Nakliye konusu

Beratorium

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
472
548
39
Hanımlar günaydın . Dün ev taşıdık . Bir uygulama vasıtası ile bulduğum şirket geldi taşımaya ama o kadar rezil iş yaptılar ki anlatamam . Size sormak istediğim konu ,yeni aldığım Gardrop kapaklarımı tahrip etmişler adamlar gidince fark ettim adamı aradım ödemem dedi . Yapabileceğim bir şey var mı diye sizlere sormak istiyorum 🙏

raava

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
2.432
7.549
uygulama üzerinden mi anlaştınız, yoksa birebir mi? uygulama üzerinden anlaştıysanız müşteri hizmetlerini arayıp belirtin. çok bişey çıkmaz ama bi deneyin şansınızı.

Kahve __Kokusu

Carpediem
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
2.806
7.262
Hanımlar günaydın . Dün ev taşıdık . Bir uygulama vasıtası ile bulduğum şirket geldi taşımaya ama o kadar rezil iş yaptılar ki anlatamam . Size sormak istediğim konu ,yeni aldığım Gardrop kapaklarımı tahrip etmişler adamlar gidince fark ettim adamı aradım ödemem dedi . Yapabileceğim bir şey var mı diye sizlere sormak istiyorum 🙏
Biz taşınırken sigorta yaptırmıştık nakliyeciye .elinizde evrak yoksa sanmıyorum insafına kalmış...

nick yok

Patriyot kızı🦋
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
236
884
Aynı firmayla 3 defa ev taşıdım , hepsinde de nakliye firması sigorta yaptı , sizin sigorta falan var mıydı?

Çok ucuza taşıyor gibi görünen nakliye şirketleri ne sigorta yapıyor ne de eşyaya özenli davranıyor . Ucuza taşınayım derken daha çok pahalıya çıkıyor aslında

cutenuse

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
1.260
2.635
Geçmiş olsun, benimde daha 1 yıl olmayan gardrop makyaj aynam ne varsa taşırken mahvettiler. Mobilyaciniz yapar onlarda üretim hatası olmadığı için ek ücret alır. Benim sürgülü dolabım yariya kadar kapanıyor mesela. 😑 hala çok sinirliyim nakliyecilere

succulentaski

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
4.097
8.081
32

Hangi uygulama ile buldunuz?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Skygirll06

Kuşlar kısa, hayat uçuyor🐧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
443
674
27
Eger sozlesme uzerinde olusan kirik cikik hasari karsilama evragi imzaladiysaniz hakkiniz olur ama direkt anlasip tasima olduysa malesef yapacak birseyiniz olmaz ilk basta konusulmasi gerekir bunlarin ki nakliyecilerin cogu biz yapmadik zaten boyleydi gibi bahaneler uretiyorlar

ponente

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
1.189
4.010
Uygulama üzerinden ilerleyin. Müşteri hizmetleri ya da bize ulaşın gibi bir şey vardır orada. Fotoğrafları atın. Onlar sıkıştırabilir.

Beratorium

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
472
548
39
Hanımlar çok teşekkür ediyorum netim kesildi hiç taşınma telaşesinde cevap veremedim 🙏 aklınızda bulunsun savcılığa şikayet ettiğinizde sorununuzu çözümlediklerini öğrendim bu hafta dilekçe vereceğim