Mide Balonu Deneyimi

Minimalblog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2021
4
2
31
Merhabalar uzun süredir bu konuyla ilgili bilgi edinmeye çalışıyorum ama detaylı ve uzun vadeli bilgi henüz bulamadım. Muhtemelen salı günü mide balonu taktiracagim. Ve size yaşadığım süreci belli aralıklarla anlatirim. Çıkardıktan sonrası ile ilgili hiç bir bilgi göremedim. İnşallah o süreci de paylaşırım sizinle.

Bugün 6. Günüm ve ben 5 gün boyunca inanılmaz kötüydüm hergün serum almak zorunda kaldım. 5 gündür sadece sıvı ile besleniyorum ama ilk 2 gün hiç bir şekilde sıvı bile içemedim. 2 gün boyunca istifralarim devam etti sonra kesildi. Evdeki tartı da tartıldıgım zaman bu 5 gün içinde hiç kilo vermemisim birsey yemediğim halde, herhalde vucut kendini korumaya aldı bilmiyorum. Çarşamba günü kontrolüm var be diyet listem değişecek püre diyetine geçeceğim nihayet beklemedeyim.

3. Haftaya giriş yaptım 2 gün önce ama ben hala serumla ayakta duruyorum asla gecmeyen ağrılar ve ara sıra olan kusmalar var. Ben çıkartmak istedim balonu fakat doktorum beklememi önerdi zamanla geçer dedi ama ben normal hayatıma devam edemeyecek durumdayım. Boyle giderse en kısa zamanda çıkaracağım ve asla kimseye önermiyorum.

X