Müdürüm yüzünden kavga ettik

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
487
469
Günaydın kızlar,
Benim nişanlım askerde daha gideli 1,5 ay oldu.Ben ailemden uzak bir tatil yerinde çalışıyorum.Bende askerde sayılırım tabi haliyle:KK53:Yaşım 23 nişanlım 30.
Neyse bizim bir müdür var o da 28-29 yaşlarında gevşek derler ya aynı o cinsten.Gelir saçma sapan espriler yapar iltifat eder falan ama alıştık yani herkese iltifat etmesede nerdeyse herkese sulu sulu şakalar yapar:işsiz:
Adamın karakteri bu olduğu için uyarmadım yeri geldi bende espri yaptım çünkü evli ve çocuklu.Asılma durumu yok kesinlikle sadece çok dediğim gibi gevşek işte:olamaz:

Konuya geliyorum,bu müdür ve bir erkek personel arkada oturuyor müdür çay istedi benden bende kırmadım götürdüm çayın üstü köpük köpük olmuş -bu ne kız tükürdün mü dedi -yok daha neler dedim, öteki çalışan da Müdürüm Şirine bu tükürse de içilir dedi o da doğru valla ne yapsa içilir dedi gülüştüler.Bende çok tepki veren kötü algılayan bi insan değilim samimiyette var diye kızmadım sadece çok iğrençsiniz dedim gittim.Hani bi daha fazla bir tavır koyamadım.Kırmaktan korkan biriyim.
Ben bu olayı whatsupptan kız arkadaşıma anlattım gün içinde neler olur hep anlatırız birbirimize.
Benimki geçen hafta izne geldi yemin töreninden sonra.Telefonlarımız hep birbirimizdedir sıkıntı olmaz.
Ama ilk defa kız arkadaşımla konşmalarımızı okumuş ve bana çaktırmadan kalkıyo çalıştığım yeri arıyo o personelin telefonda ağzına ediyo resmen sonrada müdürüne söyle bu dediklerimde ona da geçerli diye.Benim hiç bişeyden haberim yok tabi.Giderken bana itiraf etti.
Aradan bi hafta geçti ve dün telefonda konuşuyoruz sürekli ısıtıp ısıtıp bu konuyu bana anlatıyo.Niye böyle bişey oluo bana anlatmıyosun,herşeyi anlatçaktın falan.Çok üstüme geldi ağladım falan.
Herşeyimi anlatmamı istiyo onu çok seviyorum ama anlatmadığım için korkuyomuş yine bişeyler olurda anlatmam diye.
Ben ondan gizleme ihtiyacı hissetmedim hani gizleyeceğim bişey olarak bile düşünmedim aklıma gelmedi bir daha o mevzu anlatmadım.
Müdürlede arama mesafe koydum bu olaydan sonra.
Ben kimse için kötü düşünemiyorum arkadaşlar nişanlım bundan rahatsız yani mesela çalıştığım yerden orta yaşlı biri eklemiş diyelim benimki niye kabul ettin diye laf yapar ama ben kaç yaşında adam muhabbetimiz var diye ekleiştir dedim.Ama üzerinden bi hafta geçti adam bana resmen asıldı.Hep böyle şeyler oluyor ve hala hep iyi niyetliyim herkese iyi derim,kötü bişey yapsa öyle yapmak istememiştir derim.Nişanlım bu durumdan çok rahatsız nasıl bunun önüne geçebiliim:KK1:
Konuyu açma nedenim bu huyumu nasıl düzeltmem hakkında sizlerden yardım amaçlı bilgi alabilmektir.

Son düzenleme:
İyi niyetle düşünüp kötü algılamamak bazen iyi sonuçlar doğurmaz. Kesinlikle arana mesafe koymalısın.
Müdür çalışan arasında mesafe olmalı.
Nişanlına hakverdim ama yaptığını doğru bulmadım.

bunlar nasıl muhabbetler yahu nasıl izin veriyorsunuz okurken gözlerim yuvalarından fırlayacakti. Kendinizle nasıl böyle konuşturursunuz...

Gevşek derken iyi düşünün o gevşekleri teşvik ederken siz nasıl görünüyorsunuz?
Hoş değil en azından bana hiç hoş gelmedi

Günaydın kızlar,
Benim nişanlım askerde daha gideli 1,5 ay oldu.Ben ailemden uzak bir tatil yerinde çalışıyorum.Bende askerde sayılırım tabi haliyle:KK53:Yaşım 23 nişanlım 30.
Neyse bizim bir müdür var o da 28-29 yaşlarında gevşek derler ya aynı o cinsten.Gelir saçma sapan espriler yapar iltifat eder falan ama alıştık yani herkese iltifat etmesede nerdeyse herkese sulu sulu şakalar yapar:işsiz:
Adamın karakteri bu olduğu için uyarmadım yeri geldi bende espri yaptım çünkü evli ve çocuklu.Asılma durumu yok kesinlikle sadece çok dediğim gibi gevşek işte:olamaz:

