Sivilceli Ciltler Monodoks kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Melekkkkkk12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
7
0
31
Arkadaslar ben daha etkili kesin bir cozum istedim yuzumde biraz sivilce ve izler var. Doktor monodoks verdi 3 ay kullan vs dedi ya kimse mi memnun devil yok kullanin sobra yine sivilce cikacak bitince diyor herkes. Abi madem oyle niye verdi bu bana bunu bu kadar ayni sikayet olur mu birebir yazmislar. Ya makyajla da kapatrdim kisa sure istesem niye doktora gidiyorum. Rezillik baska bir sey degil sinirlendim baya. Biri bi sey desin jic mi ise yarayan lekeleri giden yok sundan sonra

Cok kotu degil ama leke sivilce illa oluyor madem antibiyotik alcam bunu roaccutane versin diyorum en azindan garanti bosuna vaktimi aliyorlar
Altinda yatan sikinti ne acaba cinko eksikliginiz vs olabilirmi oyleyse ilacini kullanmadikca cikmaya devam eder krem vs fayda etmez
Aspir yagi onerebilirim iyi geliyor cay agaci yagi da birde burada bi arkadas lavanta sabunuyla bugday yagi kullanmis iyi gelmis onu da deneyebilirsiniz

Altinda yatan sikinti ne acaba cinko eksikliginiz vs olabilirmi oyleyse ilacini kullanmadikca cikmaya devam eder krem vs fayda etmez
Aspir yagi onerebilirim iyi geliyor cay agaci yagi da birde burada bi arkadas lavanta sabunuyla bugday yagi kullanmis iyi gelmis onu da deneyebilirsiniz
Yani 27 yasindaym tek tuk vardi simdi lekeler de oldu. Roaccutane agir ama ise yarar diye onu denemek istiyorumm

X