Nasıl haber vermez?

sade_ kahv

Zzz...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
574
629
İyi geceler hatta günaydın herkese, geceden beri gözümü kırpmadim, 1 saat uyudum bu dertten önce,,
Zaten doğum stresim var
Eşimle sabahtan beri konuşuyoruz arada telle, iletisimsizlige bakın ama.... şehir dışından gelecek, ben annemlerde kalıyorum, insan derki gece size gelicem anahtarim yok diye, yani ben iletisimsizlige kaile alınmamaya kiziyorum, hatta en son mesaj attım , babam havaalanında bekliyor seni alacak diye, (kızım uyumuştu gece söyledim onu da) (bizim eve gidecekti ben annemlerde kalacaktım bugünlük,gece kiz uyumuş oluyordu demistim) dedim ki buraya gelmişken arabanı da alırsın, öpücükler gülücükler attım, hatta yazdım çok uyku bastı, iyi geceler sagsalim gel yazdım, uyumuşum, 1 saat kadar geçti, annem geldi eşim gelmiş assada, annem yatak seriyo, ben sinirden cildiricam, tamam gelmesi mutluluk verici de, sabahtan beri desene anahtarım yok, babam da yolda haber vermedi, yaa insan sabahtan beri demez mi yuz kere araştık, üstümde annemin çiçekli geceliği,,, geldi gece, sersem gibi oldum,uykum da hiç oldu,annemle tartıştım içerde , babama laf edemem bağırir, çok snrliyim
NOT:
Eşimin geliş saati gece 1 bucugu bulacaktı uçakla, ben de annemlerde kalıyorum kızımla, kızım Küçük,uykusu bölünür, konuşmustuk bunları, kısacası annemde kalacaktim bugün biliyor, onu babam alip evimize bırakacaktı, mesajlastik,uyudum güzelce.Annem bı geldi,esim gelmiş,annem yatak yapıyor,iyi de beni insan yerine koyup söylese ya eşim burada kalacağını,anahtarı zaten burada bıraktığı arabadaymis,iyi de sabahtan beri niye söylemiyorsun niyee

Son düzenleme:
İyi geceler hatta günaydın herkese, geceden beri gözümü kırpmadim, 1 saat uyudum bu dertten önce,,
Zaten doğum strsim var
Eşimle sabahtan beri konuşuyoruz arada telle, iletisimsizlige bakın ama.... şehir dışından gelecek, bn annemlerde kalıyorum, insan derki gece size gelicem anahtarim yok diye, yani ben iletisimsizlige kaile alınmamaya kiziyorum, hatta en son mesaj attım , babam havaalanında bekliyor seni alacak diye, (kızım uyumuştu gece söyledim onu da) (bizim eve gidecekti ben annemlerde kalacaktım bugünlük,gece kiz uyumuş oluyordu demistim) dedim ki buraya gelmişken arabanı da alırsın, öpücükler gülücükler attım, hatta yazdım çok uyku bastı, iyi geceler sagsalim gel yazdım, uyumuşum, 1 saat kadar geçti, annem geldi eşim gelmiş assada, annem yatak seriyo, ben sinirden cildiricam, tmm gelmesi mutluluk verici de, sabahtan beri desene anahtarım yok, babam da yolda haber vermedi, yaa insan sabahtan beri demez mi yuz kere araştık, üstümde annemn çiçekli geceliği,,, geldi gece, sersem gibi oldum,uykum da hiç oldu,annemle tsrtstm içerde , bbma laf edemem bağırir, çok snrliyim
Neye sinirlendiğinizi hiç anlamadım

Babanız eşinizi niye alıyor anlamadım?
Bende eşinizin yerinde olsam orada kalacağımı düşünürdüm.
Zira havaalanından almasının hiçbir mantığı yok, aksine babanıza yazık eşiniz taksiyle dönebilirdi. Sizin söylemeniz lazımdı "hayatım anahtarın var mı yok nu babam seni eve bırakacak" diye, burada iletişimsizliği siz yaratmış oluyorsunuz.

Ayrıca düzgün yazın gözünüzü seveyim, sabah sabah gözlerim 360 derece dönüp olması gereken yere geldiler, kanadı gözlerim.

