Mona Slim Tea Zayıflama Çayını Kullanan Var mı ?

ayla_aksu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
2
0
28
Merhabalar son zamanlarda yok satan Mona Slim Tea zayıflama çayını kullanan var mı? Üstelik Trendyolda'da indirime girmiş. Etrafta olumlu yorumlar var ama sizden de duymak isterim. Yaza formda girmek istiyorumm :)

Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Ödem vs hepsini attı ve 12 kilo 300 gr kilo verdim. Tadı ve kokusu süper zorlanmadan içtim. O kadar sevdim ki artık normal çay içmiyorum diyebilirim Sadece ilk 2 gün yoğun idarara çıkartıyor sonra rayına oturuyor. İnşallah istediğin forma ulaşırsın canım

Merhabalar son zamanlarda yok satan Mona Slim Tea zayıflama çayını kullanan var mı? Üstelik Trendyolda'da indirime girmiş. Etrafta olumlu yorumlar var ama sizden de duymak isterim. Yaza formda girmek istiyorumm :)

abla ben kullandım 37 kg aldım Allah seni inandırsın... onu bırak alnımda saç çıkmaya başladı.

aman uzak dur derim başak bir şey demem

Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Ödem vs hepsini attı ve 12 kilo 300 gr kilo verdim. Tadı ve kokusu süper zorlanmadan içtim. O kadar sevdim ki artık normal çay içmiyorum diyebilirim Sadece ilk 2 gün yoğun idarara çıkartıyor sonra rayına oturuyor. İnşallah istediğin forma ulaşırsın canım

sende kıçından(afedersin) uydurup uydurup yazıyon. Böyle uydurduğun için kilo veremen ben sana diyim. Ben kilo aldım diyorum sen kilo verdim diyorsun sence kime inanırlar?

Sadece ilk 2 gün yoğun idarara çıkartıyor sonra rayına oturuyor.

sık idrar için hünnap ye öneririm, şekere de iyi geliyor. 100% doğal, %100 organik hünnap

Bu arada 2 gün sonra çişi nasıl rayına oturtuyor? Sanırsın adamlar uzaya mekik yollamış : )

ne yapıyormuş ?

2 gün sonra çişini rayına oturtuyormuş, asrın buluşu....

Sadece çay ile mi zayıfladınız acaba çok iyi ya

X