Nasıl Davranacağım Bilmiyorum ?

yazarhanim35

Yazar Hanım
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
29.053
42.793
Selam kızlar.

Geçen senelerde flört ettiğim bir bey vardı kendisi yazar, bende öyle. (Başka mesleklerimizde var elbette ) Bir dönem instagram ve whatsapp üzerinden konuşuyorduk. Geçen sene ben işimden istifa ettim, iş değişikliği vesaire yaşadım derken o mesleğinde bir terfi almıştı ve toplu mesaj atmıştı. Tebrik edenlere teşekkür ederim diyerek. Bende tebrik etmedim sorun yok yazmıştım. Başka bir şeye kızgındım sanırım o gün ondan çıkarttım sinirimi. İnstagramdan takipten çıkmıştı beni ve whatsappdan engellemişti bu kişi. Ben halen takip ediyordum instagramdan. Geçtiğimiz günlerde yani haziran başında uzun zamandır kullanmadığım twitter hesabımı açtım ve twiti çıktı karşıma tesadüfen beğenip geçtim. Ve 5 dakika geçmeden takip etmeye başladı.
Whatsappdan engelliydim halen. İnstagram'da sma hastası bir bebeğin annesinin canlı yayını atmıştı bana twitterdan takip etmeden bir kaç gün önce. Normalde zaten instagramdan gönderi vesaire denk gelince beğeniyorum.

geçenlerde yaşadığım şehre geldi. Yoldayken mesaj atmış naber diye . iyiyim senden naber dedim . Yoldayım geliyorum dedi. o İş için geldi bende katıldım halka açık bir şeydi o arada ayak üstü görüştük. Hatta ilk selam kendisinden geldi. Ardından 3 gün buradayım mutlaka görüşelim dedi. bende yazlığa gideceğim ama haberleşiriz dedim. Mutlaka haberleşelim görüşelim ama dedi. Ertesi gün yazmadım ben gitmedim diye. Oda bana şuradayım görüşemeyeceğiz sanırım dedi. Bende kibarca tamam o zaman iyi eğlenceler yazdım. bana 1.5 saat uzaklıktaki başka ilçeye geçmiş. görüşemedik biz tabi ( ama benim yanına gitmemi beklemiş) .
Bu arada geçen hafta ben sosyal medya hesaplarımı dondurdum. Uzun zamandır çok yoğun takılıp ne film izliyorum ne de kitap okuyabiliyorum instagramda ya da twitter da takılmaktan diye.(Dün bir arkadaşa ulaşmak amaçlı açtım instagram hesabımı ama twitter donuk zaten ve sadece ben onu takip ediyorum) Cuma günü whatsappta ki engelimi kaldırmış. Fotoğraf paylaşmıştım durumda, fotoğrafa yazmış geliyorum görüşmüyorsun benimle diye. Birde üzerine trip atmış yanına gitmedim diye. Sen gelirsin diye düşündüm tamam deyince gelmeyecek dedim yazmış.
Yanına gitmemi beklediği ilçe yaşadığım ilçeye 1.5 saat uzaklıkta bir ilçe. (şahsi aracım yok ve toplu taşıma ile gitsem en az 2 vesait değiştirmem gerekliydi ki hiç gitmediğim bir ilçe.)
Ben bu adama nasıl davransam bilmiyorum kızlar. Fazlasıyla karışık bir adam ve nasıl adım atacağımı çözemiyorum artık. Lütfen hakaretvari yorum yapacak kişiler yazmasın konuma.

Bence biraz beklemede kal erkek milleti donup dolasip yazar ilgilenip hoslaniyosa senden. Malum kadinlardan cok erkekler trip atiyo artik 😂 biraz alakayi ilgilenmeyi birak donerse senindir donmezse kacir gitsin😜

Bence açıkça yazın, buluşmak istiyorsa madem o gelsin. Pandemi var, yaz sıcağı var 2 vesait 1 saat yolculuk akıl karı değil.
Şimdi ben yanlış hatırlamıyorsam iki taraf da yazar.
Biri diğerinden daha geniş bir kitleye hitap ediyor.Takipcesi vs.. konu sahibesine nazaran daha çok.
Hal boyle olunca sen benim yanima gel edalarinda davranıyor.
Sanki kidemlisinin yanına cagiriyormus gibi tavır sezdim ben.

Plan yaptınız da sen onu mu ektin?
Neyin tribi anlamadım?

