Mutlaka Okuyun Arkadaşlar....

rose7777

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
50
2
45
BUZDOLABI Hikayesi

Birgün bir buzdolabı tamircisi büyük bir firmanın derin dondurucusunu tamire gider.işi bitmediği için mesai saati dışındada çalışmak zorunda kalır.

Dolabın içine girer ve arkasından dolap kapağı kapanır.Mesai bittiği için bağırır ama kimseye sesini duyuramaz.

Yaklaşık 1 saat kadar sonra üşümeye başlar ve donarak öleceğini anlar ve yanında bulunan kağıt kalemi alarak yarı uyuşmuş parmaklarıyla ailesine birkaç satır birşeyler yazmaya başlar.

Sevgili karıcığım;burada donarak ölmek üzereyim parmaklarım soğuktan uyuşmaya başladı,keşke daha çok vakit geçirseydim seninle ve oğlumuzla,keşke daha iyi yaşasaydık.Keşke sabah söyleseydimSeni seviyorum.

Sevgili oğlum;beni tanımadan büyüyeceksin ama inan seni hep seyredeceğim vehep yanında olacağım.Benimle büyümeni isterdim ama resimlerimle büyüyeceksin.Annen sana emanet.Ona iyi bak.Gözüm arkada değil.Senide çok seviyorum.

Sabah işçiler gelip dolabı açtıkları zaman elinde kağıt parçasıyla dolap ustasını bulurlar,kaskatı kesilmiştir.Hemen polise ve adli tabibe haber verirler.Doktor gelir fakat ölüm nedenine anlam veremez.Buzdolabı ustasıÂ donarak ölmüştür fakat dolap çalışmamaktadır.

Â

Ya siz sabah evden nasıl çıkıyorsunuz.Psikolojiniz hayatınızı nasıl etkiliyor,nekadar etkiliyor.

Sevgiler
 

pikolata

taze evli
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
2.491
63
38
Aslında tüm iş beynimizde bitiyor.Buna benzer bir olayıda öğretmenimiz anlatmıştı.Adama demişler ki "sana para vereceğiz fakat kzıgın demiri vücüduna değirmemiz şartıyla".Adam kabul etmiş.O gün geldiğinde demiri adamın göğüsüne bastırmışlar;adam bayılmış ve vücudunda 1.derecede yanık oluşmuş.Demirin ucundaki kırmızılık aslında boyaymış,sıcaklığından falan değil yani...
 
X