Müge Anlı'da korkunç hikaye! Karısının önünde baldızına, öz çocuklarına ve yeğenine tecavüz!

Ben o mektubun içeriğini çok merak ettim anneleri açığa vermeyin dedi şaşırmadı okuduklarına oğlunun imzalı savcılığa yazdığı mektup insan bi tepki verir ağlar üzülür falan
Bence anne o mektubu biliyordu, ilk defa bir şeye tepki vermesi bu yüzden. Kadın "torunlarına edilen tecavüz"e tepki vermedi, kendi ile ilgili olana verdi.

Orada annesinin fuhuş yaptığı ve Tuncer ile ilişkiye girdiği yazıyormuş.

Cam ailesi bunların yanında melek kalır.
Orada bir cinayet vardı,burada cinayet tecavüz üfürükçü ensest ne ararsan var.
Darp ve yağmayı unutmayalım.

Halaya biber gazı sıkıp evini elinden almaya çalışmak var.
Tarihi geçmiş gofretlerin üstüne yeni tarihli etiket yapıştırıp piyasaya sürmeyi planlamak var.

Bunlar akılsız falan değil, deli hiç değil.
Bunlar kötü, bunlar vahşi, bunlar vicdansız!!!

Darp ve yağmayı unutmayalım.

Halaya biber gazı sıkıp evini elinden almak var.
Tarihi geçmiş gofretlerin üstüne yeni tarihli etiket yapışrtırıp piyasaya sürmeyi planlamak var.

Bunlar akılsız falan değil, deli hiç değil.
Bunlar kötü, bunlar vahşi, bunlar vicdansız!!!
Bunlar çok akıllı.
Burada deli falan diyoruz ama kesinlikle akıllılar.
10 yıl devletimizin polisini oyalamışlar,daha ne olsun.

Meryem in mezarı bulundu mu tam anlayamadım ? Oğlu nerede şimdi bilen var mı bir de bu cani adamın çocukları nerde şimdi ? Çok karışık.

Meryem in mezarı bulundu mu tam anlayamadım ? Oğlu nerede şimdi bilen var mı bir de bu cani adamın çocukları nerde şimdi ? Çok karışık.
Meryem ve kızının hala mezarı bulunmamış. Meryemin oğlu 8 yada 9 yaşındayken evden kaçmış, şuan üniversite öğrencisiymiş. Programa katıldığı kısmı izledim. Yaşadıklarına rağmen o ailenin karşısında gayet sakin aklı başında konuşuyordu.
Cani adamın çocukları devlet almış. Ama onlar hakkında net bilgim yok. İnşallah durumları iyidir. Çok kötü şeyler yaşamışlar.

Böyle igrenc bir kitleyi, igrenc bir yasam tarzini nasil oluyorda milyonlara izletiyorlar hayret ediyorum!
Toplum kokmaya basladi. Valla tiskinti geldi bu tiplerden...:kusmuk:

Heryerde bunlarin haberi, herkesin dilinde bunlar...

Anladığım kadarıyla bugün biri bağlanmış bu damat canisinin babasında da birşeyler varmış.
Konu popüler oldu. Sosyal medyada yok şu dizi yok bu kanal vb. bir çok geyik çevirir olmuş. Kimileri de niye şaşırıyorsunuz diye yorum yapıyor.
Aman şaşırmaya devam edelim çünkü nolmal değil konu. Ama espiri yapıcam diye de uğraşılmasın, iki ölüm ki biri çocuk, ve ayrı 3 çocuk var işkence, tecavüz yaşayan. Vicdan ya gülünecek birşey konuda.
Ben sonucu bekliyorum. Zamanında bu çocukların yaşadıkları bilinip, ropar hazırlanıp nasıl da önüne geçilmemiş. Bunların sorumluları da ceza alıcak mı?
Recep kendini kurtarmış ki zamnında dayısının da adını vermiş. Kaçtığı sırada kardeşi dahil 3 çocuk ve annesi hala kaçtığı evdeymiş. Bunlara göz yumanlar, takibini yapmayanlar ceza alacak mı? Ben sadece bunu merak ediyorum.
Recep`in ifadeleri ve raporları dikkate alınsaydı kardeşi, annesi hayatta olacaktı, diğer iki çocuk da daha iyi olacaktı.

Şeytanın insan suretindeki hali olan şahıs ve karısı Kocaeli emniyeti tarafından kasten adam öldürme suçlamasıyla stüdyoda gözaltına alındılar . Palu ailesinin diğer fertleri ise Kocaeli de gözaltına alındı .

X