Neye sinirlendiğinizi hiç anlamadım
Eşimin geliş saati 1 bucugu bulacaktı uçakla, ben de annmlerde kalıyorum kızımla, kızım Küçük,uykusu bölünür, konuşmustuk bunları, kısacası annemde kalacaktim bugün biliyor, onu babam alip evimize bırakacaktı, mesajlastik,uyudum güzelce.Annem bı geldi,esim gelmiş,annem yatak yapıyor,iyi de beni insan yerine koyup söylese ya eşim burada kalacağını,anahtarı zaten burada bıraktığı arabadaymis,iyi de sabahtan beri niye söylemiyorsun niyee

Eşimin geliş saati 1 bucugu bulacaktı uçakla, ben de annmlerde kalıyorum kızımla, kızım Küçük,uykusu bölünür, konuşmustuk bunları, kısacası annemde kalacaktim bugün biliyor, onu babam alip evimize bırakacaktı, mesajlastik,uyudum güzelce.Annem bı geldi,esim gelmiş,annem yatak yapıyor,iyi de beni insan yerine koyup söylese ya eşim burada kalacağını,anahtarı zaten burada bıraktığı arabadaymis,iyi de sabahtan beri niye söylemiyorsun niyee
İşte babanızın onu bırakmasının bir mantığı yok.
Kendisi taksiyle de dönebilirdi.
Babanız almaya geldiği için orada kalacağını zannetmiş adam. Kızacak birşey yok yani.

-Olivia- -Olivia- burayı okuyabilirsiniz, zaten babamın eşimi sahiplenir gibi almaya kalkması da beni çok rahatsız etti,annemin başının etini yedim, bu kadar içli dışlı olunmaz, babam samimi olma huyunu bırakmıyor,ağzımı da açamıyorum artık korkudan, bagriyo bana, insan yerine koymuyor

-Olivia- -Olivia- burayı okuyabilirsiniz, zaten babamın eşimi sahiplenir gibi almaya kalkması da beni çok rahatsız etti,annemin başının etini yedim, bu kadar içli dışlı olunmaz, babam samimi olma huyunu bırakmıyor,ağzımı da açamıyorum artık korkudan, bagriyo bana, insan yerine koymuyor
Hah o zaman burada eşinizle olan iletişimsizliğinizi değil babanızın işgüzarlığınızı konuşmamız lazım.
Ki ben eşinizde hata bulmadım, o evden biri beni almaya gelse bende o eve gideceğiz diye düşünürüm, yoksa neden gelip şoför gibi beni alıp evime bıraksın. Saçma.
Ayrıca aile bu, samimi olunur sonuçta. Babanız damadını oğlu yerine koymuş gitmiş almak istemiş, bunda birşey yok. O sizin eşiniz değil mi? O da artık sizin kök ailenizden sayılır. Babanızın diğer hareketlerini bilemem tabii. Hamilelik hormonlarından dolayı böyle konuştuğunuzu düşünüyorum.

Büyütecek bir şey yok. Konuda yapılan tek hata babanızın boşuna beklemesine neden olmak. O da iletişim kopukluğundan olmuş yani, olmasa iyiymiş ama yapacak bir şey yok.

bir de sesli harfleri kullanın lütfen.

bu kadar dellenip uykusuz kalacak bir mesele yok yatın uyuyun 😴
Babam boşa beklemedi, açılış konuma not düştüm,okur musunuz

Allah Allah valla çok tuhafsınız
Adam belki anahtarın orada olduğunu unuttu sonradan farketti
Belki sizinle iletişim bittikten sonra aklına esti orada kalmak istedi
Belki uçakta gelirken kızını sizi özlediğini hissetti ne yapacam boş evde gideyim kızımın karımın yanında yatayım dedi
Belki hazır oradasınız annenizle babanızla kahvaltı ederim diye düşündü
Belki belki belki……
Bunda kızacak ne var ben hala anlamadım
Benim eşim böyle birşey yapsa çok mutlu olurdum

