serbest günlük

Iyiyim elhamdülillah
Kilo ne durumda bilmiyorum
Türkiye 'ye gidip döndüm
Bisürü pestil aldım
Onlar bitene kadar diyete başlamayı düşünmüyorum
Burda yılbaşı tatili var, eşim ve oğullarım evde, haliyle işim bitmiyor.
Üstüne eve bir kedi daha aldık, nüfus 6 etti iyimi.
Onlarla ve ev işiyle uğraşıyorum.

Sizde ne var ne yok
bence kilonu takip et canım. yoksa hepten kontrolden çıkar.
ben çok şükür iyiyim. diyete başlamıştım yavaştan. bu hafta biraz ara verdim. gerçi hemen yemeklere sarılıyorum böyle olunca da. regl de gelmedi. onun da iştah artışı var.

2022 nin ilk 6 ayında kilo verme işim başarıyla sonuçlansın istiyorum. bakalım nasip 🙏🙏🙏
kedilerinin fotosunu atsana merak ettim 🤗🤗🤗

ha bu arada pestil süper bişi yaa. özellikle cevizli sucuk 😋😋😋

bence kilonu takip et canım. yoksa hepten kontrolden çıkar.
ben çok şükür iyiyim. diyete başlamıştım yavaştan. bu hafta biraz ara verdim. gerçi hemen yemeklere sarılıyorum böyle olunca da. regl de gelmedi. onun da iştah artışı var.

2022 nin ilk 6 ayında kilo verme işim başarıyla sonuçlansın istiyorum. bakalım nasip 🙏🙏🙏
kedilerinin fotosunu atsana merak ettim 🤗🤗🤗

ha bu arada pestil süper bişi yaa. özellikle cevizli sucuk 😋😋😋
En kısa zamanda başlarım inşallah
Sende kan ilacı içiyordun deyilmi
Doktor banada kullan dedi
2 kutu aldım
Akşam yatarken içip yatacağım iştah açmasın diye
Cumartesi başlarım heralde
Yemekle arasında en az 2 saat olması gerekiyormuş
Kolajen hapı aldım, sanki biraz iştahımı kapattı gibi
Aspir yağı hapı aldım, o da iştah kesermiş
2 şişe de apa nın iksirinden aldım
Dönüşümlü olarak onları da kullanacağım
Inşallah üşümem geçer

Screenshot_20211231-073121_Gallery.jpg Screenshot_20211231-073018_Gallery.jpg
Bunlar benim asil yavrularım

En kısa zamanda başlarım inşallah
Sende kan ilacı içiyordun deyilmi
Doktor banada kullan dedi
2 kutu aldım
Akşam yatarken içip yatacağım iştah açmasın diye
Cumartesi başlarım heralde
Yemekle arasında en az 2 saat olması gerekiyormuş
Kolajen hapı aldım, sanki biraz iştahımı kapattı gibi
Aspir yağı hapı aldım, o da iştah kesermiş
2 şişe de apa nın iksirinden aldım
Dönüşümlü olarak onları da kullanacağım
Inşallah üşümem geçer
evet demir hapını çok uzun süre içtim bıraktım canım. ben de gece yatarken içiyordum. ama kahveyi azalt canım. o da çok önemli. çayı da fazla ve koyu içme.
bir ara ben de çok üşüyordum. çok şükür şimdi daha iyiyim. akşamları sıcak yeşil çay ya da başka bitki çayları içebilirsin. insanın içini ısıtıyor, iyi geliyor. hibisküs, ıhlamur, adaçayı, kabuk tarçın, melisa vs

bu arada kusura bakma canım diğer grupta bildirim çok ya farketmemişim.
şu an kaç kilosun?

evet demir hapını çok uzun süre içtim bıraktım canım. ben de gece yatarken içiyordum. ama kahveyi azalt canım. o da çok önemli. çayı da fazla ve koyu içme.
bir ara ben de çok üşüyordum. çok şükür şimdi daha iyiyim. akşamları sıcak yeşil çay ya da başka bitki çayları içebilirsin. insanın içini ısıtıyor, iyi geliyor. hibisküs, ıhlamur, adaçayı, kabuk tarçın, melisa vs

bu arada kusura bakma canım diğer grupta bildirim çok ya farketmemişim.
şu an kaç kilosun?
Ne kusuru canım
Ayaklarım, bacaklarım çok ağrıyor, ev işini dinlene dinlene yapıyorum. Bu da beni çok oyalıyor.
Kilom en son 77 lerdeydi
Şimdi kaç bilmiyorum.
Ağrılardan dolayı hayattan zevk almıyorum.
Yürüyüş yok, ne yaparım, nasıl başlarım bilmiyorum

