Minik Oğuz Berat İçin 41 Yasin 🤲🏻

CiNNET NUR

https://instagram.com/sma__efnandua?igshid=YmMyMTA
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
5.736
16.738
Arkadaşlar hepinize hayırlı geceler. Kendi profilimde de paylaşmıştım, bebeğimizden hala bir haber yok, uyutulmaya devam ediyor..
9 aylık ama koca bir savaşçı o!

Bu yollardan defalarca geçmiş ve geçmeye devam eden biri olarak üzüntülerini en derin duygularla yüreğimde hissediyorum. Herşeyden evvel Rabbim hiç kimseyi evladıyla imtihan etmesin.

O yoğun bakımların renksiz kapılarında, hastanenin çirkin duvarlarına bakmak, yüreği ağzında her saniye bir haber beklemek nasıl bir duygu ben çok iyi bilirim...

Evlat en zor sınav.. kimilerinin evladı yere düştüğünde üzüntüden uyuyamaz hale gelirken bizler evlatlarımızı bıçak altında savaşmaları için ameliyathanelere teslim ediyoruz :KK43: Ne bileyim duygularım tarifsiz.

Anne ve baba varını yokunu ortaya koyarak kilometrelerce yolu tepip başka bir şehirden gelmişler buraya.. yavrularından bir haber almak için hastane önünde arabanın içinde uyuyorlar günlerdir.

Konuyu daha fazla uzatmadan diyorum ki ben ne zaman sıkışsam ilk başta koştuğum yerlerden birisi oldu burası. Ve ben ne zaman sıkışıp sizlerden dualar istesem hepiniz yüreğinizi ortaya koyup dilinizin döndücüğünde dua ettiniz bizlere. Şimdi yine sizden dua istiyorum.

minik savaşçı Oğuz Berat için hastaneden sağ Salim çıkana kadar 41 Yasin başlatıyorum. Okumak isteyen daha fazla da okuyabilir. Şimdiden bize destek olan herkesten Allah razı olsun, kim ne dua ediyorsa Allah misliyle karşılığını versin. 🌺🤲🏻❤️

1 Yasin aldım ben Rabbim en acilinden şifalar versin 🤲🏻🤲🏻

1 tane aldım. Rabbim şifa versin inşallah

1 yasin aldım inşallah

1 yasin aldım
Rabbim şifa versin, ailesine bağışlasın ❤️

1 yasin aldım Rabbim şifa versin inş..

Allah'ım şifasını versin inşallah mazereliyim canım Allah sevdiklerine bagislasin
ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR ❣️ KALAN 33
Arkadaşlarınızı da etiketler misiniz🙏🏻

X