Allah Allah valla çok tuhafsınız
Adam belki anahtarın orada olduğunu unuttu sonradan farketti
Belki sizinle iletişim bittikten sonra aklına esti orada kalmak istedi
Belki uçakta gelirken kızını sizi özlediğini hissetti ne yapacam boş evde gideyim kızımın karımın yanında yatayım dedi
Belki hazır oradasınız annenizle babanızla kahvaltı ederim diye düşündü
Belki belki belki……
Bunda kızacak ne var ben hala anlamadım
Benim eşim böyle birşey yapsa çok mutlu olurdum
Bir de konu sahibinin babası almış onu havaalanından.
Yani düşün sen babanlarda kalıyorsun senin eşini baban alıyor evinize bırakıyor. Saçma değil mi? O adam benim şoförüm mü ki beni evime bıraksın. Bende o eve gideceğimizi düşünürdüm.

Hah o zaman burada eşinizle olan iletişimsizliğinizi değil babanızın işgüzarlığınızı konuşmamız lazım.
Ki ben eşinizde hata bulmadım, o evden biri beni almaya gelse bende o eve gideceğiz diye düşünürüm, yoksa neden gelip şoför gibi beni alıp evime bıraksın. Saçma.
Ayrıca aile bu, samimi olunur sonuçta. Babanız damadını oğlu yerine koymuş gitmiş almak istemiş, bunda birşey yok. O sizin eşiniz değil mi? O da artık sizin kök ailenizden sayılır. Babanızın diğer hareketlerini bilemem tabii. Hamilelik hormonlarından dolayı böyle konuştuğunuzu düşünüyorum.
Evet babamın gelip almasından buraya bırakacağını düşünmüştür mantıklı, peki bana bahsetmesi gerekmiyormuydu bugün annenlerde kalicam diye? Hatta kalma huyu da yok , annem diyodu gelip kalır mı diye bugün, hiç ihtimal vermiyordum.biz bu kadar kafa yorarken o hedef belirlemiş ama bana söylemiyor

Evet babamın gelip almasından buraya bırakacağını düşünmüştür mantıklı, peki bana bahsetmesi gerekmiyormuydu bugün annenlerde kalicam diye? Hatta kalma huyu da yok , annem diyodu gelip kalır mı diye bugün, hiç ihtimal vermiyordum.biz bu kadar kafa yorarken o hedef belirlemiş ama bana söylemiyor
Bildiğinizi zannediyordur. Sizinde kendisi gibi düşündüğünüzü düşünmüştür.
Zira bende düz mantık yaptım, x evden biri beni almaya geliyorsa orada kalacağım diye düşünürüm. Aksi beni evime bırakması onun bana şoförlük yapması demektir. Eşiniz her insanın düşüneceğim şeyi düşünmüş, bunda yanlış birşey yok yani.

Bir de konu sahibinin babası almış onu havaalanından.
Yani düşün sen babanlarda kalıyorsun senin eşini baban alıyor evinize bırakıyor. Saçma değil mi? O adam benim şoförüm mü ki beni evime bıraksın. Bende o eve gideceğimizi düşünürdüm.
Ya adam kayınbabasının evinde kalamaz mı
Babasının eşini sahiplenmesine de kızmış, ne güzel aile olunmuş baba oğul gibi
Dert ne istek ne zorluyorum anlayamıyorum
Gece geç olsun erken olsun ne olacak gelsin adam uyusun hamile karısının yanında sabahta hep beraber gitsinler evlerine işte
Benim eşim bu durumda sap gibi boş eve gidip kalsa ben böyle sinirlenirim
Babam imkan varken içinden gelip eşimi almasa üzülürüm
Eşim benim kaldığım evin önüne gelecek babam haydi oğlum gel bizde yat demeyecek binecek arabaya gidecek esas dert bu olurdu

Tüm gece göz kirpmayacak ne var anlamadım. Gelmiş işte yatın uyuyun. Annenizle neden tartışıyorsunuz?
Herşeye adıma karar veriyorlar, patladım maalesef, havaalanına gidecektim babamla, neymiş oralarda kaç saat ne işim varmış, babam tezcanli, nerdeyse 3 saat önce gitti, ellerinde kumanda basıp hareket ettiriyorlar beni, ya istemiyorum gidip almayın bile,

X