nasıl davranmalıyım

Biruni

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2016
264
150
arkadaşlar sevgilimle bi süre ayrıydık o benden ayrılmıştı sonra aradan 1 ay geçti ben hiç aramadım yazmadım sadece bikere whatsappa biraz dekolteli foto koydum o zaman yazmıştı kaldır şunu sinirlerimi bozuyo diye :KK70: soınra bende seni ne ilgilendiriyor demiş terslemiştim sonra yine zaman geçti bu sefer ben sensiz yapamıyorum tamam sorunlarımız oluyo ama sensizde olmuyo her defasında bunu anlıyorum dedi bu sefer ben senden vazgeçtim artık biz olamayız dedim kafamda bitirdiğimi cok kez belli ettim. sonra işte bu sefer sıra bende bana bırak olucaz biz bilmem ne falan yaptı neyse bi haftaya kadar barıştık. bulusunca gayet iyiyiz cok iyi anlaşıyoruz beni güldürüyo mutlu ediyo sürekli ama gel gelelim fazla msj atmıyo mesela ayrıyken daha cok konusuyoduk. mesela uyuma lütfen derdi şimdi gece online görüyo beni yazıyo ki uyusana yarın işe gidiceksin falan. niye böyle sizce. ama dediğim gibi yanyana cok iyi sadece ayrıyken daha cok konusuyoduk . sizce ben nasıl davranmalıyım hani bu konuda yardım istiyorum bende mi soğuk gibi olayım çünkü bunu defalarca sormuştum ona bi cevap alamamıştım soğuk değilim sana öyle geliyor falan yapmıştı telefon konusunda. o yüzden sormıycam artık sadece beni yine kaybedebilcegini bu ilgizlik yüzünden farkına varsın istiyorm ama nasıl

çiftlerin ayrıyken çok fazla tel ile görüşüp mesajlaşması benimde çok hoş karşıladığım bişey değil insan yüzyüzeyken konuşacak bişey bulamıyor.

bence normal ama tabiki rahatsızsan sevgiline biraz daha özenli olmasını söyleyebilirsin ama öylesi de çok gereksiz bir iletişim geliyor bana.

Türkçe fena.
Dekolteli resmi koymandaki amaç zaten onun sinirlerinin bozulması sanırım, hoşuna gitmesinden onu anladım.
Sırf eleştirdim gibi oldu ama başka bir yorum yapamadım :110:

Türkçe fena.
Dekolteli resmi koymandaki amaç zaten onun sinirlerinin bozulması sanırım, hoşuna gitmesinden onu anladım.
Sırf eleştirdim gibi oldu ama başka bir yorum yapamadım :110:
hahahah hoşuma gitmedi desem yalan olur tabi. çünkü baya zaman geçmişti hala bana bakıyo demekki dedim bi egom tatmin oldu :KK70::KK70:

Adam yanındayken ilgiliymiş işte daha ne yapsın sevip ilgi duymasa önemseyez zaten.
Kimi insan telefonla uğraşmayı sevmez yani..
Adamın seni kaybedebileceği hissini vermeye çalışmaktansa... Senin onu bunaltabileceğin şıkkını düşün.
Boşver bu ufak şeyleri adam ilgili işte napsin daha :KK51:

zaten öyle. atıyorum gece 2de mi girmiş whatsappa. ertesi gün akşam 6-7 kadar girmiyor ama sosyal medyadanda eksik kalmıyo instagram facebook gibi. neyle ugraşıyo bütün gün bilmiyom

Hayatın boyunca taktikle mi yaşıcan.
Neysen o ol.
Olduğun gibi seviyosa devam etsin.
Değilse yol ver.
Ardından da dekolteli resim koyarak sübliminal mesaj verme ki, seni mi seviyo memelerini mi anlayabilesin tatlım :)

Hayatın boyunca taktikle mi yaşıcan.
Neysen o ol.
Olduğun gibi seviyosa devam etsin.
Değilse yol ver.
Ardından da dekolteli resim koyarak sübliminal mesaj verme ki, seni mi seviyo memelerini mi anlayabilesin tatlım :)
ben onun için koymadım ama :KK70:

X