Nasıl bir ütü ve nasıl bir çaycım almalıyım?

philips azur almayı düşünüyodum ama bu daha mı iyidir karar veremedim.
Philips GC-5055/02 Xpress SteamGlide Tabanlı 2800 W Akıllı Ütü

kullanan var mı acaba?

philips azur almayı düşünüyodum ama bu daha mı iyidir karar veremedim.
Philips GC-5055/02 Xpress SteamGlide Tabanlı 2800 W Akıllı Ütü

kullanan var mı acaba?

bence hiç düşünmeden alın derım akıllı tabanlıyı incelemıştım ben fıyatta bayağı yuksektı.Nıye akıllı denıyor dıye sordum :Kumaşın cınsıne göre ayarlıyormuş kendını dediler.ooo dedim süper bırşey o zaman ama ben daha önce çeyızıme braun almış bulunduğumdan alma hakkımı kaybettım.:):KK34:

yahu hiç braun ütü kullanan yokmu?

Ben kullanıyorum, braun texstyle 7
pr_01_1389_max.jpg

Gayet memnunum ve herkese de tavsiye ederim... :KK34:

ben ütü olarak phılıps diyorum çaycı olarak da bana felix arzum tavsiye edildi bende sana onları öneririm ben felix aldım

[ı]ben kullanıyorum, braun texstyle 7
[ımg]http://www.ufukta.com/modules/catalog/products/pr_01_1389_max.jpg[/ımg]
gayet memnunum ve herkese de tavsiye ederim... :KK34:[/ı]

hay yaşşşa be arkadaşım şükür kullanan bırı çıktı.:)
bende merak edıyordum bu ütüyü aldım ben ama nasıl dıye? Evet resimdekı braun ütü benımkıde bundan.kullanım kolaylığı açısından bır sıkıntı oluyormu?forumda bazı arkadaşlar korkuttular benı.ek tabanlı kullanışlı olmuyor ısınmıyor v.s bır sürü şıkayet duydum ama kullanım hatasıda olabılır.:KK34:

hay yaşşşa be arkadaşım şükür kullanan bırı çıktı.:)
bende merak edıyordum bu ütüyü aldım ben ama nasıl dıye? Evet resimdekı braun ütü benımkıde bundan.kullanım kolaylığı açısından bır sıkıntı oluyormu?forumda bazı arkadaşlar korkuttular benı.ek tabanlı kullanışlı olmuyor ısınmıyor v.s bır sürü şıkayet duydum ama kullanım hatasıda olabılır.:KK34:

Kullanım hatası olma ihtimali yüksek, buhar gücünü kullanarak ek tabanları taktığın zaman gayet iyi ütülüyor.
Ben çok memnunum, tabansız halinden de tabanlı halinden de... Uğraştırmayan bir ütü.
Zaten ütü benim için hassas bir konu olduğu için çok araştırmıştım, en son bunda karar kıldım ve aldım.
Şimdi de seve seve kullanıyorum... :KK34:

[ı]kullanım hatası olma ihtimali yüksek, buhar gücünü kullanarak ek tabanları taktığın zaman gayet iyi ütülüyor.
Ben çok memnunum, tabansız halinden de tabanlı halinden de... Uğraştırmayan bir ütü.
Zaten ütü benim için hassas bir konu olduğu için çok araştırmıştım, en son bunda karar kıldım ve aldım.
şimdi de seve seve kullanıyorum... :KK34:[/ı]

güle güle kullan arkadaşım içimi rahatlattın inan.:KK3::KK48:

Çaycım alacaksan cam demlik almamanı tavsiye ederim. Çok çabuk soğutuyor, çayı pek lezzetli olmuyor.

bende çaycı iyi olmuyor diye duydum gerek de yok demlik en güzeli.. ütümü philips kazanlı 9220 aldım evli arkadaşım almıştı çook mennunum demişti.

Homend in çay makinesini aldım kullanmadan tavsiye edebilirim gözüm kapalı çok fazla öneri var homend biraz pahalı ama çok kaliteli bir marka :) ütümde tefal ona o kadar para vermedim :KK1: Tefal olması yeter :KK8:

Tefal inox la arçelik gusto cam demlikli arasında kararsız kaldım...siyah yada gri renkli olsun istiyorum .var mı daha iyi bir önerisi olan arkadaşlar?

benim ütümde philips energy care çok memnunun philips ütüde bir numara ,çaycımda arzum akıllı sultan çok kullanışlı suyu soğuduğunda ve ya soğuk su eklendiğinde kendiliğinden ısıtmaya başlıyor ikisindende memnunum
bu mesajda "pilips ütüde bir numara" yazısı bana ait değildir reddediyorum!!!. hiçbir firmayla alakam yoktur.reklamını asla yapmam

!!! profilim ve mesajlarım üzerinden erişilen şeylerde Allahın razı olmadığı her şeyi reddediyorum!!!

X