Gelinlik Modelleri Minyon tipliyim cocuk gelin gibi olmaktan korkuyorum

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
23 yasindayim ama bazisi 15 diyor bazisi 18 kimiside 20. hep degisiyor :KK70:
cocuk gibiyim kizlar yaa.. ilerde birgün evlendigimde gelinkik giysem yakismicak gibi geliyor.. boyumda 158 kilomda 58. 8 kilo verdigimde belki daha iyi gözükürüm herhalde ne dersiniz? minyonlara ne tür gelinlikler gider?

Canim bence bikac kilo versen iyi olabilir. 50 ideal olur boyuna gore diye dusunuyorum ama sen bilirsin yanlis anlamazsin beni umarim. Ama minyon olmak cok guzel bisey yaslanmazsin ayoool :KK70: :KK70: ben de minyonum 21 im ama 15 16 diyolar. Minibuse binince ogrenci diye parayi uzatiyorum lise mi diyo adam evet lise diyorum (uni ogrencilerinden tam para aliyolar) :KK70: ustune sesim de cocuk gibi. Hele telefonda oyle cirtlak ki sanirsin 10 yasinda cocuk konusuyo :KK70: :KK70: sesim cocuksu olmayaydi iyiydi tipimden cok memnunum :KK70:

Sanki kendim yazmışım gibi hissettim bu kadar olur
Sevgilim hep dalga geçiyor sen nasıl gelin olacaksın diye :)
Bende 1.58 boyunda 55 kiloyum görenler en fazla 16 gösteriyorsun diyorlar ama yaşım 23e dayandı yani :)
Seneye evleneceğim ve gelinliği nasıl taşıyacağım bilmiyorum yine de olsun o gelinliği giyince küçük durmak kimsenin umrunda olmaz diye düşünüyorum :KK66:

X