İğneli Epilasyon Müşteri Gözüyle İğneli Epilasyon Uzmanı !

Önemli olan insanlarin sizden sonuc almasi. InsaAllah iyi bir salonunuz olur bu isin hakkini verecek birine benziyorsunuz ama hakkiniz olan parayi almalisiniz. Igneli epilasyon yapmak gercekten cok emek gerektiriyor insani yoruyor. Baslangicta cok olmasa bile para almalisiniz. Bu da benim düşüncem. Allah yolunuzu acik etsin.

Önemli olan insanlarin sizden sonuc almasi. InsaAllah iyi bir salonunuz olur bu isin hakkini verecek birine benziyorsunuz ama hakkiniz olan parayi almalisiniz. Igneli epilasyon yapmak gercekten cok emek gerektiriyor insani yoruyor. Baslangicta cok olmasa bile para almalisiniz. Bu da benim düşüncem. Allah yolunuzu acik etsin.

Desteğiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Bu motive edici yorumlar benim için çok değerli.

Tekrar Merhaba. Ekim - Kasım gibi yeni evime taşınıyorum. Ve yeni evimde artık sadece çevreme , dostlarıma değil dileyen olursa hanımlara da uygulama yapmayı planlıyorum. Evimi bunun üzerine düzenleyeceğim. Yaptığım araştırmalarda da gördüğüm gibi bu işler dükkan vs gibi yerlerde değil hanımların kendini evinde hissedeceği yerlerde çok daha yaygın ve uygun. Güven duymak çok önemli. Bu güveni sağlayabildiğime inanan hanımları piyasanın bir nebze altındaki bir fiyatla uygulama için misafir etmek istiyorum. Şunu da eklemek istiyorum ; ben evinde kendince iğneli epilasyon yapmaya çalışan biri değil, eğitimini stajını yapmış sertifikasını almış 4 senelik bir iğneli epilasyon uzmanıyım. Uygulama için hangi uzmana giderseniz gidin ; sizin de uzmanın da bu uygulama için alması gereken sorumlulukları ve dikkat etmeniz gereken noktalar olduğunu unutmayın. Umarım herkes için hayırlı olur.

Merhaba bu yorumu yapmak durumunda kaldığım için yazıyorum. Ben bu başlığın sahibi "GEOGRAPHY LOVE" isimli kullanıcıyım Dün yazdığım şeyden sonra hesabım engellenmiş. Burada kendine ait reklam içerikli başlıkları olan, profilinde internet adresi , iletişim adresi olan açıkca reklam yapan insanlar varken benim hesabımın " sahte profil" olarak kapatılmasını anlayamıyorum. Bana mesaj yoluyla ulaşıp size gelmek istiyoruz diyen hanımlara bile " kusura bakmayın uygun olmaz" yazmış biriyim. Yazdıklarımın hepsine tekrar imzamı atarım. Reklam amaçlı üyelik dense bir nebze anlamaya çalışırım ama hiçbir iletişim adresini paylaşmamış birini " sahte profil" olarak engellemek profesyonel değil. Sayfalarca başlığı olan , iletişim adresi , internet sitesi profilinde olanlar var öyleyse demek ki bir ücretlendirme vardır diye irtibata geçmeye çalıştım cevap verilmedi. Evet beni reklam amaçlı üyelik diye engelleyin tekrar ama " sahte profil" şeklinde engellenmeyi kabul etmiyorum. Yazdıklarım ve yorumlarımın hiçbirinde tek bir sahtelik yoktur. Ki reklam amaçlı bir üyelik de değildir. Evimi açıyorum yazmakla, iletişim adresi paylaşmayı reklam yapmayı aynı gören site yönetimi ; herkesi mekanına çağıran iğneli epilasyon uzmanlarını neden engellemiyor. Kimsenin engellenmesini dilemiyorum sadece ADİL VE MANTIKLI olun. Sahte profil ifadesini yani yazdıklarımı sahte olarak lanse edilmesini asla kabul etmiyorum. Verdiğim tüm bilgiler aldığım eğitimin ve tecrümenim sonucudur. Evet hanımlar bana asla gelmeyin, ben asla buradan müşteri edinme derdinde değilim, ki istenilse de iletişim adresimi mesaj yoluyla dahi paylaşmadım. Bu kadar tepki vermemin sebebi ; yapılan bu çifte standart.
Bu üyeliğimi de iptal edebilirsiniz buyrun.