Konuya geliyorum,bu müdür ve bir erkek personel arkada oturuyor müdür çay istedi benden bende kırmadım götürdüm çayın üstü köpük köpük olmuş -bu ne kız tükürdün mü dedi -yok daha neler dedim, öteki çalışan da Müdürüm Şirine bu tükürse de içilir dedi o da doğru valla ne yapsa içilir dedi gülüştüler.Bende çok tepki veren kötü algılayan bi insan değilim samimiyette var diye kızmadım sadece çok iğrençsiniz dedim gittim.
Ben bu olayı whatsupptan kız arkadaşıma anlattım gün içinde neler olur hep anlatırız birbirimize.
Benimki geçen hafta izne geldi yemin töreninden sonra.Telefonlarımız hep birbirimizdedir sıkıntı olmaz.
Ama ilk defa kız arkadaşımla konşmalarımızı okumuş ve bana çaktırmadan kalkıyo çalıştığım yeri arıyo o personelin telefonda ağzına ediyo resmen sonrada müdürüne söyle bu dediklerimde ona da geçerli diye.Benim hiç bişeyden haberim yok tabi.Giderken bana itiraf etti.
Aradan bi hafta geçti ve dün telefonda konuşuyoruz sürekli ısıtıp ısıtıp bu konuyu bana anlatıyo.Niye böyle bişey oluo bana anlatmıyosun,herşeyi anlatçaktın falan.Çok üstüme geldi ağladım falan.
Herşeyimi anlatmamı istiyo onu çok seviyorum ama anlatmadığım için korkuyomuş yine bişeyler olurda anlatmam diye.
Ben ondan gizleme ihtiyacı hissetmedim hani gizleyeceğim bişey olarak bile düşünmedim aklıma gelmedi bir daha o mevzu anlatmadım.
Ben kimse için kötü düşünemiyorum arkadaşlar nişanlım bundan rahatsız yani mesela çalıştığım yerden orta yaşlı biri eklemiş diyelim benimki niye kabul ettin diye laf yapar ama ben kaç yaşında adam muhabbetimiz var diye ekleiştir dedim.Ama üzerinden bi hafta geçti adam bana resmen asıldı.Hep böyle şeyler oluyor ve hala hep iyi niyetliyim herkese iyi derim,kötü bişey yapsa öyle yapmak istememiştir derim.Nişanlım bu durumdan çok rahatsız nasıl bunun önüne geçebiliim:KK1:

İş yerindeki cıvık muhabbete tavır koymamanız, bilakis dahil olmanız büyük hata, nişanlınız bu konuda haklı
Ancak çalıştığınız yeri araması benim için ayrılık sebebi, hiç sevmediğim işler bunlar

Sanırım biraz safsınız.
Onlara bu cesareti siz vermişsiniz
Her iltifatlarına asılmalarına kikirdemeyerek başlayabilirsiniz
Duruş önemli
Bunun kötü düşünmemekle alakası yok
Evet biraz saf olduğumu bende düşünüyorum ama inanın bunu isteyerek yapmıyorum yani karşımdaki kırılır diye sert çıkış yapamiyorum sonra olan bna oluyor.Ve kkikrdeme gibi bir söz konusu yok sadece iğrençsiniz diye bir cvp verebildim.İlerisini yapamadım.
İyi niyetle düşünüp kötü algılamamak bazen iyi sonuçlar doğurmaz. Kesinlikle arana mesafe koymalısın.
Müdür çalışan arasında mesafe olmalı.
Nişanlına hakverdim ama yaptığını doğru bulmadım.
Evet doğurmuyor işte ama engel olamıyorum nasıl engel olabilirim die yardım edilmesi açısından konuyu açtım bende.
bunlar nasıl muhabbetler yahu nasıl izin veriyorsunuz okurken gözlerim yuvalarından fırlayacakti. Kendinizle nasıl böyle konuşturursunuz...
İşte sorun orada karşı ters cevap veremedim sadece iğrençsiniz diyerek gidebildim.Oys yeri gelince çatır çatır konuşan biriyim,ama bazen kırıcı olucam diye cvp veremiyorum ve bunu nasıl atlatabilirim diye sizlerdn yardım alabilmek amaçlı açtım bu konuyu.
Gevşek derken iyi düşünün o gevşekleri teşvik ederken siz nasıl görünüyorsunuz?
Hoş değil en azından bana hiç hoş gelmedi
Hanımefendi ben teşvik edici birşey yapmıyorum kıkırdayıp bana böyle konuşun demiyorum kendisi gevşek bi insan olduğu için bu tarz konuşuyor diğer müdürlerim böyle değil,benim hatam ters cvp verememek bu konuda yardım alabilmek için b konuyu açtım.

O konuşmayı okuduktan sonra nişanlınız endişelenmekte çok haklı. İş yerinde resmiyet candır, vıcık vıcık muhabbetlere girmemek gerek.

