Doğuma Hazırlık Mide Bulantısı Kıza; Karında Tüylenme Erkeğe İşaretmiş

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bir kere midem bulanmadı ama kızım olucak arkadaşım mide bulantısı ve istifradan dışarı adım atamıyordu oğlu var bence bunların cinsiyetle alakası yok bünyeyle alakası var
rabbim herkesin gönlüne göre versin evlatlarını sağlıklı eylesin

benimde çok az midem bulandı
migren tetikledi yoksa o kadar çok hassaslaşmadım ama kızım oluyo
arkadaşım 9 ay mide bulantısı çekti kızı oldu
başka bi arkadaşım da 9 ay hep istifra etti ama oğlu olacak

kesinlikle alakası yok

bende mide bulantım ara ara oluyordu gögüs uclarım karardı göbegimdeki çizgi oluştu erkek dediler ama benim melegim kızdı.. bünyeden bünyeye degişiyor bence

gerçekten de tamamen bünyeyle alakalı bnm de fazla mıdem bulanmadı göbeğimde kıllanma oluştu ama kızım olucak

Sağolun kızlar, ilgilenip cevap yazdığınız için, bunun fos çıktığı konusunda fikir birliğine vardık öyleyse.kaydirigubbakcemile3

kızlar bnce bünyeye göre farklılık gösteryor benimde kızım olcak evet aşırı bi mide bulantsı yaşadım 4 ay bitene kadr inanılmaz ne yesem çıkarttım 5.ayda geçti ama bunu kız erkek diye yorumlamak saçma kesnlkle kişiye ve geçirdiği hamileliğe bağlı.hiç tatlı yiyemedim hep tuzlu yedim doğla olark mide bulantısnı azda olsa hafifletmek adına

benim kızımda hiç mide bulantısı tiskinme veya herhangi bişey yaşamadım....çok rahat bir hamilelik geçirdim....
şuan oğluşuma hamileyim ve acaip et çekti ilk başlarda canım ve karnımda acaip tüylendi....yerimseniben.

bünyeyle alakalıysa bünye aynı bünye ben aynı ben ikinciği hamileliğim, kizimda 9 ay mide bulantısı çekdim şuan tekrar hamileğim peki neden hiç miğdem bulanmadı ama bunların cinsiyetle alakası olduguda söylenemez.kızımda karnımda tüğlenme falanda yokdu ama şuan acayip derecede karnımda
tüycükler oluşdu...bence istisnalar kaydeği bozmaz vardır büyüklerin bi bildikleri madem bunlara
inanmıyoruz peki neden?çoğumuz bu yollara başvuruyoruz yok popom büyüdümü,karnım sivrimi,
u ben bi karnımda yüzük gezdireyim:):)
neyse çenem çok düşdü sahur sahur allah herkeze sağlıklı sıhatli yavrular nasip eylesin gerisi boş kız veya erkek farketmiyor evlat bu onun sevgisi cinsiyetede bakmıyor ama meraksızda yaşanmıyor 20 günüm kaldı cinsiyetini öğrenmeye çokda merak ediyorum.:):):)şafak 20:):):)

bulantı, istifra, aşerme, başdönmesi gibi sıkıntılarım hiç olmadı. allaha binlerce şükür rahat geçti hamileliğim :nazar:. üstelik sipsivri bir karnım var, her gören erkek diyor.. inşallah ekim' de KIZIMI kucaklayacağım opuyorumnanaktan

X