Saç Rengi ve Saç Boyama Mor şampuan bana fayda edermi ?

POWERHACK

Powerhack
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
14.662
13.289
Kızlar beyaz platine taktım bu ara ama yakışmaz ve yaşlı gösterir diye kendimi sürekli durduruyorum saç rengim asagida bana mor şampuan öneriniz varmı marka olarak?
Birde mor şampuan beyazlastirirmi 🤭😁 26 yaşım aslında yaşımı ufak göstericek bir ton da ariyorum

Eklentiler

• IMG_20210329_141840.jpg
    IMG_20210329_141840.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 47
Şampuan markası nedir yada en iyi sonuç veren marka biliyormusunuz

Eski sac rengim Cook cok eski sac rengim donemedigim sac rengim terkediyorum formunu agshhs
Bi dip yap sonra elseve mor samp la sadece notrluk verirsin
Nötr fark eder degilmi canım dip yeni yaptım ama turunculasmayi alamadım

Nötr fark eder degilmi canım dip yeni yaptım ama turunculasmayi alamadım
Bende turunculasmayi alamadigimdan koyu renge boyadım aman dikkat burda yardim çığlıkları basiverdim tabi ben koyu renkten açığa çevirmek istediğimden oe oldu senin zaten acik zeminin

Bilmiyorum bende onu sordum şekerim bakalım belki bilen arkadaşlar olursa ondan alirim
Benim saçlarım kendi rengi açık kumral geçen heves ettim daha da sarı olsun diye
Koyu oldu sanki
Işe yarıyorsa bende kullanayim duyuyorum mor sampuan diye ama kullanmadım

Bende turunculasmayi alamadigimdan koyu renge boyadım aman dikkat burda yardim çığlıkları basiverdim tabi ben koyu renkten açığa çevirmek istediğimden oe oldu senin zaten acik zeminin
Koyu renk aman aman istemiyorum biraz daha bekletip dip yaparım ve elseve mor alayım bakayım neler olacak :) teşekkür ederim yazdığın icin

Benim saçlarım kendi rengi açık kumral geçen heves ettim daha da sarı olsun diye
Koyu oldu sanki
Işe yarıyorsa bende kullanayim duyuyorum mor sampuan diye ama kullanmadım
Elseve mor şampuan dene bakalım arkadaş tavsiye etti belki sendede ise yarar

X