Msn AdresLeri Bölümünüzde Resiminiz Görünsün!!

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin.
2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın.
3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)
4.Önceden kopyaladığnız Gif resmini tekrar Program Files içerisinde bulunan MSN Messenger i açıp, aynı resmi tekrar buraya yapıştır deyin ve çıkın.
5.C: den çıkın.
6.MSN yi oturum değil de çıkış diyerek kapatın.
7.MSN nizi tekrar açın.
8.Göreceksinizki Gif resminiz email adreslerinin bulunduğu kısımda.
güle güle kullanın arkadaslar ben yaptim bilginiz olsun denendi yani :)
Kolay gelsin....
not:I harfi değil küçük L harfidir.yani " lvback"

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

rica ederim arkadaslar gue gule kullanin :)

yapamıyorum ama yinede saol zeppim öptm seni ................

gule gule kullanin kk li arkadaslarim :):içelim:

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin.
3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)
4.Önceden kopyaladığnız Gif resmini tekrar Program Files içerisinde bulunan MSN Messenger i açıp, aynı resmi tekrar buraya yapıştır deyin ve çıkın.
7.MSN nizi tekrar açın.
Kolay gelsin....

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

teşekkür ederim canım yaptım cok da güzel oldu:1yes2:

7.MSN nizi tekrar açın.
Kolay gelsin....

35a8644d0dd54ea4a51a154eefcb07.gif

bende sadece Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger değil,program Files olarak görünüyor.
resmi buraya yapıştırdım ama değiştireyim mi diye bir yazı çıkmadı.
lütfen yapamayan arkadaşlara sebeplerini söylermisiniz?

bende sadece Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger değil,program Files olarak görünüyor.
resmi buraya yapıştırdım ama değiştireyim mi diye bir yazı çıkmadı.
lütfen yapamayan arkadaşlara sebeplerini söylermisiniz?

bende denedim canım olmadı hemde program files yazan yerdeki msn ile olan ilgili olanların programlara hepsine yapıştırdım olmadı :uhm::roflol:

arkadaslar yapamayanlara oyluyorum bu işlem msn mssenger için yapamayanlar buyuk ihtimalle windows live messenger kullandıgı için yapamıyor bende dahil bilginize ..........

X