Misol'le ilgili.

sorcia8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2014
628
169
Kizlar merhaba, bugun uzun zamandir sikayet ettigim ani sinirlenmelerim ve cok sık olan aglama krizlerim sikayetiyle psikiyatriye gittim ve bana misol 50 mg verdi. Bu ilaci daha once kullanan var mi? Ne gibi yan etkilerle karsilastiniz ve gercekten rahatladiniz mi ?Yanitlarinizi bekliyorum :)

Bu ilactan kullanmadim ama bu tip ilaçlar ivin hemen yardim beklemeyin. 15 20 gun kadar vucutta depolanmasi gerekiyor. Cok gecmis olsun.

Yan etkisi en az olanlardan birisidir.Antidepresanlarda ilk 10 günlük süreçte yan etkiler görülür ve ilerleyen zamanlarda bu etkiler ortadan kalkar.İlacın yan etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.Herkeste aynı yan etkiler görülmeyebilir.Yorgunluk,dikkat eksikliği, terleme(özellikle avuç içlerinde) İlk kullanılan günlerde daha fazla sinirlenebilirsiniz bunlar ilacı kullanmaya devam ettikçe azalacaktır.İşe yaramadığını düşünerek ilacı bırakmayın. ilaç tedavilerinde ilacı alır almaz şikayetler bitmez.Bunun için düzenli olarak doktorun öngördüğü sürece örneğin 3-5 ay kullanmanız gerekir.Kendinizi kontrol etmeyi başarabildikten sonra ilacı bırakabilirsiniz.

Merhabalar bende bu ilaca yeni başladım. Daha bir hafta oldu.ara ara hafif bas agrisi disinda bir sikayetim yok simdilik cok sukur.ben en cok adet düzensizliği yapicak diye korkuyorm kullanan arkadaslar yorum yazabilirlerse sevinirim

Merhabalar bende bu ilaca yeni başladım. Daha bir hafta oldu.ara ara hafif bas agrisi disinda bir sikayetim yok simdilik cok sukur.ben en cok adet düzensizliği yapicak diye korkuyorm kullanan arkadaslar yorum yazabilirlerse sevinirim
Bende bır hafta oldu başlayalı sızın gıbı adet duzensızlığınden korkuyorum sıze yaptı mı

Bende bır hafta oldu başlayalı sızın gıbı adet duzensızlığınden korkuyorum sıze yaptı mı

Hayır canim cok sukur yapmadi bana.sizin oldumu sikayetiniz?ben cok faydasini gordum bu ilacin hala devam ediyorum doktor bir yıl kadar icmem gerektgiini soyledi

X