Nar çekirdeği yagı ile masaj yapan arkadaşlar :))

nazZeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
9
1
Nar çiçegi yagı ile masaj yapan bı arkadasımın corek otundan daha ıyı sonuc aldıgını gordum. Acaba sızlerden bu yagı kullanıp sonuc alan varmı arkadslar????:1rolleyes:

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
1.575
1
31
nar suyu içmek göğüsleri büyütüyor diye biliyordum. ondan yağıda büyütebilir :))) ama ben hiç kullanmadım :))) belki denerim :)))

yasmin89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
2.404
238
nar suyu içmek göğüsleri büyütüyor diye biliyordum. ondan yağıda büyütebilir :))) ama ben hiç kullanmadım :))) belki denerim :)))

taze sıkılmış mı yoksa marketten aldıklarımız mı acaba :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 401 gün geçti.

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
1.575
1
31
eminimki taze sıkılmışı daha iyi olur ben anca marketten % 100 doğal yazanları alıyordum ama çok içemedm bende :)))

Melek Pembeli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
134
1.075
Merhaba ben 2 gündür nar çekirdeği yağı ile masaj yapıyorum.. Menstural döngüme 1 hafta felan kaldı.. Belki onun etkisiyle bilemiyorum ama.. 2 gündür aşırı hassas.. Ve dolgun.. İşe yaradığını düşünüyorum açıkçası... Sayfamda bunun hakkında konu açtım 1 ay deneyeceğim kesin bir cevap vermek için.. İstersen sende katıl beraber deneyelim...

hadicanimsendee

Guru
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
1.971
2.413
Merhaba ben 2 gündür nar çekirdeği yağı ile masaj yapıyorum.. Menstural döngüme 1 hafta felan kaldı.. Belki onun etkisiyle bilemiyorum ama.. 2 gündür aşırı hassas.. Ve dolgun.. İşe yaradığını düşünüyorum açıkçası... Sayfamda bunun hakkında konu açtım 1 ay deneyeceğim kesin bir cevap vermek için.. İstersen sende katıl beraber deneyelim...
Selam devam ettiniz mi ve etkisini gördünüz mü merak ettim.

Melek Pembeli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
134
1.075
Selam devam ettiniz mi ve etkisini gördünüz mü merak ettim.
Yaptığım sıralar gördüm faydasını.. Şuan regl olduğum için yapmadım malum hassas. Tekrar devam etmeyi düşünüyorum.. Reglimin bitmesini bekliyorum.. Ama ben bir sonuç alırsam sayfamdaki MASAJLA MEME BÜYÜTME konsuna yazıcam..