Mide yanması çok sinir bozucu

Muserref20

Yok bir sitemim, hayatta herşey kısmet ..
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
219
137
27
16.haftamdayım her sabah midemde yanma oluyor hamileliğimin başlangıcından bu yana yanmam var. Sabahları kahvaltı edemiyorum öğleyin yapıyorum. Diğer gebeliğimde hiç mide yanmam falan olmamştı. Boğazıma kadar köpükler oluyor doğuma kadar böyle olucak sanırım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1392 gün geçti.

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
benim her öğünde aynı durumda canım. mide yanması için doktoruma danışarak kullandığım ilaç var. yanması yetmezmiş gibi öksürükte yapıyor reflümü tetikliyor. sonuna kadar böyle gitmese bari..

Muserref20

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
219
137
27
benim her öğünde aynı durumda canım. mide yanması için doktoruma danışarak kullandığım ilaç var. yanması yetmezmiş gibi öksürükte yapıyor reflümü tetikliyor. sonuna kadar böyle gitmese bari..
Ben ilaç kullanmıyorum dr um pek faydası olmaz yanmaya dedi

birdgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2011
618
229
Ceyda düvenciyi takip ediyorum anne tv de tavsiye ederim orada en son bölümde mide yanması icin bir hareket gösterdiler geçiriyormuş dene istersen belki faydası olur Muserref20 Muserref20

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1354 gün geçti.

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
Ben ilaç kullanmıyorum dr um pek faydası olmaz yanmaya dedi

hımmm..benim gastrit ve reflü olunca onsuz geçmiyor. zaten öncesinde de kullandığım bir ilaçtı öğrenince bıraktım yanmalar olunca sordum iç diyince içtim. bana iyi geliyor. yoksa öğürme öksürük kötüyüm yani. 21.haftaya girdim hala devammm

Krissi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
2.995
2.232
30
23 haftalık oldum 6.haftadan beri her akşam mide yanmasından ölüyorum. İlaç alıyorum doktor kontrolünde bir ne de rahatlatıyor. Almadan uyuyamıyorum zaten.

ayselmamedova123

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
534
217
24
16.haftamdayım her sabah midemde yanma oluyor hamileliğimin başlangıcından bu yana yanmam var. Sabahları kahvaltı edemiyorum öğleyin yapıyorum. Diğer gebeliğimde hiç mide yanmam falan olmamştı. Boğazıma kadar köpükler oluyor doğuma kadar böyle olucak sanırım
ayni bendede vardi bebisin saci cikiyor diye midem yaniyordu uyuyamiyodm doktor bana ilac yasak oldugu icin gazli soda onerdi o mideyi iyi edyomus

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1219 gün geçti.

Muserref20

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
219
137
27
ayni bendede vardi bebisin saci cikiyor diye midem yaniyordu uyuyamiyodm doktor bana ilac yasak oldugu icin gazli soda onerdi o mideyi iyi edyomus
Bende maden suyu içiyorum ama çok faydası olmuyor mide yanmasının saçla alakası yokmuş, ben hamile kaldığım ilk haftadan beri mide yanması yaşıyorum

ayselmamedova123

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
534
217
24
Bende maden suyu içiyorum ama çok faydası olmuyor mide yanmasının saçla alakası yokmuş, ben hamile kaldığım ilk haftadan beri mide yanması yaşıyorum
bende mide yanmasi gec basladi 6 ayda falan herhalde sende baska bi sorn var...bende soda gecici olarak yanmayi yok ediyodu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1219 gün geçti.

gmztrkl

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
276
101
32

Benimde ilk haftalardan başlamıştı mide yanmalarım çook rahatsız edici bir şey, yemek yeseniz bi dert yemeseniz ayrı dert acıkınca daha çok yanar. Bende kronik gastrit olduğu için daha yoğun oluyodu mide yanmalarım doktoruma sordum şurup yazdı ve iyi geldi. Şu an 14. Haftadayım yaklaşık 2 haftadır mide yanması yaşamıyorum çok şükür. Mutlaka doktorunuza söyleyin mutlaka zararı olmayan bir ilaç verecektir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1380 gün geçti.

Muserref20

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
219
137
27
Benimde ilk haftalardan başlamıştı mide yanmalarım çook rahatsız edici bir şey, yemek yeseniz bi dert yemeseniz ayrı dert acıkınca daha çok yanar. Bende kronik gastrit olduğu için daha yoğun oluyodu mide yanmalarım doktoruma sordum şurup yazdı ve iyi geldi. Şu an 14. Haftadayım yaklaşık 2 haftadır mide yanması yaşamıyorum çok şükür. Mutlaka doktorunuza söyleyin mutlaka zararı olmayan bir ilaç verecektir
Söylemeyi düşünüyorum artık 16.haftadan sonra beslenme çok önemli

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
Canım benim de öyleydi. Biraz sütle bastırıyordum sonra baktım sütle de geçmiyor. Hamilelikten önce gastiritim vardı. Mide koruyucuusu kullanıyordum. Bu durumu doktoruma söyledim. Hamile reflüsü olabilirsin dedi ve mide koruyucuma devam etmemi söyledi. Doktorunla paylaşsan iyi olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1520 gün geçti.

Muserref20

Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
219
137
27
Canım benim de öyleydi. Biraz sütle bastırıyordum sonra baktım sütle de geçmiyor. Hamilelikten önce gastiritim vardı. Mide koruyucuusu kullanıyordum. Bu durumu doktoruma söyledim. Hamile reflüsü olabilirsin dedi ve mide koruyucuma devam etmemi söyledi. Doktorunla paylaşsan iyi olur
Sanırım benimde öyle oldu, benim diğer bebeğime doğumumdan sonra mide yanmam arada oluyordu sanırım diğer gebelikte reflü oldum tekrar gebe kalınca arttı sanırım