Merhaba bu yorumu yapmak durumunda kaldığım için yazıyorum. Ben bu başlığın sahibi "GEOGRAPHY LOVE" isimli kullanıcıyım Dün yazdığım şeyden sonra hesabım engellenmiş. Burada kendine ait reklam içerikli başlıkları olan, profilinde internet adresi , iletişim adresi olan açıkca reklam yapan insanlar varken benim hesabımın " sahte profil" olarak kapatılmasını anlayamıyorum. Bana mesaj yoluyla ulaşıp size gelmek istiyoruz diyen hanımlara bile " kusura bakmayın uygun olmaz" yazmış biriyim. Yazdıklarımın hepsine tekrar imzamı atarım. Reklam amaçlı üyelik dense bir nebze anlamaya çalışırım ama hiçbir iletişim adresini paylaşmamış birini " sahte profil" olarak engellemek profesyonel değil. Sayfalarca başlığı olan , iletişim adresi , internet sitesi profilinde olanlar var öyleyse demek ki bir ücretlendirme vardır diye irtibata geçmeye çalıştım cevap verilmedi. Evet beni reklam amaçlı üyelik diye engelleyin tekrar ama " sahte profil" şeklinde engellenmeyi kabul etmiyorum. Yazdıklarım ve yorumlarımın hiçbirinde tek bir sahtelik yoktur. Ki reklam amaçlı bir üyelik de değildir. Evimi açıyorum yazmakla, iletişim adresi paylaşmayı reklam yapmayı aynı gören site yönetimi ; herkesi mekanına çağıran iğneli epilasyon uzmanlarını neden engellemiyor. Kimsenin engellenmesini dilemiyorum sadece ADİL VE MANTIKLI olun. Sahte profil ifadesini yani yazdıklarımı sahte olarak lanse edilmesini asla kabul etmiyorum. Verdiğim tüm bilgiler aldığım eğitimin ve tecrümenim sonucudur. Evet hanımlar bana asla gelmeyin, ben asla buradan müşteri edinme derdinde değilim, ki istenilse de iletişim adresimi mesaj yoluyla dahi paylaşmadım. Bu kadar tepki vermemin sebebi ; yapılan bu çifte standart.
Bu üyeliğimi de iptal edebilirsiniz buyrun.

Şimdi sazı bir de ben elime alayım ....

ikbalepilasyon bu hesap size ait değil mi ? 2015 yılında aynı sebeple üyeliğinize son vermedik mi ?
_reyhan34_ peki ya bu hesap ? Bunu da kendiniz iptal ettiniz.

Geography Love bu bir reklam bir de üyelik iptalinden sonra alınan hesap değil mi ?

Evet öyle şimdi neyin adaletinden bahsediyorsunuz ? Bu sebeple sakın mağdurum da mağdurum mesajı ile kendinizi temize çıkarmayın. Tabi geçmişe ait bu hesapları bildiğimizi hesap edemediğiniz için esip gürlemişsiniz.

Çok net evinizde böyle bir çalışma yapamazsınız, site kuralları da bu tür bilgilendirme mesajlarına izin vermemektedir.

Bu şekilde belki bir kaç tane daha yorum alsam bu riski göze alacağım. Aslinda isimi yaptigimda alacagim olumlu yorumlardan fazlasiyla eminim sadece aklıma takılan bu konudan dolayı sürpriz yaşayıp boşa masraf yapmış olmak istemiyorum. Ve sanirim bu nedenden dolayi dakika ucretini dusuk tutmak durumundayim. Acmaya karar verirsem buradan üyelik satın alıp gerekli iletişim bilgilerini verebilirim. Ama şu an için bu doğru değil. Olmasa da iğneli epilasyon konusunda soruları olan hanımlara bilgi paylaşımında bulunurum. Hayırlısı olur umarım.
umarım istediğiniz amaca ulaşabilmek için ilk adımı atacak csareti gösterirsiniz. bunu yürekten diliyorum. bununlka beraber birşeyi de çok merak ettim eğitiminizi nerden aldınız ve gerçekten iyi olduğunuza nasıl karar verdiniz? bu konuda sizinle iletişim içinde olmak istiyorum. beni ararsanız çok sevinirim. 05052264158

X