Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Benimde 2 tane küçük kızım var biri 3.5 yaşında biri 1 yaşında

Ben dün 1100 tane çektim
Bu günde 1000 veya daha fazla çekerim inşaAllah
Tamam harikasın ALLAH kabul etsin
Çektiklerimizi
Hesap edelim ona göre daha.net olur canım
O zaman salavat 3 bin 900 yüz kaldı

Kuzum bilenler Kur'an da okusun. Yasin okuyabilirim ben 4 gün var okuya bildiğim kadar
Tabiki isteyen herkes istediğini okusun ben 41 Yasin tamamlıyorum 6 tane kaldı

Burda sadece duada adimiz olsun ortak bir şeyler yapılsın rabbim kimin duasını kabul eder bilinmez

Inşallah kabul olur

Şu Yeri Göğü İnleten Ezan Boşuna mı dır ? Müslüman Başlar Hâla Yastıkta mı dır? Ömür Olduğu Yerde Kalmış mı dır ? Kalkıp Allah'a Secde Etsen Olmaz mı dır ?

Şükürler Olsun Kaldıran Rabbimize .. 🤗 EZAN VAKTİ CANLAR 📢📿🛐
D E V A D E V A Z Zerre Cemoos Cemoos M MaviMabellee Magnifiaque Magnifiaque N U R N U R COLIN COLIN Hifaa Hifaa cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek Meybuz Meybuz MssPARE MssPARE A Asaletanne Niloyatospikk Niloyatospikk Aktif Lora Aktif Lora Minnosprenses Minnosprenses sevgitek sevgitek memurhanim memurhanim NilMeSeKer NilMeSeKer H hanimpazari Drderdimderin Drderdimderin Keira- Keira- . nightingale62 nightingale62 clara clara Begonya2 Begonya2 @buralardutluuugdu Amazing family Amazing family @Bidar Sultan. @Ayca_06
@renksizgokkusagi M Morlale8
Gece uyuyakalmisim
Kalkip yatsimi
Ardindan teheccud
Birde sabah namazimi kildim Allah kabul etsin insallah 😍

Screenshot_20210429-100412~2.jpeg
Screenshot_20210429-100421~2.jpeg
Screenshot_20210429-100417~2.jpeg
Screenshot_20210429-100435~2.jpeg
Screenshot_20210429-100442~2.jpeg
Screenshot_20210429-100448~2.jpeg

NAMAZ Vakti Canlarrrrr 📢 📿🛐@mimariye Z Zerre Cemoos Cemoos M MaviMabellee Magnifiaque Magnifiaque N U R N U R Hifaa Hifaa cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek Meybuz Meybuz MssPARE MssPARE A Asaletanne COLIN COLIN Niloyatospikk Niloyatospikk Aktif Lora Aktif Lora Minnosprenses Minnosprenses sevgitek sevgitek memurhanim memurhanim NilMeSeKer NilMeSeKer H hanimpazari Drderdimderin Drderdimderin Keira- Keira- . nightingale62 nightingale62 clara clara Begonya2 Begonya2 @buralardutluuugdu Amazing family Amazing family

Selam aleyküm hanımlar.
1000 er tane salavat ve kelime-i tevhid alıyorum. Okumayı nasıl yapıyoruz Kadir Gecesi mi hergün mü orasını anlayamadım.

Selam aleyküm hanımlar.
1000 er tane salavat ve kelime-i tevhid alıyorum. Okumayı nasıl yapıyoruz Kadir Gecesi mi hergün mü orasını anlayamadım.
Yok canım cumartesiye kadar okuyup bitireceğiz o gece için hazırlık olsun hocalar toplu dua ediyorlar ya o dualarda bulunalim inşallah

En son salavat 3500 şuan 2500 oldu
Kelimeyi tevhit 5000 den 4000 bin oldu

Yine okuduklarımızı söyleyelim sayımızı aşarsak çok daha güzel olur inşallah

X