Aile Planlaması Microgynon Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
hap kullanma ile bir ilgisi yok canım.

hapı bıraktıktan sonra vücuttan hormonun temizlenmesi 8 aya kadar uzayabiliyormuş.
onun için hapı bırakır bırakmaz hamile kalınır sanmayın kızlar.biraz bekletebilir.

bi de sigarayı bırakmak lazıma.s
Bende üç gündür kullanıyorum düğünüm 26 nisanda aile hekimin baslamam gerektiğini soyledi ictigim gunden beri bulantı oluyor 😔 ve 6 aydan fazla kullanmamam gerektiğini soyledi bu konu hakkında bi bilginiz var mı?

ben bir buçuk aydır evliyim, bugüne dek eşim korunuyordu, ilk kez doğum kontrol hapı kullanacağım. microgynon nasıl bir ilaç, kullanan var mı?fisfisfis
Ben kullandim onu iki yil.gpguslerde sisme yapipr odem topluyor istah aciyor baska yan etki gormedm kimisinde kıllanma yapabilir bilmiorm şuanda o hapi cokdan biraktim ama yasmin kullanicm pahali ama napim digerleri kilo yapio istah acio en sevmedigim sey

Arkadaşlar merhaba Doğum kontrol hapı beni mahvediyor diyelim ki sabah 11 de aldım hapı gece uykumdan bulantı baş dönmesiyle uyanıyorum Yasemin yaptı bana bunları acaba bu hap da dokunur mu

X