Nasil kilo verebilrim

Rumeysa8888

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2022
45
12
İyi akşamlarr💖Evlendikten sonra kilo alan sadece ben değilimdir inşallah😂Arkadaşlar önerebileceginiz bir diyet varmı kilo vermem lazımm kilo aldığım zaman genellikle sporla kilo verebiliyorum diyet olarak önerebileceğiniz bir diyet varmı spor olarakta önerebileceginiz spor hareketleri var ise tavsiyelerinize çok ihtiyacım var umarım irademi koruyarak başarabilirim sağlıgim etkilenmeye başladı 10 kilo vermem lazım tavsiyeleriniz beni mutlu eder💖

İyi akşamlarr💖Evlendikten sonra kilo alan sadece ben değilimdir inşallah😂Arkadaşlar önerebileceginiz bir diyet varmı kilo vermem lazımm kilo aldığım zaman genellikle sporla kilo verebiliyorum diyet olarak önerebileceğiniz bir diyet varmı spor olarakta önerebileceginiz spor hareketleri var ise tavsiyelerinize çok ihtiyacım var umarım irademi koruyarak başarabilirim sağlıgim etkilenmeye başladı 10 kilo vermem lazım tavsiyeleriniz beni mutlu eder💖
Aralıklı oruç. Yapabilirsin ve Leslie ile çok fazla kilo veren var

Yaa merhabalarr herbalife ürünlerim var ancak kilo vermek için en doğru nasıl kullanacağım bilmiyorum. Öğrenciyim ve birçok kez kilo verme deneyimim oldu ancak artık çok yoruldum ve süreç de çok zor olmaya başladı benim için. Yardımcı olur musunuz lütfen 😔

Yaa merhabalarr herbalife ürünlerim var ancak kilo vermek için en doğru nasıl kullanacağım bilmiyorum. Öğrenciyim ve birçok kez kilo verme deneyimim oldu ancak artık çok yoruldum ve süreç de çok zor olmaya başladı benim için. Yardımcı olur musunuz lütfen 😔
Herbalife bende başladım çok yorum okudum araştırdım açıkcası ben şöyle yapıyorum sabah kalkınca direk 2 bardak su iç metabolizma için. Ben sabah kahvaltı yerine sheke içiyorum gerçekten tok tutuyor akşama kadar hiç bir şey yemiyorum ödem attırmak için sallama doğadan kiraz saplı çay yada sallama doğadan kayısı çayı( kayısı çayını gece içme uyutmuyor) içiyorum akşamda ekmeksiz yemekte ne varsa onu yiyorum 1 haftada 2 kilo verdim bile sanada tavsiye ederim akşam shekele doymuyorum öğlen yemek yemiyorum bu sistem daha az kalorili geliyor bana

merhaba dıyetsız ve sporsuz zayıflatan bır ürün var ben cok memnun kaldım sonucları muhtesem

Merhabalarrr 😇 Ürünlerin kullanımı konusunda istersen yardımcı olabilirim.

Zayıflamak için en etkili formül şalgam tohumudur yağ eritme özelliği vardır hiç bir yan etkisi yoktur. Kullanışı ne yerseniz yemeden önce bir tatlı kaşık şalgam tohumunu toz olarak suyla için yediklerinizin yağ yapmasını önleyecek ve fazla yağlarınızı yakmanızda yardımcı olacak en etkili yöntemdir. Üniversite araştırması yapılmış kanıtlanmıştır. Bu konuda tez vermiştim uzun süre araştırarak ancak şalgam tohumunu baharatcılardan alın ve toz yaptırın. Başka birşeyler ekletmeyin sadece şalgam tohumu yeterlidir. ZİRAAT İLAÇLARI SATANLARDAN İLAÇLI TOHUMLAR ALMAYIN SADECE baharatcılardan ilaçsız tohum olmasına dikkat edin.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim şalgam tohumu anne sütü çoğaltır ve karaciğer yağlanmasınada çok etkilidir.

X