Mumuso, Yoyoso, Miniso'dan Hiç Kozmetik Alışverişi Yaptınız Mı?

birsencen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
10
1
38
Merhaba,
Son zamanlarda çoğalan Miniso (Japon), Mumuso (Kore), Yoyoso (Kore) mağazalarına bayılıyorum. Buralardan hiç kozmetik alışverişi yaptınız mı? Neler aldınız ve memnun musunuz?

Minisoya ugrarim arada ama kozmetik urunlerini degilde mini battaniye, kedili yastik, bardak, sac bandi, havlu vs almisligim var. O tarz seyler alirim. Kozmetik olarak sadece pudrasini aldim ama icim rahat kullanacagim seyler degiller. Pudrayi da cok az kullandim ama guzeldi ve sikinti cikartmadi.
Baz, fondoten elimde denedigim kadariyla hic hosuma gitmedi. Asiri vicik vicik...
Far renkleri hic bana uygun degil fazla renkli.

Mumuso dan yuz yikama pedleri aldim sadece. Onlar da guzel. Ama bu tarz markalarin renkli kozmetik veya bakim urunlerini kullanmayi dusunmuyorum herne kadar urunler sevimli paketlerde olsa da...

Minisoya ugrarim arada ama kozmetik urunlerini degilde mini battaniye, kedili yastik, bardak, sac bandi, havlu vs almisligim var. O tarz seyler alirim. Kozmetik olarak sadece pudrasini aldim ama icim rahat kullanacagim seyler degiller. Pudrayi da cok az kullandim ama guzeldi ve sikinti cikartmadi.
Baz, fondoten elimde denedigim kadariyla hic hosuma gitmedi. Asiri vicik vicik...
Far renkleri hic bana uygun degil fazla renkli.

Mumuso dan yuz yikama pedleri aldim sadece. Onlar da guzel. Ama bu tarz markalarin renkli kozmetik veya bakim urunlerini kullanmayi dusunmuyorum herne kadar urunler sevimli paketlerde olsa da...

Kozmetik ürünler gerçekten o kadar şeker ki kendimi zor tutuyorum. Sanki 1 aydır aralıklarla uğradığım yoyoso bana daha kaliteli gibi geldi ama bilemiyorum yine de.

Kozmetik ürünler gerçekten o kadar şeker ki kendimi zor tutuyorum. Sanki 1 aydır aralıklarla uğradığım yoyoso bana daha kaliteli gibi geldi ama bilemiyorum yine de.
Yoyoso ya hic girmedim bilmiyorum ama ben kozmetik konusunda sikinti yasamadigim surece bildigim markayi pek birakmam.

Ben limonian markasını merak ediyorum ya.. kore markası hazir konu acilmisken sorayım :KK45:

Bu markayı ben de gördüm hatta birkaç yerde okudum kullananlar çok memnunlar özellikle köpük temizleyicisi ve maskelerinden. Ama fondötenlerinin renk tonları çok açık oluyormuş bildiklerimize göre

Miniso ve YOYOSO Alışverişimi izleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
o mağazalar çok minnoş şeyler satıyor evet ama fiyatları gereksiz pahalı ve gün geçtikçe zamlanıyor.kozmetik olarak da esas işi kozmetik olan bilindik markalardan başka bir şeyi cildime sürmem.

Markalar Kore Japonya ama Çin malı ürün satıyorlar kozmetiği bu markalardan almayın cildinize yazık kızlar

X