Nasil bir seyin icine dustum??

Dun aksam acikladi , eskiden cok kisinin basina bela olmaya calisti diye. Dedim niye once demedin dikkat et buna diye. Zaten ondan bunun hesabini soracagim diyor.
Kuzenin tekrar yazacagini dusunuyor. Henuz yazmadi bana ama yazinca hakkini verecegim o pisliginde.
Kuzenin bela olmasının sizinle ne ilgisi varmış?

Dun aksam acikladi , eskiden cok kisinin basina bela olmaya calisti diye. Dedim niye once demedin dikkat et buna diye. Zaten ondan bunun hesabini soracagim diyor.
Kuzenin tekrar yazacagini dusunuyor. Henuz yazmadi bana ama yazinca hakkini verecegim o pisliginde.
Bence siz bir şey yazmayın, al bak yine yazmış diye verin telefonu kocanızın eline

O nasıl eş ya . Karısına ne dediğinden haberi var mı? Açın ağzınızı yumun gözünüzü belli ki delirtmek pesinde . Kuzene de msj filan yazmayin

Eşiniz yinede sinirlerine hakim olsun. Kuzenle birbirlerine zarar verirler sıkıntı büyür. Terbiyesizi engelleyin her yerden.

Merhabalar sorun su birkac gun once ozel birgun kutladik yakin tanidiklar ile, esimin kuzeni de mesaj gondermisti, resimleri gorup sosyal medya uzerinden. Bende aksam cevap verebildim. O sirada bir konu acti ve o konu uzerinden konustuk mesaj ile tabi esiminde haberi vardi. Ne ile ilgili konustugumuzdan soyledim esime. Karsidaki kisiyi esimin kuzeni oldugu icin sonucta yabanci degil bazen karsilasiyoruz ayip olmasin diye cevap verdim mesajlarina. Kendisinin cocugu hakkinda da konustuk. Cocuklarimizin gelecegi hakkinda biraz konustuk. Yani normal bir konusmaydi. Ben cikiyorum artik dedim . Iyi geceler dedim. O sirada sohbet guzeldi, sohbet etmek istersen ben hep musaitim dedi. Sasirdim sacmalamaya basladigini dusundum. Pislik dusunmedigim icin sagol ben kullanmiyorum aktif dedim ve kapattim. Ne diyecegimi bilemedim. Tabi esim basladi niye sana bu saatte mesaj atiyor . O normalde kimseye mesaj atmaz . Sen niye mesaj yazdin demeye. Dedim bak beraberdik gizli birsey cevirmedim ben art niyet kesinlikle anlamadim basta diye. Yatagini bile ayirdi Esime herseyimi anlatirim. Biri mesaj yazsa ,bir sey soylerse ,cunku yanlis anlasilma olmasin diye. Yaklasik dort bes gundur bana tavir takiniyordu. Artik zehir etmeye basladi bana hayati hep bir laf sokma ,tersleme,sanki ben asildim kuzenine.
Kuzeni de kendisini arar bazen, beraber calisirlardi eskiden . Beni ilgilendirmez bile. Kuzeni baska bir ilde kaliyor.
Simdi ne yapacacagimi sasirdim , bir yandan kuzenine mesaj atmak istiyorum bu konusma yanlis yone cekilmesin diye, diger taraftan bos ver bir daha cevap vermem birsey derse diye dusunuyorum. Ama gel gelelim esim ile nasil normale donecegim bilmiyorum.
Kuzenlerinin esleri arar kendisini , arkadaslarinin esleriyle samimidir. Kendisinin eski kiz arkadaslarini goruruz bazen konusur ama konuyu ben bu kadar uzatmam.

Ama ben nasil bir durum icerisine dustum anlamadim.
Bu hafta sonu bir araya toplanacaklar ve boyle bir durum varken gitmeyecegim ama bu tatsizliga nasil cozum bulacagim? Simdi hep kendimi sucluyorum .
Siz olsaniz ne yaparsiniz?
Valla tam olarak haksız da değil kuzeni de iyi niyetli değil.sana güvenip.uzatmaması lazım ama belli ki yunuşak davranırsa korkmazsın diye düşünüyor olabilir.

Bildiiği sey neyse ,onu konusmanın sonunda niye söylüyır peki?Yani ilk msjlastıgınızda buna yüz verme falan diyebilirdi,madem biliyıormus.

Bildiiği sey neyse ,onu konusmanın sonunda niye söylüyır peki?Yani ilk msjlastıgınızda buna yüz verme falan diyebilirdi,madem biliyıormus.
Iste bende anlamadim, dedjm basta niye soylemiyorsun diye... sorun benim ona niye cevap yazdigim o saatte.. artik korkar oldum biriyle konusurken hep , akraba ,arkadas hic mi kimseye guvenmeyecegiz.

Ohoo millent ne yorum yapmış siz ne diyorsunuz. Herkes esinde hata diuor siz hala millete guven kalmadı modundasiniz. Eşinizin hatali oldugunu kabul etmek istemiyirsunuz

X