Kizlarrrrr
Ne guzel 72.5 u gormustum 2 hafta once.
Cok kar yagdi okullar tatil oldu 1 hafta, evde otur yurume 76.2 ye ciktim 1.5 haftada
Lanet olsun bu metabolizmama insan bir haftada 4 kg alir mi ya sislik falan da degil bildigin yağ
Sekersiz 21 e basladim var mi benimle birlikte başlayan 😊😊
20220125_173258.jpg

Kizlarrrrr
Cok kar yagdi okullar tatil oldu 1 hafta, evde otur yurume 76.2 ye ciktim 1.5 haftada
Lanet olsun bu metabolizmama insan bir haftada 4 kg alir mi ya sislik falan da degil bildigin yağ
Sekersiz 21 e basladim var mi benimle birlikte başlayan 😊😊Eki Görüntüle 2995146
aman dikkat et canım. daha fazla alma. kolay alınıp zor veriliyor. başarılar sana 💕

Ah sorma bitanem aynen. Sen nasılsın takımın güzel mi ne durumlardasın
çok şükür canım iyiyim. yediklerimi ayarlamaya çalışıyorum. yeni takımım iyi. saolsun arkadaşlar çok destek oluyor ve çok aktif bir takım. ben yavaş veriyorum. yine de iyi geldi.
sen nasılsın? eski eşin nafakayı ödüyor mu, çocuğu arayıp soruyor mu?

Kizlarrrrr
Sekersiz 21 e basladim var mi benimle birlikte başlayan 😊😊Eki Görüntüle 2995146

Yeni alınan kilolar daha hızlı verilir canım panik yapma stres yapma birazcık dikkat etsen hemen verirsin yeterki pes etme acelemiz yok geç olsun güç olmasın tatlım benim 😘

çok şükür canım iyiyim. yediklerimi ayarlamaya çalışıyorum. yeni takımım iyi. saolsun arkadaşlar çok destek oluyor ve çok aktif bir takım. ben yavaş veriyorum. yine de iyi geldi.
sen nasılsın? eski eşin nafakayı ödüyor mu, çocuğu arayıp soruyor mu?
Yok be kuzum ne nafakası kendisine yakışanı yapıyor, biraz biriksin icrayla alıcam inşallah

Yeni alınan kilolar daha hızlı verilir canım panik yapma stres yapma birazcık dikkat etsen hemen verirsin yeterki pes etme acelemiz yok geç olsun güç olmasın tatlım benim 😘
Ya bitanem sen nasılsın kaç kilosun istersen sırf senin için bile girip menü yazabilirim maksat motivasyon☺️yok gerek Yok dersen de sıkıntı yok pek girmiyorum zaten :)

Ya bitanem sen nasılsın kaç kilosun istersen sırf senin için bile girip menü yazabilirim maksat motivasyon☺️yok gerek Yok dersen de sıkıntı yok pek girmiyorum zaten :)
iyiyim canım sağolasın olur niye olmasın hergün menülerimizi yazalım ben diğer grubada yazıyorum zaten bide yakında diyetisyene başlıyorum hiç aklımda yokken öyle bir karar aldım bakalım hayırlısı

iyiyim canım sağolasın olur niye olmasın hergün menülerimizi yazalım ben diğer grubada yazıyorum zaten bide yakında diyetisyene başlıyorum hiç aklımda yokken öyle bir karar aldım bakalım hayırlısı
Iyi hadi bakalim bugun misafir geldi minnacik bizdum.ama kontrollu bozdum bakalim simdi 3.5 lt su icme maratonu baslasn

Yok be kuzum ne nafakası kendisine yakışanı yapıyor, biraz biriksin icrayla alıcam inşallah
erkek ayrılınca kendi öz evladını bile unutuyor 😔 hiç acıma çocuğun nafakasını al. onun da çocuğu, bakmak zorunda. zaten senin yanında kalıyor. bir de senin işin olmadığını biliyor. ne yiyor ne içiyor bu çocuk... bir de özel besleniyor, sürekli doktora gidiyor... insan biraz düşünür yaa :sinirli:

X