Nakliye konusu

Beratorium

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
474
552
42
Hanımlar günaydın . Dün ev taşıdık . Bir uygulama vasıtası ile bulduğum şirket geldi taşımaya ama o kadar rezil iş yaptılar ki anlatamam . Size sormak istediğim konu ,yeni aldığım Gardrop kapaklarımı tahrip etmişler adamlar gidince fark ettim adamı aradım ödemem dedi . Yapabileceğim bir şey var mı diye sizlere sormak istiyorum 🙏

keşke tanıdık birilerine sorsaydınız
yapacağınız bir şey yok galiba

uygulama üzerinden mi anlaştınız, yoksa birebir mi? uygulama üzerinden anlaştıysanız müşteri hizmetlerini arayıp belirtin. çok bişey çıkmaz ama bi deneyin şansınızı.

Hanımlar günaydın . Dün ev taşıdık . Bir uygulama vasıtası ile bulduğum şirket geldi taşımaya ama o kadar rezil iş yaptılar ki anlatamam . Size sormak istediğim konu ,yeni aldığım Gardrop kapaklarımı tahrip etmişler adamlar gidince fark ettim adamı aradım ödemem dedi . Yapabileceğim bir şey var mı diye sizlere sormak istiyorum 🙏
Biz taşınırken sigorta yaptırmıştık nakliyeciye .elinizde evrak yoksa sanmıyorum insafına kalmış...

Aynı firmayla 3 defa ev taşıdım , hepsinde de nakliye firması sigorta yaptı , sizin sigorta falan var mıydı?

Çok ucuza taşıyor gibi görünen nakliye şirketleri ne sigorta yapıyor ne de eşyaya özenli davranıyor . Ucuza taşınayım derken daha çok pahalıya çıkıyor aslında

Geçmiş olsun, benimde daha 1 yıl olmayan gardrop makyaj aynam ne varsa taşırken mahvettiler. Mobilyaciniz yapar onlarda üretim hatası olmadığı için ek ücret alır. Benim sürgülü dolabım yariya kadar kapanıyor mesela. 😑 hala çok sinirliyim nakliyecilere

Hangi uygulama ile buldunuz?

Eger sozlesme uzerinde olusan kirik cikik hasari karsilama evragi imzaladiysaniz hakkiniz olur ama direkt anlasip tasima olduysa malesef yapacak birseyiniz olmaz ilk basta konusulmasi gerekir bunlarin ki nakliyecilerin cogu biz yapmadik zaten boyleydi gibi bahaneler uretiyorlar

Uygulama üzerinden ilerleyin. Müşteri hizmetleri ya da bize ulaşın gibi bir şey vardır orada. Fotoğrafları atın. Onlar sıkıştırabilir.

Hanımlar çok teşekkür ediyorum netim kesildi hiç taşınma telaşesinde cevap veremedim 🙏 aklınızda bulunsun savcılığa şikayet ettiğinizde sorununuzu çözümlediklerini öğrendim bu hafta dilekçe vereceğim

Aynı firmayla 3 defa ev taşıdım , hepsinde de nakliye firması sigorta yaptı , sizin sigorta falan var mıydı?

Çok ucuza taşıyor gibi görünen nakliye şirketleri ne sigorta yapıyor ne de eşyaya özenli davranıyor . Ucuza taşınayım derken daha çok pahalıya çıkıyor aslında
Merhaba acaba nekadara tasıdılar hangi nakliye şirketi tasınıcam 2aya kadar ,fiyat almam gerekiyor

X