MORALİM ÇOK BOZUK,TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR 😟

Ben biraz kaderciyim böyle konularda. Bunda da vardır bir hayır der ve girmezdim sinava . Sonucta kirik bir bilek uzun vadede sizi daha zor kosullara sürükleyebilir

Bence girme sınava el bileğin kırıkken klavye gibi uygulamalı bir sınava girmen gerçekten seni üzer. Hem sınav sonucu hemde bileğinin durumu.. Allah şifa versin.. Ben olsaydım alçıya aldırırdım sağlık daha önemli. Ama tabi bu sınav nasıl bişi bilmediğim içün seneye girersin diyorum 😅 belki 1 kez olan bir sınavdır eğer öyleyse bişey demiyorum..
Otrera Otrera konu disinda ama biaey farkettim sen insanlarin tum iyide olsa kotude olsa konusmmalarina begenmedim emojisi atiyosun neden boyle yapiyosun mesela bazen iyi dileklerde yazilan seyler oluyor tek begenmeyen sensin bilerekmi yaoiyorsun

Otrera Otrera konu disinda ama biaey farkettim sen insanlarin tum iyide olsa kotude olsa konusmmalarina begenmedim emojisi atiyosun neden boyle yapiyosun mesela bazen iyi dileklerde yazilan seyler oluyor tek begenmeyen sensin bilerekmi yaoiyorsun
Polemiğe girmek istemiyorum ancak yorumunuz gerçekten beni polemiğe çekiyor , sanki bilerek yazmışsınız 😊

Bıraktığım ifadelerin hesabını vermek durumunda olduğumu hiç bilmiyordum. Yine de açıklama yapayım, beğenmeme butonunu hiçbir zaman keyfi veya intikam alma amacıyla kullanmadım, burada beni bilen bazı üyeler vardır, mizacımın nasıl olduğunu, ne amaçla ne yorum yaptığımı anlarlar. Sizinle hiç muhabbetimiz olmadı bundan dolayı böyle bir düşünceye kapıldınız zannedersem.

size açıklama yapmak zorunda değilim elbette ama yorumunuzda kötü niyet olmadığını düşünmek istiyorum.

alıntıladığınız yorumu beğenmedim ve beğenmedim bıraktım. SİZE GÖRE iyi veya kötü tüm yorumlara beğenmedim bırakıyor olabilirim, ancak BANA GÖRE yalnızca beğenmediğim yorumlara bu ifadeyi bırakıyorum. Takdir edersiniz ki sizinle aynı düşünce ve duygulara sahip olmak zorunda değiliz.

size iyi gelen bana da iyi gelmek zorunda değil 😊

Neyse alıntıladığınız yoruma gelirsek, sürekli bir negatiflik vermiş konu sahibine, en son bilgisi olmamasına rağmen direttiğini de gözler önüne sermiş, hem sağlığım önemli diyip hem de yılda bir kereyse tamam demiş. Sizce de tezat değil mi? Tüm bunları topladığımızda hoşuma giden bir yorum olmadı.

yeterince açık oldu mu?

bir dahakine sizden icazet alırım o halde be diyeyim? 🤷🏻‍♀️

( bir de yanlış gözlemlemişsiniz, oldukça pozitif bir insanımdır, durup dururken beğenmedim yapmam aksine en ufak şeye gülen, neşelenen ve beğenen biriyim bence, siz görmek istediğiniz yorumları görmüşsünüz bence , sevgiler 😊 )

bildiğim kadarıyla yanlış kaynama olursa tekrar kırıyor ve öyle alçı yada ameliyat yoluna gidiyorlar. bu riski almak zorunda oluşunuza üzüldüm açıkçası. çünkü gerçekten o sınava girip kazanmak ve atanmak mecburiyeti olmayan birinin sağlığını bu kadar hor göreceğine inanamıyorum :KK43:

bunun dışında, verilebilecek öneri kemik sulu yemek ve çorbalar içmek, paça çorbası tüketmek olabilir. lakin her evde yapılabilecek doğal tedaviler gibi bu da 3-4 gün içerisinde etki göstermeyecektir. yine de en azından kemiklerinizi güçlü tutmak, başka sıkıntılar yaşamamak için önlem olur elbette.

stres konusunda da yine sınava kadarki birkaç günde bence ancak doktorun verdiği ilaç ile toparlanabilirsiniz. doktor kullandığınız diğer ilaçları biliyorsa zaten onlarla beraber kullanılınca yan etki yaratmayan bir ilaç yazmış olmalı.

umarım aldığınız riske değer. başarılar dilerim.

sizin için çok önemli bir şey olduğunu anlıyorum yorumlarınızdan. sınav hakkında bir bilgim yok, yanlış kaynaması sıkıntı olmaz inşallah. ve umarım sınavda başarılı, sağlıklı olursunuzHoppa

