İlk önce kaşın iyileşmesi lazım

Böyle şuan köşe kısmında kaş olmadığı için berbat duruyor

Eklentiler

• 13D18EFD-D2C9-40A8-BABA-8E6CDE8853D3.jpeg
    13D18EFD-D2C9-40A8-BABA-8E6CDE8853D3.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 1.423
  • 96CC0D16-919F-4B48-A429-7728AE1127B4.jpeg
    96CC0D16-919F-4B48-A429-7728AE1127B4.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 1.388
Ben de 4 ay önce yaptırdım. O koyuluk gidiyor bir süre sonra. Ama siz yapısını da beğenmemişsiniz sildirmekten başka çare yok.

Birde zaten ilk 1 bir hafta o koyu görüntü çok normal ama tabi atışlar nasıl atıldı onu bilemiyorum. Eğer memnum değilsen 2.seansa gitme derim. Çünkü silme işlemi öyle kolay bir işlem değil. Solüsyonla ve lazer cihazıyla siliniyor. Solüsyonlu olan işlemin derinliğine göre 3 4 seansta silinir ama tam silinmez silik bir görüntü kalır. Lazerle olan silme işlemide daha hızlı acısız bir yöntemdir ama bir bekle su değirdikten sonra zaten 2 ton açılacaktır kaşların
Ben de memnun kalmadım ikinci gün ne kadar açılır kendi kasımdan epey koyu ve kalın kalınlığı da incelir mi bir de eşitsiz oldu gibi bir Umut açılırsa ikinci seansta eşitsilik koyu olamadan düzeltilebilir mi

Bende rengi açıldı ama kalınlığı aynı kaş olmadığı yer bariz belli duruyor boyuyorum mecbur rötüşe gitmedim daha da kalıcı olmasın diye

Ben de memnun kalmadım ikinci gün ne kadar açılır kendi kasımdan epey koyu ve kalın kalınlığı da incelir mi bir de eşitsiz oldu gibi bir Umut açılırsa ikinci seansta eşitsilik koyu olamadan düzeltilebilir mi
Ben de yaptırdım bu sene bu işlemi. Rötuşa da gittim.
Evet ilk on gün koyu oluyor ama sonra geçiyor ama kalınlığı sanmıyorum ki geçsin.
Ben boşluklarımı doldurttum sadece yapmaya başlamadan da yaparken de kadını daralttım şeklini bozmayın diye memnunum onun için.
Ama daha ikinci günmüş bekleyin on gün öyle karar verin derim

Ben ilk yaptırdığımda millet bana gülmüştü, kapkara , kalemle çizilmiş kaş gibi demişlerdi. 5 gün deri kremi kullanmıştım, su değdirmemiştim. 2 haftaya kalmadan açılıp muhteşem bir kaş haline gelmişti . Bekleyin biraz , 1-2 haftaya rengi açılır, koyuluk gider

Evet rengi açılıyor beğeniyorsan şeklini rötüşa git ama şeklini beğenmediysen rötüşa gitme bence daha kalıcı olmasın zamanla rengi solar gider zaten bende ilk yaptığımda çok zor oldu ama alıştım şimdi kaşlarımı eski haline çevirmeye çalışıyorum badem yapı sürüyorum ki uzadın çıksın

Kara olmasından ziyade güzel yapılmamış. Kaşlar alınmamalıydı zaten. Onlar çıkınca ne olacak? Boşuna orayı alacaksınız sürekli.
Şu an ne durumdalar?
Ben kıl tekniği ile yaptırdım ve kendim için yaptığım en güzel şeydi diyebilirim. Bende kara olmadı ilk günler bile.

Neymiş yüz oranı öyleymiş hiç düşünemedim kalemle boyamıştı belli olmuyordu sonradan fark ettim en güzeli doğal olmak ya ne öyle kalıcı makyajlar

X