Miyositol positive kullanan var mı ?

mmhtppp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2016
220
64
30
kızlar az önce doktordan geldim miyositol positive verdi sabah akşam kullanan varsa yararı oldunu merak ediyorum ben hamile kalmak istiyorum inşallah bi yararı olur

Muhakkak kullan ücretli bir vitamin ama değer. Ben dahil 5 arkadaşım bu vitaminle hamile kaldı 3 umuz doğum yaptık bile. Sakın umursamamazlik yapmayın ve hamile kalamayan herkese önerin.

Muhakkak kullan ücretli bir vitamin ama değer. Ben dahil 5 arkadaşım bu vitaminle hamile kaldı 3 umuz doğum yaptık bile. Sakın umursamamazlik yapmayın ve hamile kalamayan herkese önerin.
Canım biraz geç gördüm yorumunu ben bıraktım içmeyi ama yarından itibaren içmeye başlıcam cidden umutlandırdın beni

merhaba bende yeni aldım benim yumurta kalitesiz tüp bebek denedim olmadı şimdi 2.yi deniycem denemedn önce 1 ay kullanayım dedim siz ne kadatr kullandınız acaba teşekkürler.

X