Murat keskin gaziosmanpaşada tüp bebek yaptıranlar

Tüp bebek yaptıranlar

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
Ben gop hastanesinde murat keskine gittim.ilk basta gayet ilgili guler yuzlu umut vericiydi.hatta yuzde 70 lerde ihtimal verdi.erkek infertelitesi sebebiyle gittik yasim genc ve yumurtaliklarim gayet iyiydi cok fazlada yumurtam toplandi bundan dolayida cok rahatsizliklar yasadim yasiyorum her neyse birinci kalite embriyolar olustugu soylendi transfer yapildi ama sonuc negatif.daha hastanede negatif sonucu alir almaz hemen diger ay ikinci tedavi programina girismeye kalkti.tabi kabul etmedim.dusuk sonrasinda hic bir sekilde ilgilenilmedi ilac vs verilmedi ve enfeksiyon kaptim tedaviden kaynakli yasadigim rahatsizliklardan dolayi hastaneye gittim daha ilk muayenemde normalde tup bebek muayenesine ucret odemezken ucret istediler ve asistaniyla bu konuda tartisma yasadim sanki asistanida ozenle secmisler profosyonellik sıfır..tup bebek yaptiricaksaniz muayene ucreti almiyorlar dusuk sonrasinda parasini oderseniz ilgileniuorlar yoksa yok.ikincisine hem saglik sorunlarim yuzunden gidemedim hemde ilk gunku ilgi alakayi sonrasinda goremedim cok kararsizim..

X