Nasil hamile kalmayi basardigimi anlatmak istiyorum

Zeynepayse34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
1
7
Herkese merhabalar.
Normalde bu siteye abone degildim sadece arada girip okurdum bazi seyleri.
Ozellikle bugun hesap acip herseyi yazmak istedim belki bir yardimim dokunur.
Basliyorum anlatmaya bismillah.

Ben 5 senedir evliyim.
4 sene boyunca deli gibi hamile kalmak icin herseyi denedim. Sogan kürümu dersiniz, clomid mi dersiniz. Igneler kullandim.
Herseyi denedim. Bir dusuk ve bir dis gebelik yasadim.
Sonra duruldum.
Belkide cocugumun olmamasi lazimdir kaderdir dedim.
Dis gebelikten dolayi ic kanama yasayip tupumun birini aldilar, öldumden döndum.
Sonra herseyi biraktim. Kafami bosalttim.

Esimle once bi tatile gittim uzaklara. Kafami dinledim.
Her zaman her gordugu yerde bana cocuk yokmu diye soran kisilerden kactim. Kaynanamdan kactim. Bana her zaman gelip falanci hamileymis diyip nispet yapan eltimden, herkesten kactim.
Biraz nefes aldim.
Internette herseyi kapattim.

Sonra umreye gittik. Cok dua ettim, agladim. Hayirlisi degilse tabiki olmasin, ama beni mahcup etme diye yakardim. Insanlari gectimde, annelik
duygusunu tatmak icin dualar ettim mubarek yerlerde.
Oralarda satilan peygamber hurmasindan ve meryem ana otundan getirdim umut edip.

41 gun boyunca, bir peygamber hurmasi ve minik bardak zemzem suyuna ayni anda 1 meryem suresi okudum.
Hergun. Adet olana kadar.
Sonra adet oldum, kuran okuyamiyordum ama telefondan acip yine meryem suresini dinledim hurmayi ve zemzemi almasamda.

Hergun umreden geldigim gunden beri meryem ana otunun bir parcasini muska tarzinda beze sarip uzerimde tasidim. Sadece dus alirken cikariyordum. Youtube de bir hocanin tavsiyesi uzerine...
Buyuk parcasinida bos bi vazoya koyup odamda birakmistim yatagimin bas ucuna.
Yuksek oranda östrojen tasiyormus, bitkilerinde gucu var dedim enerjisinden faydalanmak istedim rabbime dua ederek.
Birtek hocanin degil o bitkinin yabanci dillerdeki isminide yazip bazi videolar izledim tabi. Kimisi cay gibi demleyip iciyordu ama icmeye pek gonlum razi gelmedi.

Neyse Tamda tup bebek yaptirmak icin gittik hastaneye yani kayit olmak icin dossie doldurduk randevumuza gittik geldik.
O haftasi ne oldu biliyormusunuz?
Hamile oldugumu ogrendim.
Yani dogal yoldan son dakkikada hamile kaldim.
Ben inancli bir insanim. Muslumanim elhamdullillah.
Belki bazi insanlar tesaduf diyebilirler. Ama yurt disinda yasiyorum ve doktorum inancsiz biri.
O bile bana dualariniz kabul oldu diyip okadar sevindiki.
Bunun adi nasipmi, kadermi, mucizemi, sans mi bilemicem.
Sadece rabbime sukrediyorum. Inanamiyorum cunku.
Insallah sag salim kucagima alabilirim.
Belki birileri dener yaptigim seyleri faydasini gorur, dua alirim.
Herkese hayirli gunler dilerim sevgiler.

Herkese merhabalar.
Normalde bu siteye abone degildim sadece arada girip okurdum bazi seyleri.
Ozellikle bugun hesap acip herseyi yazmak istedim belki bir yardimim dokunur.
Basliyorum anlatmaya bismillah.

Ben 5 senedir evliyim.
4 sene boyunca deli gibi hamile kalmak icin herseyi denedim. Sogan kürümu dersiniz, clomid mi dersiniz. Igneler kullandim.
Herseyi denedim. Bir dusuk ve bir dis gebelik yasadim.
Sonra duruldum.
Belkide cocugumun olmamasi lazimdir kaderdir dedim.
Dis gebelikten dolayi ic kanama yasayip tupumun birini aldilar, öldumden döndum.
Sonra herseyi biraktim. Kafami bosalttim.

Esimle once bi tatile gittim uzaklara. Kafami dinledim.
Her zaman her gordugu yerde bana cocuk yokmu diye soran kisilerden kactim. Kaynanamdan kactim. Bana her zaman gelip falanci hamileymis diyip nispet yapan eltimden, herkesten kactim.
Biraz nefes aldim.
Internette herseyi kapattim.

Sonra umreye gittik. Cok dua ettim, agladim. Hayirlisi degilse tabiki olmasin, ama beni mahcup etme diye yakardim. Insanlari gectimde, annelik
duygusunu tatmak icin dualar ettim mubarek yerlerde.
Oralarda satilan peygamber hurmasindan ve meryem ana otundan getirdim umut edip.

41 gun boyunca, bir peygamber hurmasi ve minik bardak zemzem suyuna ayni anda 1 meryem suresi okudum.
Hergun. Adet olana kadar.
Sonra adet oldum, kuran okuyamiyordum ama telefondan acip yine meryem suresini dinledim hurmayi ve zemzemi almasamda.

Hergun umreden geldigim gunden beri meryem ana otunun bir parcasini muska tarzinda beze sarip uzerimde tasidim. Sadece dus alirken cikariyordum. Youtube de bir hocanin tavsiyesi uzerine...
Buyuk parcasinida bos bi vazoya koyup odamda birakmistim yatagimin bas ucuna.
Yuksek oranda östrojen tasiyormus, bitkilerinde gucu var dedim enerjisinden faydalanmak istedim rabbime dua ederek.
Birtek hocanin degil o bitkinin yabanci dillerdeki isminide yazip bazi videolar izledim tabi. Kimisi cay gibi demleyip iciyordu ama icmeye pek gonlum razi gelmedi.

Neyse Tamda tup bebek yaptirmak icin gittik hastaneye yani kayit olmak icin dossie doldurduk randevumuza gittik geldik.
O haftasi ne oldu biliyormusunuz?
Hamile oldugumu ogrendim.
Yani dogal yoldan son dakkikada hamile kaldim.
Ben inancli bir insanim. Muslumanim elhamdullillah.
Belki bazi insanlar tesaduf diyebilirler. Ama yurt disinda yasiyorum ve doktorum inancsiz biri.
O bile bana dualariniz kabul oldu diyip okadar sevindiki.
Bunun adi nasipmi, kadermi, mucizemi, sans mi bilemicem.
Sadece rabbime sukrediyorum. Inanamiyorum cunku.
Insallah sag salim kucagima alabilirim.
Belki birileri dener yaptigim seyleri faydasini gorur, dua alirim.
Herkese hayirli gunler dilerim sevgiler.
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤗

X