Mutlu sonsuz isterken mutsuz son geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
n

olaya mantıklı yaklaşıyorum, hanginizin kocası kız arkadaşınızı arayıp bu tarz bi konuşma yaptığında boşarsınız veya başka bir girişiminiz olur çok merak ediyorum ayrıca kadın hamile farkında mısınız bilmiyorum, benim bakış açım budur arkadaşım ister beğen ister beğenme!
Ben.

Bacım diyen erkekten içim ürperir. Ayşe’nin samimiyetini eşiniz farklı değerlendirdi herhalde. Aynısı bir arkadaşıma oldu. Hemen boşandılar. Kadın 2 çocukla gününü gün ederken, adam eski karısı için intiharlık aşamada.
Bana eşinizi affedeceksiniz ve Ayşe’yle de bağları koparacaksınız gibi geliyor..
Banada tam tersi.

Ne ucuz basit insanlar var yahu..sigara ince gelmis buyuk vsvs..
Flört eden cahil de anca bukadar ediyor iste :KK70:
Yalniz ben bu durumda ne esime ne o arkadasa guvenmem. Esinin hatti turkcell ise arama kayitlarina bakabilir ve telefonuna gelen mesajlari emailine gonderebilirsin canim.
Sanirim herseyi arkadasinin agzindan duydun..bu durumda ispat lazim. Ayse ispatla geleydi iyidi..neyse bence olay cikarmadan once sen ispat topla.
Kadin kuyruk sallar konulari bos..kadin kumpas kurmus da olabilir yani. Seni olaylarin icine cekiyor olabilir bilemezsin.

Hamilesiniz sakin kalmaya çalışın.
Öncelikle ikisine de güvenmeyin.
Evet Ayşeye de.
Sizin aranız bozukmuş zaten,demekki kimse yüzde yüz güvenilir değil.
Ve elbette bir suç varsa suçlu eşinizdir öncelikle,size bağı olan o çünkü.

Yani bu işin başka bir geçmişi de olmasın?
Durduk yere eşinizin canı sıkıldı ve Ayşeye sardı gibi gelmedi bana.
Kayınbiraderi ile ve en yakın arkadaşı ile çıkmış kadını ne yapsın,aldatacaksa başka kadın bulmak mı zor.
Adamı yüzde yüz suçlayamıyorum ama suçluyorum.Sadece eksik veya yanlış aksettirme olabilir demek istiyorum.
Ayşe ile buluşup kocanızı oyuna getirin desem bu da Ayşenin (varsa) hatasını ortaya çıkarmak için yeterli değil.

Ya eşiniz büyük bir hata yaptı.
Ya ikisi birşeyler çevirdi,şimdi ters düştüler.
Ya da Ayşe de var bişey.

Allah kalbinize ferahlık versin,sakin ve serin kanlı olmaya çalışın.

Bence bekle sabirli ol. Gelecegi gun gidip onu aysenin evinde bekle. Once evde biyere saklan bi girsin iceri bak bakalim neler olacak ne niyetle gelmis. Bunu anladiktan sonra harekete gec.

Bence Ayşe'ye yani en yakın arkadaşınıza bu şekilde davranıyorsa başka kadınlara nasıl yaklaştığını hiç bilemeyiz. Yani belki başka kadınlarla da konuşuyor, görüşüyor olabilir. Bunu yapan bunları neden yapmasın? Sınırda olduğu için filan psikolojisi bozulmuş olabilir diyecem ama hiç bir neden bu karaktersizliği yapmayı gerektirmez. :sinirli:

yanlış okumadıysam konu sahibinin eşi ayşeye saldırmamıştı, onu ellemeye de kalkmamıştı! ayrıca tüm askerlerimizi genelleyip sapık yaftasını vuramazsınız, seni sıkıştıran olmuş , kötüsüne denk gelmişssindir, bana da hep melek gibi insanlar denk geldi.
Tüm askerlerimizi niye sapık damgası vuralım
İçinden tabikide çürüğü carigi çıkıyor

İnceyi birakmissin kalın seviyorsun diye böyle bi muhabbet ancak sapık kişilerin beyninin belden aşağısında olduğunu gösterir
Valla böyle konuşma ortalığı yıkma sebebi olur elimden kurtulamaz

Ayşe de az değil ha böyle iğrenç bi muhabbeti gelip arkadaşı can ciğer bildiği insana söyleyemez derhal adamla iletişimi keser içinde kalır

Ben sahsen ayseye guvendim burdan. Suclu olsa saklardi,muhabbete devam ederdi. Kadin ve erkegin sadece arkadas olamayacagini dusunen,baci-kardes kavraminin sadece kan bagiyla olabilecegine inanan hastalikli dusunceler sayesinde millet sokakta birbirine atlar oldu. Tebrikler toplum,sonra da saygi bekleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X