Mucizem size umut olsun ❤️

34e girdim.. Geçen sene 1 tüp bebek denedik.. Tek yumurta tek embriyo oluştu. Negatif. Geçen ay hiç folikül yoktu. Bu ay da adet olmadım. Sanırım erken menopoz..
Menapoz öncesinde regl düzensizleşirmiş, sizin direk kesildi mi bu ay, belki değildir, anneniz kaç yaşında girmiş ?

Menapoz öncesinde regl düzensizleşirmiş, sizin direk kesildi mi bu ay, belki değildir, anneniz kaç yaşında girmiş ?
Annem 40ların sonunda girdi stres ile.. 3 tane sağlıklı çocuğu var. Ben 30ds evlendim. 2 sene çocuk olmasın dedik. Sonra 7 8 ay denedik. Bebek denemeye başladığımızda gittiğim devlet hastanesindeki doktorlar herşey yolunda demişti. Bikaç ay sonra arkadaşımın ısrarıyla özel bir doktora gittim.. Yumurtalıklatım 40 yaş üstü. Normalde 6 7 folikül görmem gerekirken 1 2 tane var sende dedi. Hiç vakit kaybetme hemen tüp bebek yaptır, onda bile şansın çok az dedi tabi ben şok olmuştum. Hayatımda hiç adet düzensizliği, kist vb. sorun yaşamadım, doğum kontrol hapı kullanmadım. Sigara içmem, sağlıklı beslenirim, spor yaparım. Hiç böyle bir ihtimal aklıma gelmemişti. Sonra aşılama, pandemi, tüp bebek, rahim filmi, çizik atma vb. elimizden geleni yapmaya çalıştık ama nasipte yokmuş demek ki.. Bu ay da umutla bekliyordum adet olunca doktora gideyim diye ama olmadı o da...

Annem 40ların sonunda girdi stres ile.. 3 tane sağlıklı çocuğu var. Ben 30ds evlendim. 2 sene çocuk olmasın dedik. Sonra 7 8 ay denedik. Bebek denemeye başladığımızda gittiğim devlet hastanesindeki doktorlar herşey yolunda demişti. Bikaç ay sonra arkadaşımın ısrarıyla özel bir doktora gittim.. Yumurtalıklatım 40 yaş üstü. Normalde 6 7 folikül görmem gerekirken 1 2 tane var sende dedi. Hiç vakit kaybetme hemen tüp bebek yaptır, onda bile şansın çok az dedi tabi ben şok olmuştum. Hayatımda hiç adet düzensizliği, kist vb. sorun yaşamadım, doğum kontrol hapı kullanmadım. Sigara içmem, sağlıklı beslenirim, spor yaparım. Hiç böyle bir ihtimal aklıma gelmemişti. Sonra aşılama, pandemi, tüp bebek, rahim filmi, çizik atma vb. elimizden geleni yapmaya çalıştık ama nasipte yokmuş demek ki.. Bu ay da umutla bekliyordum adet olunca doktora gideyim diye ama olmadı o da...
Herşey nasip kısmet, öncelikle üzme kendini. Olan tek yumurtaylada olur, olmayacaksa bir kaç yumurtaylada olmaz, tamamen bu nasip.
İlk kez bu ay adet görmediyseniz düzensizlikte olabilir, kesilirken düzensiz oluyormuş hemen kesilmiyormuş.

Forumda bi arkadaş menapoz başlangıcında imiş Saraçoğlu nün bitki kürüyle geri getirmiş adetini 27 yaşında girecekken.

Herşey nasip kısmet, öncelikle üzme kendini. Olan tek yumurtaylada olur, olmayacaksa bir kaç yumurtaylada olmaz, tamamen bu nasip.
İlk kez bu ay adet görmediyseniz düzensizlikte olabilir, kesilirken düzensiz oluyormuş hemen kesilmiyormuş.

Forumda bi arkadaş menapoz başlangıcında imiş Saraçoğlu nün bitki kürüyle geri getirmiş adetini 27 yaşında girecekken.
Hayırlısı artık ne diyeyim.. O kürlerden, ilaçlardan da denedim, olmuyor.. Kader böyleymiş demek..

