Mucize bitki ganoderma licidum ( kırmızı reishi mantarı)

Humeyrathk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
26
33
35
4 yıldır kullandığım tamamen doğal bir bitki var kendim ve çocuklarıma güvenle kullanıyorum ganoderma licidum bitkilerin kralı şifa kaynağı.. (kırmızı reishi mantarı) ama heryerde bulunmuyor ve her aldığınız yerdeki aynı etkiyi sağlamıyor. Hücre yeniliyor bağışıklık sistemini çok güzel dengeliyor toksinleri attırıyor doğal enerji kaynağı. Hasta iseniz tedavi etme özelliğine sahip değilseniz de hastalıklara karşı bir kalkan görevi görüyor. Şiddetle tavsiye ederim hanımlar burdan anlatması uzun olabilir bana msj atın bütün sorularınızı detaylı açıklarım

her yerdeki aynı olmuyo derken... reklam kokuları geliyo burnuma
:) Koku algınızı değiştirin derim :) reklam yapmıyorum yıllardır kullandığım firmadan memnunum ve onu tavsiye ederim bilmediğim kullanmadığım bişeyi tavsiye edemem ve benim kullanığım ürünlerin firması bu konuda tek patent sahibi olduğu için aynı etkiyi heryerde alamayabilirsiniz diye belirttim

Yıllardır kullandığım keçi sütlü bir sabunu var. Ellerdeki lekeleri düzenli kullandığında yok ediyor. Kahvesini de kullanmıştım. Sanırım Malezya'dan geliyor.

X