Mutfak tezgahını boya ile yenileyenler deneyimini paylaşabilir mi?

Badehilal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
1
0
21
Merhaba.Mutfak tezgahım çok eskidi. Yenisini yaptırmak çok masraflı. Boya ile tezgahını yenileyenler gördüm. Tezgahımı yenileyeyim derken komple kaybetmekten korkuyorum.Deneyen var mı? Güvenilir mi? Bir süre sonra boyalar kalkar mı?

hermionepotter

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
1.403
3.279
Komşum boyadı çok pişman oldu.
Sıcak çaydanlık koymuş eşi iz olmuş geçmemiş, keşke yapmasaydım diyordu en son

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

daseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
1
0
36
Ben mutfak tezgahımı boyadım ama boyamadan önce uzun süre araştırdım çünkü piyasada çok fazla marka boya var. instagramda şans eseri önüme Bianca markası çıktı.

hay o güne lanet olsun tezgahı boyadığım güne lanet olsun.... çok pişmanım asla önermiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

saregulll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
1
0
39
Merhaba, bende çok araştırdım. Cesaret edemedim. En son stella diye bir boya çıkmış onu aldım. Uygulama yaptım. Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.

hay o güne lanet olsun tezgahı boyadığım güne lanet olsun.... çok pişmanım asla önermiyorum.

Meyruss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
1
1
44
Uzun süredir arastiriyordum. Yenilemek içinde çok fazla maliyet cikardilar. Hobi boyaları içinde tezgah boyamayı onermiyorlardi. Ancak bende tesadüfen STELLA geri dönüşüm boyası ile karşılaştım. Bianca boyayı da araştırdım. Uzun yıllardır sektörde olan cok köklü bir firmaymis. Elvanindunyasi ekibinden destek alarak STELLA ile boyadim. 3hafta oldu.

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.605
38.051
Kazen Kazen sen STELLA ile mi boyamıştın 🤭😁

iremyesilyurt

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
4
0
Kesinlikle öneririm aynı ekipten destek aldım hatta uygulama desteği de veriyorlar. Harika bir mutfağım oldu. Boya gerçekten çok güzel hiç boyanmış gibi durmuyor sanki gerçek dokusu.