Miyom ameliyatı sonrası klomen kullandım hala bir umut. Bana yardım edin 😢

ankr06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
5
3
29
Kızlar selam. Yaklaşık bir yıl önce kimyasal geçirdim. Sonrasında 6 cm olan miyomumun bir ayda 12 cmi geçtiğini öğrendim. Açık miyom ameliyatı oldum 6 tane miyomumu temizlediler. 6 ay bebek yasağından sonra yaklaşık 6 aydır çocuk deniyorum. Geçen ay doktor klomen verdi. Günde 3 tane 5 gün kullanıp gittim iğneye gerek duymadı yumurtalar güzel büyümüş dedi. Tekrar adet oldum😢 bu ay tekrar çağırdı klomen için, çok yoruldum gitsem mi bu sefer iğneyide mi istesem ne yapsam bilemedim. Ayrıca klomen beni çok etkiledi göğüslerim patlayacak kadar şişti hep ağladım kasık ağrılarından uyuyamadım. Klomen kullanıp hamile kalanlar ne kadar kullandınız nasıl başa çıktınız ne önerirsiniz nolur yardım edin

Aguromilo

Feinne me'al'usri yusrâ!
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
379
375
42
Kızlar selam. Yaklaşık bir yıl önce kimyasal geçirdim. Sonrasında 6 cm olan miyomumun bir ayda 12 cmi geçtiğini öğrendim. Açık miyom ameliyatı oldum 6 tane miyomumu temizlediler. 6 ay bebek yasağından sonra yaklaşık 6 aydır çocuk deniyorum. Geçen ay doktor klomen verdi. Günde 3 tane 5 gün kullanıp gittim iğneye gerek duymadı yumurtalar güzel büyümüş dedi. Tekrar adet oldum😢 bu ay tekrar çağırdı klomen için, çok yoruldum gitsem mi bu sefer iğneyide mi istesem ne yapsam bilemedim. Ayrıca klomen beni çok etkiledi göğüslerim patlayacak kadar şişti hep ağladım kasık ağrılarından uyuyamadım. Klomen kullanıp hamile kalanlar ne kadar kullandınız nasıl başa çıktınız ne önerirsiniz nolur yardım edin
Klomen benim bildiğim fos bir ilaç. 7 aşılamamın 4 ünü klomenle oldum. Çok araştırdım çok sordum. Klomendense iğneyle büyütmek daha kaliteli yumurtalar oluşturuyor. Klomen tamam büyütüyor ama işte öyle balon misali...

Olvya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2022
11
3
28
Ben klomeni 3 kez kullandım bıraktım doktorumda ıyiki bıraktığım kanisinda idi kist yapabiliyormuş. Gonol,f ile devam etmek daha mantıklı yinede doktorun ne uygun görürse o tabi 🙃

ankr06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
5
3
29
Ben klomeni 3 kez kullandım bıraktım doktorumda ıyiki bıraktığım kanisinda idi kist yapabiliyormuş. Gonol,f ile devam etmek daha mantıklı yinede doktorun ne uygun görürse o tabi 🙃
Bana da kist ihtimalinden bahsetti kızlar bilemiyorum. Bu arada adet oldum yazmıştımya dün bi lekelenme olmuştu başladı diye yazdım ama ondan sonra devam etmedi. Adet günüm bugün normalde bekliyorum bakalım. Klomen gecikme yapar mııı

minezmn41

💃🕺
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2021
2.083
2.392
30
Hakkımızda hayırlısı olsun kızlar, zor bir süreç. Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin
canım ne durumdasın?? benimde 3 cmlik bir miyomum var bir kez kimyasal gecirdim oda tam 1 sene onceydi gebe kalamıyorum doktor etkılemiyor yukarı doğru büyüyor dedi ama bilemedim nasıl geçti ameliyat çok olunca mı açık ameliyat yapıyor histeroskopi ile alınabilir mi ki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2023

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Znpsrczeynep

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
433
272
43
Gunde 3 tane cok degilmi ya banada oyle verdi 4mm bi yumurta var dedi