Sosyal medya hesaplarıyla ilgili olan kısımları hiç anlamadım. Dondurdum, engelledim, o işleri hiç bilmiyorum ben.
plan yapmadık ayak üstü görüşelim diye konuştuk haberleşiriz dedik.
Bence biraz beklemede kal erkek milleti donup dolasip yazar ilgilenip hoslaniyosa senden. Malum kadinlardan cok erkekler trip atiyo artik 😂 biraz alakayi ilgilenmeyi birak donerse senindir donmezse kacir gitsin😜
:KK70:
Bence açıkça yazın, buluşmak istiyorsa madem o gelsin. Pandemi var, yaz sıcağı var 2 vesait 1 saat yolculuk akıl karı değil.
şuan yaşadığı ile döndü ki dönmeseydi açıkça belirtecektim. aracım yok oraya gelmem imkansız diye. benim olduğum ilçe ile arası 100 km. Şehir değiştirmek kadar fark var. 1 saat garaja gideceğim otobüse binip 1 saat de yol çekeceğim. 2 saat resmen. arabam olsa en fazla otobandan 50-60 dakikaydı.

bana 1.5 saat uzaklıktaki başka ilçeye geçmiş. görüşemedik biz tabi ( ama benim yanına gitmemi beklemiş) .
Şimdi o içinden aynı şehrin ilçesi sonuçta diye düşünüp gelmenizi beklemiş olabilir bunu yadırgamadım. Yani ben Manisa’ya gitsem ne bileyim Demirci ilçesi kaç km... haliyle arkadaşım gelir burda olduğumu biliyor derim içimden. İletişimsizlik olmuş. Ben bu konularda başat erkek severim, ne düşünüyorsa söylesin, ilk adımı atacaksa atsın. Yeni çıktı bu nazenin tipler, benlik değil, uğraşmayı seviyorsanız siz bilirsiniz

Başta sizin verdiğiniz cevap yanlış olmuş. Verdiği tepkiyle haklıydı ama sonradan işine gelince görüşmek için yazması çok samimiyetsiz.

Biri diğerinden daha geniş bir kitleye hitap ediyor.Takipcesi vs.. konu sahibesine nazaran daha çok.

Defolsun o zaman saygısız rezil

adam daha once kı gorusmelerınızde terfı almıs bır tebrık bıle etmemıssınız hatta baska bırseye olan sinirinizi ondan cıkarmıssınız o yuzden sızı sılmıs

sızde bunu bıle bıle twitter da bırseyını begenmıssınız bunun ustune sızı tekrar eklemıs bellıkı uzatmak ıstememıs o mevzu dısında sızınle bır sorunu olmadıgı ıcın

sonra oraya gelecegını ve gorusmek ıstedıgını soylemıs adım atmıs
gecıstırmıssınız
mutlaka goruselım ama demıs ekecegınızı dusundugu ıcın
donmemıssınız
sız bırsey demedıgınız ıcın sonucta oda ıs guc dolayısıyla geldı
ısıne bakmıs
sızde en azından ya geldın gorusemedık baska zamana artık bıle dememıssınız yanı onu adam yerıne koymamıssınız
o da sıtem etmıs askolsun dıye

gayet acık

aranızda ıletısım sorunu var
en basta aslında trıp atan sız olmussunuz
goruselım demesıne ragmen net bırsey soylememıssınız
kendınızı onun yerıne koyun
musaıt degılım deseydınız baska zaman artık deseydınız adam bır adım beklemıs sızde atmamıssınız

demek kı canınız da ıstememıs o zaman yapacak bırsey yok ne yapayım sımdı dıye sormanıza da gerek yok cunku yapılacak bırsey yok en azından soru sordugu ıcın barı musaıt degıldım deyıverın :)

adam daha once kı gorusmelerınızde terfı almıs bır tebrık bıle etmemıssınız hatta baska bırseye olan sinirinizi ondan cıkarmıssınız o yuzden sızı sılmıs

sızde bunu bıle bıle twitter da bırseyını begenmıssınız bunun ustune sızı tekrar eklemıs bellıkı uzatmak ıstememıs o mevzu dısında sızınle bır sorunu olmadıgı ıcın

sonra oraya gelecegını ve gorusmek ıstedıgını soylemıs adım atmıs
gecıstırmıssınız
mutlaka goruselım ama demıs ekecegınızı dusundugu ıcın
donmemıssınız
sız bırsey demedıgınız ıcın sonucta oda ıs guc dolayısıyla geldı
ısıne bakmıs
sızde en azından ya geldın gorusemedık baska zamana artık bıle dememıssınız yanı onu adam yerıne koymamıssınız
o da sıtem etmıs askolsun dıye

