Myom, ters rahim ve hamilelik

Levrekkk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2010
689
1.409
Merhabalar,
Gectigimiz Eylul ayinda bebek istedigimize karar verdik ve bir kadin dogum doktoruna muayene oldum. Bu muayenede rahimde, yumurtaliklarla ilgisi olmayan bir noktada 3mm capinda bir sapli myom teshis edildi, tum kontrolleri yapildi, mr cekildi ve hamilelige engel olmayan bir yapida ve zararsiz oldugu soylendi. Ayni zamanda Sureyya Mentes Hoca'ya da muayene oldum zararsiz oldugunu soyledi ancak rahmimin ters oldugunu da soyledi. Onceki doktorum bundan hic bahsetmemisti buna sasirdim acikcasi cunku ters rahim diye bir seyi yeni duyuyorum. Bir de ozellikle son alti aydir 4 gun olan regl surem 6 gune kadar uzadi ve cok yogun regl oluyorum. Gectigimiz Eylul'den bugune dek devamli olarak korunmadan denedigimizi soyleyemem cunku ben is degistirdim ve sirkete hemen bir bebek haberiyle gitmek istemedim yani bir sure korunduk ama son 4 - 5 aydir deniyoruz ancak olmuyor :KK43: biliyorum ki 1 sene denemeden olmuyor dememeliyim ama son 4-5 aydir bebeklere o kadar icim gidiyor ki ister istemez moralim bozuluyor, uzuluyorum. 22 Temmuz icin infertilite bolumune randevu aldim. Ozellimle bahsetmem gereken bir konu, talep etmem gereken bir test var midir? Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

X