Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Kızlar tesbihler de durum nedir
Son sayıyı bulamadım sayıdan düşeceğim ben 500 kelime-i tevhid aldım haberiniz olsun 😊
Canım bitti tesbihler

Inşallah yarın herkes ne kadar cekti fazlasıyla diyecek çok şükür ki sayıyı geçtik rabbim duamızı görsün kabul olan dualar içine alsin

Arkadaşlar etiketlediğim topikteki arkadaşımız kanser tedavisine başlayacakken hamile olduğunu öğrenmiş.dua istiyorda isterseniz yardımcı olabiliriz diye etiketledim

Neden canım uyuyami kaldım 😔
Bız sahur yapmıyoruz telefonu sessız alıp gerı yatmışım😞çalınca esımde duymamış bebek var dıye hemen kapatıyoruz uykulu halımle kapatıp yatmışım geç yatınca sahur yapıyoruz o yüzden bıde burda 3 buçuk gıbı okunuyor 2 de yatınca kalkamadım😞

Bız sahur yapmıyoruz telefonu sessız alıp gerı yatmışım😞çalınca esımde duymamış bebek var dıye hemen kapatıyoruz uykulu halımle kapatıp yatmışım geç yatınca sahur yapıyoruz o yüzden bıde burda 3 buçuk gıbı okunuyor 2 de yatınca kalkamadım😞
Zaten en büyük hatamız geç yatmak eskiler 9 dedimi yatarlarmis 😊sabah 5 ayakta olurmus herkez biz yatmak bilmiyoruz doğal olarak kalmamiyoruz canım 🤦

Zaten en büyük hatamız geç yatmak eskiler 9 dedimi yatarlarmis 😊sabah 5 ayakta olurmus herkez biz yatmak bilmiyoruz doğal olarak kalmamiyoruz canım 🤦
Aynen valla öyle ya oruç bıraz degıstı saatlerımız kızımın düzeni de degıstı normal en geç 1 de uyurduk esım erken gıdıyor kızım da 9 da uyurdu oda şaştı🤣

Babannem yatsı namazıyla yatar sabah namazıyla kalkardı. Nerdee şimdi biz o saate yatcax 🤣
Ah rahmetli desenlerde oyleydı yatsı kılıp hop yatak sabah horoz öterdı namazdı😁ne sınırlenırdım sankı ıse gıdecekler hemen yatıyoruz dıye bırde evden çıkmak yasak avlu kapısını kılıtlerdı🙈

Ah rahmetli desenlerde oyleydı yatsı kılıp hop yatak sabah horoz öterdı namazdı😁ne sınırlenırdım sankı ıse gıdecekler hemen yatıyoruz dıye bırde evden çıkmak yasak avlu kapısını kılıtlerdı🙈
O zamanlarda öyle alışmışlar demek 🤣ama televizyon yok telefon yok bizimkilerde gencliklerinde tarla işi varmış gelip yorgun yatarlarmış heralde ondan diye düşünüyroum😂😂
Bizimki bereket kendi uyurdu bizi zorlamazdı 😂

O zamanlarda öyle alışmışlar demek 🤣ama televizyon yok telefon yok bizimkilerde gencliklerinde tarla işi varmış gelip yorgun yatarlarmış heralde ondan diye düşünüyroum😂😂
Bizimki bereket kendi uyurdu bizi zorlamazdı 😂
Daha vefat edeli 1 ay oldu gıdemedım cenazeye ama hep böyle hatırlayacağım hep sorardı ezan okundu mu kılalım derdi 🤲🏼Rabbim mekanlarını cennet etsın gelmış gecmış ölülerimizin 🌺

X