gayet acık

aranızda ıletısım sorunu var
en basta aslında trıp atan sız olmussunuz
goruselım demesıne ragmen net bırsey soylememıssınız
kendınızı onun yerıne koyun
musaıt degılım deseydınız baska zaman artık deseydınız adam bır adım beklemıs sızde atmamıssınız

demek kı canınız da ıstememıs o zaman yapacak bırsey yok ne yapayım sımdı dıye sormanıza da gerek yok cunku yapılacak bırsey yok en azından soru sordugu ıcın barı musaıt degıldım deyıverın :)
canım ben en başında hakkında hayırlısı olsun diye mesaj attım terfi olayı olduğu zaman. yani öncesinden hayır diledim. geçen sene de geldi iş için ve biz buluşacakken son dakika işim uzadı dedi ekti. işi 1 saatlik bir şeydi bitti ve yazlık bir ilçeye geçmiş tatil için. bana öncesinde demedi şuraya gideceğim gitmeyeceğim diye dediği tek şey 3 gün buradayım oldu ben nereden bileyim oraya geçeceğini merkezde olacak sanıyordum ki geçtiği ilçe araba ile 50-60 dakika toplu taşıma ile otogara geçmem gerek( 1saat ) otogardan tekrar otobüse binmem gerek etti 2 saat ki o kendi aracı ile geldi. ben ona özellikle gitmediğimi bildirdim bana dediği görüşemeyeceğiz sanırım oldu. ki ben ona sonradan dedim hani kapanma vardı pazar günü dönerken bile yazsaydın dönüyorum diye kahveye davet edecektim seni diye. bana kendisi açık açık demedi ki gel şu ilçedeyim ben diye. deseydi aracım yok gelmem zor olurdu sen gel ağırlayayım derdim. ki bu 2. ekmesi oldu beni.

canım ben en başında hakkında hayırlısı olsun diye mesaj attım terfi olayı olduğu zaman. yani öncesinden hayır diledim. geçen sene de geldi iş için ve biz buluşacakken son dakika işim uzadı dedi ekti. işi 1 saatlik bir şeydi bitti ve yazlık bir ilçeye geçmiş tatil için. bana öncesinde demedi şuraya gideceğim gitmeyeceğim diye dediği tek şey 3 gün buradayım oldu ben nereden bileyim oraya geçeceğini merkezde olacak sanıyordum ki geçtiği ilçe araba ile 50-60 dakika toplu taşıma ile otogara geçmem gerek( 1saat ) otogardan tekrar otobüse binmem gerek etti 2 saat ki o kendi aracı ile geldi. ben ona özellikle gitmediğimi bildirdim bana dediği görüşemeyeceğiz sanırım oldu. ki ben ona sonradan dedim hani kapanma vardı pazar günü dönerken bile yazsaydın dönüyorum diye kahveye davet edecektim seni diye. bana kendisi açık açık demedi ki gel şu ilçedeyim ben diye. deseydi aracım yok gelmem zor olurdu sen gel ağırlayayım derdim. ki bu 2. ekmesi oldu beni.
haaa sımdı anladım
cok nazlı bu bey
bence bu iş sıkıntı hıc acıklama bıle yapmayın derım gerekırse ona net konusmadık bakarız dedık kısmet ...deyıp gecıstırın derım

benden daha kıdemli ve popüler biri evet
Şimdi o içinden aynı şehrin ilçesi sonuçta diye düşünüp gelmenizi beklemiş olabilir bunu yadırgamadım. Yani ben Manisa’ya gitsem ne bileyim Demirci ilçesi kaç km... haliyle arkadaşım gelir burda olduğumu biliyor derim içimden. İletişimsizlik olmuş. Ben bu konularda başat erkek severim, ne düşünüyorsa söylesin, ilk adımı atacaksa atsın. Yeni çıktı bu nazenin tipler, benlik değil, uğraşmayı seviyorsanız siz bilirsiniz
ki geçtiği ilçe araba ile 50-60 dakika toplu taşıma ile otogara geçmem gerek( 1saat ) otogardan tekrar otobüse binmem gerek etti 2 saat ki o kendi aracı ile geldi.

haaa sımdı anladım
cok nazlı bu bey
bence bu iş sıkıntı hıc acıklama bıle yapmayın derım gerekırse ona net konusmadık bakarız dedık kısmet ...deyıp gecıstırın derım
ki bizim görüşmediğimiz dönem de korona oldu geçmiş olsun diye instagramdan mesaj attım. ve üstüne üstelik bana hiç sormadı gelebilir misin diye . sorsaydı aracım yok diye belirtirdim. yine küs olmamıza rağmen gittim o toplantıya.

X