Hayıt, Arslan pençesi, civan perçemi, arı sütü bal polen tarçın çörekotu, avokado, somon, fındık fıstık, vitaminler.... Ama olmuyor.. Çıldırıciiimm😅😅

Hayıt, Arslan pençesi, civan perçemi, arı sütü bal polen tarçın çörekotu, avokado, somon, fındık fıstık, vitaminler.... Ama olmuyor.. Çıldırıciiimm😅😅
incir kürü dene amh sıfır olsa bile yumurta oluşturabilir azospermlerin arada hamile bırakması gibi

Hayırlı geceler arkadaşlarım 🌸 yazacaklarım dilerim size umut olur 🤲🏻 Ben Zeze 28yaşındayım , 17 aylık evliyim . Evliliğimizi Üçüncü ayından beri çocuk istiyoruz . Denemeler olumsuz oldu tabi . Eşim muayene oldu varikosel olduğunu öğrendik . Daha önce ameliyat olmuş ama tekrarlamış . Sayı 5,6 morfoloji %2. Bize hiç uğraşmayım tüp bebek yaptırın dediler . Üç doktora gittik üçü de aynısını söyledi . Hemen bitkisel kürlere Baltık denedik bir çoğunu . Keçi boynuzu , Aslan pençesi , civan perçemi, Saraçoğlunun çaylarını denedik hep ama olmadı . Bend e muayene oldum benim de amh 1,48 , prolaktin 35 çıktı . İlaç vermedi endokrine yönlendirdi tabi gitmedim . İki Ay sonra tekrar kan verdim prolaktin 53 çıktı . Bu kez kaçış yoktu dahiliyeye randevu aldım o da endokrine yönlendirdi .25 aralım cuma gününe randevu aldım . Yani bu cuma ☺️ Tabi ben Son kez aklımda kalmasın diye Bal, çörek otu , tarçını da yapmak istedim. Adetin ikinci günü yaptım 10 gün boyunca her gün aç karnına bir kaşık yedim . Yumurtlamayı da uygulamadan takip ettim . Değerlendirdik ama hala umudum yok benim tabi . Adete üç gün kala kasık , göğüs , karın ağrım başladı yine olmadı dedim . Akıntım çok oldu , normalde de oluyodu . Zaten normal yolla olmayacağına o kadar inandım ki Ocak ayında tüp bebeğe başvuracaktık , doktor araştırıyordum . 18 Aralık’ta adet olmam gerekiyordu çünkü günü hiç şaşmaz . İki gün geçti ben adet olacağım diye bekledim çünkü aynı belirtiler vardı . Aman dedim şey yapayım zaten yoktur en azından içim rahat eder dedim . İlk kez test yaparken elim ayağım titredi sonuç pozitif 30 saniye de çift çizgi allahım inanamadım . Çünkü ışıkta çiZgi aramaya o kadar alışmışım ki ☺️ Gece eşim gelince kaybetmeye gittik sonuç az önce çıktı pozitif. Rabbime binlerce kez şükürler olsun 17. Ayda geldi mucizem . İnşallah sağlıkla ilerler . Benim gibi mucizesine kavuşmak isteyen herkes duamda 🤲🏻☺️ Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın umudumun bittiği yerde rabbim ol dedi . Umudunuzu kaybetmeyin bize hep tüp bebek dediler. Rabbim herkesi mucizesine kavuştursun inşallah 🤲🏻🤲🏻 Testlerin resimlerini ekliyorum
Benim eşimde varikosel bu ay bizde bir sürü bitkisel karışımlar aldık eşim içti bende bir şey yoktu ben bir şey kullanmadım 2 gün adetim gecikti sabah ilk idrarla test yaptım negatif bilmiyorum çok zor insan çok üzülüyor Allah'ım tez zamanda hayırlısını nasip etsin

Benim eşimde varikosel bu ay bizde bir sürü bitkisel karışımlar aldık eşim içti bende bir şey yoktu ben bir şey kullanmadım 2 gün adetim gecikti sabah ilk idrarla test yaptım negatif bilmiyorum çok zor insan çok üzülüyor Allah'ım tez zamanda hayırlısını nasip etsin
Merhaba siz neler yaptınız yani eşiniz neler kullandı varikosel için özellikle?

X