Hanımefendi ben teşvik edici birşey yapmıyorum kıkırdayıp bana böyle konuşun demiyorum kendisi gevşek bi insan olduğu için bu tarz konuşuyor diğer müdürlerim böyle değil,benim hatam ters cvp verememek bu konuda yardım alabilmek için b konuyu açtım.
Hım işte ters cevap verin bu işe yarar

İş yerindeki cıvık muhabbete tavır koymamanız, bilakis dahil olmanız büyük hata, nişanlınız bu konuda haklı
Ancak çalıştığınız yeri araması benim için ayrılık sebebi, hiç sevmediğim işler bunlar
Diğer müdürlerim böyle değil herkese mesafeliyim ama bunun yaşı küçük ve herkese karşı böyle olduğundan özel bir neden aramıyorum.Sadece ben tavır koyabilmek istiyorum ama olmuyor o konuda yardım istedim sizlerden.
O konuşmayı okuduktan sonra nişanlınız endişelenmekte çok haklı. İş yerinde resmiyet candır, vıcık vıcık muhabbetlere girmemek gerek.
Evet keşke diğer müdürler gibi direk o kişiylede mesafe koysaymışım,herkese karşı böyle diye bi önlem almadım tavır koymadım ve başıma bu geldi işte.

Hım işte ters cevap verin bu işe yarar
Kırıcı olacağım diye bunu yapamadım çoğu kişiye karşı böyleyim kırmaktn korkuyorum ve nişanlım bundan rahatsız bende bu huyumu düzeltmek istiyorum.Yeri gelince pat diye mesafe koyabilmek.Ama çok yumuşak gözüküyorum o yüzden ciddiye alınmam diye düşünüyorum ve en başta o kişiyede tavırlı olmalıydım hata yaptım.:KK34:

Kırıcı olacağım diye bunu yapamadım çoğu kişiye karşı böyleyim kırmaktn korkuyorum ve nişanlım bundan rahatsız bende bu huyumu düzeltmek istiyorum.Yeri gelince pat diye mesafe koyabilmek.Ama çok yumuşak gözüküyorum o yüzden ciddiye alınmam diye düşünüyorum ve en başta o kişiyede tavırlı olmalıydım hata yaptım.:KK34:
Yeri geldiğinde başkaları üzülmesin diye sessiz kalanlar sonunda kendileri üzülürler

Is yerınde aslı vıcıklık gevseklık olamaz

Yeri geldiğinde başkaları üzülmesin diye sessiz kalanlar sonunda kendileri üzülürler
Evet şekil A ben:kızgın: Ne yapmam gerek nasıl engellemem gerek bu huyumu deli olucam.
Is yerınde aslı vıcıklık gevseklık olamaz
Evet olmamalı ama bizim burda herkes bu şekilde çok samimi.Bu müdür herkese karşı böyle bir bana değil.Ama nişanlım sen herkes değilsin tavır koy mesafeli ol diyor.Bende bunu yapamadım bişey dediğinde tersleyemedim o yüzden kavga ediyoruz.Bu huyumun önüne geçmem gerek.

tatil yerlerinde maalesef bu tür tavı davranışlar çok fazla oluyor ve sanki çalışan herkeste her türlü gevşekliği kaldırır gibi davranılıyor dik durmanız lazım :kahve:

O gevşekse siz de gayet gevşek davranmışsınız kusura bakmayın sessiz kalmak tepki göstermemek müdürün davranışlarına devam etmesini sağlamış ve sizde hiç rahatsız olmamışsınız hatta aynı şekilde karşılık vermişsiniz. Müdürle konuşmalarınız ayrı laubali zaten. İğrençisiniz falan demeler seviye yok aranızda. Gayette soğuk davranabilirdiniz tepkini davranışlarınızla ortaya koyabilirdiniz. Ast üst ilişkisi kalmamış hiç işyerinde. Artık mutlak şekilde mesafenizi koyun ve uzaklaşın.

çok iyi niyetlisin. yüzün de çok yumuşak belli ki. tavır koymaıyorsan işini değiştirmeni tavsiye edeerim. adamın huyu bu dşyerek kimsenin tacizlerini çekmek zorunda değilsin.

Günaydın kızlar,

Konuya geliyorum,bu müdür ve bir erkek personel arkada oturuyor müdür çay istedi benden bende kırmadım götürdüm çayın üstü köpük köpük olmuş -bu ne kız tükürdün mü dedi -yok daha neler dedim, öteki çalışan da Müdürüm Şirine bu tükürse de içilir dedi o da doğru valla ne yapsa içilir dedi gülüştüler.Bende çok tepki veren kötü algılayan bi insan değilim samimiyette var diye kızmadım sadece çok iğrençsiniz dedim gittim.Hani bi daha fazla bir tavır koyamadım.Kırmaktan korkan biriyim.
Konuyu açma nedenim bu huyumu nasıl düzeltmem hakkında sizlerden yardım amaçlı bilgi alabilmektir.
bu kadar iyi niyet çok tehlikeli:))
acilen bu iyi niyeti bir kenara kaldırıyorsun.
kendine ne böyle laflar söylet ne de sessiz kal.
kimse için kötü düşünemiyorum ne demek:))
basbaya da düşünmelisin karşındakinden negatif elektirik aldığında.

X