Moralim bozuk.(((((

kocanız egositmiş çok şımartmışsınız artık siz kendinizi değiştirin ona karşı

eskisi gibi olmayın onu düşünmeyin, hissettirin neden böylesin dediğinde ona yanlışlarını

yüzüne vurun

:umursamaz:

kocanız egositmiş çok şımartmışsınız artık siz kendinizi değiştirin ona karşı

eskisi gibi olmayın onu düşünmeyin, hissettirin neden böylesin dediğinde ona yanlışlarını

yüzüne vurun

:umursamaz:

evet cnm biraz fazla şımarttım hiç görmediğim ilginin alasını gösterdim bi dediğini iki etmemeye çalıştım ailesine daha bir kere cvp vermedim huzurumuz bozulmasın
ben böyle davravdıkça o kendini vazgeçilmez gördü eşimi tabiki çok seviyorum ilk günkü gibi aşığım
şimdiye kadar çok olay oldu hiçbirini kafama takmadım takmamaya çalıştım ama bu olay tuz biber oldu 3 gün oldu eşimle hala dargınız mafoldumben

evet canım evlendik evleneli bu böyle oldu hep kararlar alınır ben en son duyurım çok zor bi durum benimde zoruma giden bu biz artık aile olmuşuz birlikte vereceğimiz karalar olmalı eşim anneci demek istemiyorum ama annesine çok düşkün bi tip oysaki bayram sonu dönüyolar beni zora sokmanın alemi ne

zaten k.validem istiyo gitmemizi tahayı çok özlemiş geçen akşam konuşmuştum şaka karışık siz gelirsiniz dedi anne bennasıl geleyim bu halimle dedim o zaman torunumla oğlumu gönder çok özledim dedi:eek:lmaz: ben bayramda burda kalacakmışım onlar orda ailecek bayram geçirecek valla çok boralim bozuk ianaın yazarken bile ağlıyorum...

ayy deli mi ne bunlar yolda doğurursan ne olacak yuh yani ne anlayışsız insanlar
bence ipleri eline almanın zamanı gelmişte geçmiş bile..
ne çocuğumu gönderirim nede kendim giderim de
siz ordayken aniden doğum yapsam yanımda kim olacak delirdinizmi de
hadi kayınvaliden işgüzarlık yapmış eşin de ona niye uymuş anlamadım valla...

Kusura bakmayın ama, eşiniz tam bir hödük, kayınvalideniz ise tam bir anlayışsızmış.
9 aylık hamile bir kadını bırakıp nasıl gider eşiniz anlamıyorum. Siz bu halinizle yola falan da gidemezsiniz.
Valla ağırlığınızı koyun, yaptıkları terbiyesizlikten öte bir şey değil. En çıkar yolu tavır koyup hadlerini bildirmek.

ya bunlarda amma saçmalamışşş eşinde amma vurdum duymazmışş sankı tek başına yaptın çocuğu ya erken doğum olursa onun hesabını nasıl vercekler..

slm.okudukça sinirlendim.insanlar ne bencil olmuş.yaaaaaaaaaaa bide eşi hamile olan erkekler çok iyi olur,eşinin sözünden çıkmaz falan derler demek ki yalanmış.şu anda bebek yok ama ben gelecek için pek ümitlenmiyim o zaman:kızgın:

ya bunlarda amma saçmalamışşş eşinde amma vurdum duymazmışş sankı tek başına yaptın çocuğu ya erken doğum olursa onun hesabını nasıl vercekler..

valla bilmiyorum cnm biliyosun pazar gününden beri kasılmalarım var bugün dr seninki 38 zor tamamlar dedi sahurdada kaynanam aradı rüyamda gördüm nasılsın diyo ağrım var dr gidicem dedim eve geldim bu saat oldu arıcak soracak beni nasılsın aslında ben onu hergün arardım bu olaydan snr 3 gün oldu aramadım onun için aradı herhalde nabız yokluyoooo

slm.okudukça sinirlendim.insanlar ne bencil olmuş.yaaaaaaaaaaa bide eşi hamile olan erkekler çok iyi olur,eşinin sözünden çıkmaz falan derler demek ki yalanmış.şu anda bebek yok ama ben gelecek için pek ümitlenmiyim o zaman:kızgın:

ümitsizliğe kapılma cnm belli olmaz belki senin eşin anlayışlı olur gerçi balık baştan kokar şuan sana davranıyosa hamileliğinde pek bişey değişmiyo cnm:1no2:

evet cnm biraz fazla şımarttım hiç görmediğim ilginin alasını gösterdim bi dediğini iki etmemeye çalıştım ailesine daha bir kere cvp vermedim huzurumuz bozulmasın
ben böyle davravdıkça o kendini vazgeçilmez gördü eşimi tabiki çok seviyorum ilk günkü gibi aşığım
şimdiye kadar çok olay oldu hiçbirini kafama takmadım takmamaya çalıştım ama bu olay tuz biber oldu 3 gün oldu eşimle hala dargınız mafoldumben

Demekki neymişşşşş,koca milletine fazla yüz verilmicekmişşşş....
adamı fazla pohpohlarsan oda kendini bişey zanneder.
nolduu,yaptkların anında unutuldu dimi,şimdi senden gelip özür dilemeni bekliyodur bulunmadık hint kumaşıııııııııı.
Herkese hakettiği kadar değer ver.Kocan bile olsa.
bırak bundan sonra o senin peşinden koşsun, artık ona kölen gibi davran.
kaçan kovalanır unutmaaa.

X