Nasıl sağlıklı 18 kilo verdim(diyetisyensiz :)

santorina

diyet, spor ,güzellik, sağlık hayata dair herşey
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2014
18
13
evet arkadaşlar 20 yaşındayım inşaat müh okuyorum yıllardır kilo problemi olan bir kızdım. Taki çevremin bakışları; ama yüzün güzel, kilolu değilsin ama balık etlisin gibi kelimelere maruz kaldım. Mağazaya gittiğimde 36-38 beden giyememek hayatımın en üzücü ve kötü zamanlarıydı. Taki bu gidişatıma bi dur dedim 73 ten 55 e düşmüştüm tabi ilaç kullanıyorum diye 3 bucuk civarı şuan kilo aldım ve şuan 58-59 arasıyım 53 hedefim şuanda. Ama tabiki o kadar kilo verince sarkma olmadı mı diye soranlar oldu. Şöyle diyim olmadı neden? spor yaptım mekik olsun bacak çalıştım dambıllarla kol çalıştım hiç birşekilde diyetisyen yardımı almadım spor salonunada gitmedim evde yaptım sporumu. Ha bide diyetisyen kuzenim ay diyetisyen olmadan verdiğini geri alırsın dedi çatır çuturda almadım :) neyse benı burda amacım tecrübelerimi paylaşmak eğer benimle tekrardan zayıflamak isteyen varsa msj atabilirler amacım insanların zayıfladıgını bildikçe benimde o mutluluğu hissetmem. sayımız artarsa güzel bir kamp yapmayı planlıyorum detoks kürleri ki şuanda yapıyorum ödem atıcı tarifler ve daha bir çok şey...
düşüncelerinizi bekliyorum :)

X