Hayırlı sahurlar kızlar 🌙 Beni hatırlayanlar bilir. Bilmeyen arkadaşlar için ; ben zabıt katipliği sınavına hazırlanıyorum. Sıralamaya girdim ve klavye uygulama sınavına çağırıldım. 26 nisanda klavye sınavım var. Yeni Kovid-19 atlattım. Hala eklem ağrılarım devam ediyor. Bunun stresini yaşarken, bir aksilik daha oldu. El bileğimi kırdım. Üç yerinden kırılmış 😞 Ve sınav 3 dakika sürecek. Her şey o 3 dakikaya bağlı.Alçıya aldırmam gerekiyormuş.En az 1 ay alçıda kalacakmış. Alçıya alınırsa yazamazsınız dedi doktor. Bende tedavi ret formu imzalayıp çıktım hastaneden. Sınavdan sonra aldırırım dedim. İyi kötü bir şekilde yazıyorum, ağrısına rağmen. Alçıya aldırsaydım hiç yazamayacaktım. Eğer yanlış kaynarsa ameliyat olmam gerekebilirmiş. Zaten genel olarak zor bir dönemden geçiyorum. Üzerine bir de bunun stresi eklendi. Psikiyatrist sınav stresi için bir ilaç yazdı. Kullandığım antidepresanlarla birlikte herhangi bir ters etki yapar mı bilmiyorum. Ama mecburi kullanacağım. Şu an bileğimin ağrısı ayrı, Kovid-19 yüzünden kalan bel ağrım ayrı... Bütün aksilikler üst üste mi gelir? Bileğim için şu an alçı dışında ne önerirsiniz. Arkadaşım kırıkçıya götürecekti beni, kabul etmedim. Tıp dışı şeylere güvenmiyorum.
1) Evde kendi imkanlarım ile sınav gününe kadar ne yapmamı ne önerirsiniz?
2) Doktorun yazdığı ilacı kullanıp kullanmama konusunda kararsızım. Eğer ilacı kullanmazsam, stresi kontrol altına almam için önerebileceğiniz bir şey var mı ?

Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. Okuyan ve yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.💜🦋
Bende ayni sınava hazırlanıyorum doktorunuz hangi ilaci yazdi merak ettim.bende dideral ve trankobuskas var ama hamilelik riskim.oldugundan emin olamıyorum bendede asiri stres ve çarpinti oluyo sinavi dusununce bile oluyor .hic bir care bulamadim ilac.disindada napcam bilemiyorum
. Cok buyuk sanssizliklar yasamissiniz cok uzuldum gercekten alciya almamaniz iyi olmus umarim Allah yardimciniz olur sinav gunu. Basarilar dilerim simdiden

Öncelikle geçmiş olsun, ama doktorların yazdığı ilaçları kullanmayıp tedavileri reddedip gelip buradan tedavi sorman tuhafıma gitti açıkçası. Klavye sınavı dediğin ertelenemiyor mu mazeret bildirsen? Tamam geleceğindir ama yani Canına da yazık.

Elim kırık olmasına rağmen, Şu an yetecek kadar kelime yazabiliyorum. Bunda problem yok. Sadece kemiğin yanlış kaynamaması için evde ne yapabilirim diye sormuştum. Ve stres kontrolü için öneri istemiştim.Yorumunuz iyi niyetlidir elbette ama yani direkt olumsuz konuşmanız ne kadar doğru ? Ben yazamıyorum dememişim ki... Eli sağlam olan çoğu insandan daha iyi yazıyorum şu an. Pandemiden dolayı 2022 de alım olmama ihtimali var. Teşekkür ederim ayrıca yorumunuz için.
Zor bir durumda kalmışsınız Allah yardım etsin inşallah sağlıkçı arkadaşlar varsa mantıklı öneriler verir.

Benim önerimse sınava girmeden önce malum yüksek mevkilerden referans olabilecek kişiler varsa onlara ulaşın çünkü referans olmadan olmayacağını düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar , hepinizin yorumlarını tek tek okudum. İyi kötü yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim. Art bir niyet ile yazmadığınıza,beni düşündüğünüze eminim. Sınavımı sormuşsunuz.Sınavım bugündü. Sınavı geçtim 🤗 Bu kırık elle bunu başardım🤗 90 kelime istiyorlardı 127 yazdım.Emeğimin karşılığını aldım. Hastaneye gittim. Önceki gittiğim zaman, tedavi ret formu imzalayıp çıktığım için, acilde müdahale edemezlermiş. Ortopedi doktoruna görünüp, tekrardan tomografi çektirmem gerekiyormuş. O şekilde alçıya alabilirlermiş.Yarın için ortopedi doktoruna randevu aldım.Yarın tedavim başlayacak. Destekleriniz için çok teşekkür ederim ❤️

X